Lille Kraków - nowe połączenie

Salut! Będzie nowe połączenie na trasie Lille (Północ Francji) - Kraków już od wakacji!!! Udało mi się uzyskać informacje, że loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu we wtorki i piątki. To duża zachęta dla tych którzy mieszkają w Londynie - Można w 40 minut Eurostarem do Londynu lub 30 minut do Brukseli lub 45 min TGV do Paris :D Huraaa Tylko jaka to będzie linia/?? Chyba Ryanair z takich moich słuchów nie wiem co mogłoby być innego :D Na dole link do lokalnej strony www i już jest info na stronie lotniska Lille, Lesquin Huraaa! zobacz link
11/01/2011 23:57  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2011-01-12 13:03   
humbak - Profil humbak
pb88: Człowiek, który będzie chciał lecieć do Londynu, nie będzie raczej szukał połączeń do Lille, tym bardziej, że żaden system mu nie wyrzuci opcji łączonej z Eurostarem. Poza tym uważasz, że będzie taniej niż Ryanair czy Wizz?
aynis 2011-01-12 10:51   
aynis - Profil aynis
Wygląda to na zwykły wakacyjny czarter, więc najprawdopodobniej będzie to właśnie Thomas Cook.
jsg 2011-01-12 10:46   
jsg - Profil jsg
A jaka linia będzie obslugiwac to połączenie?
wojtek 2011-01-12 10:13   
wojtek - Profil wojtek
Myślę, że te loty wykona Thomas Cook, na stronie lotniska jest info, że oni mają prowadzić sprzedaż biletów. Póki co, nie są dostępne.
aynis 2011-01-12 10:08   
aynis - Profil aynis
Wątpię, że komukolwiek by się chciało lecieć do Londynu przez Lille - bilety na STN czy LTN można dostać w naprawdę niskiej cenie, a dojazd z lotniska, jeśli się odpowiednio wcześniej kupi przez internet, może kosztować tylko 2 GBP w jedną stronę. Więc szkoda czasu na przesiadanie się na Eurostary, itd.
pb88 2011-01-12 09:59   
pb88 - Profil pb88
Po kolei odpowiadając to primo 4 loty do Londynu to nie rozumiem odpowiedźi gdyż lot do Lille i wzięcie Eurostara jest czasem tańsze i szybsze niz brać kolejke z lotniska oddalonego od Londynu.
Tak to prawda, Centralwings latał do Lille i to ze sporym obłożeniem ja latałem na tej trasie i zawsze było 70-80 proc miejsc zajętych. Przypominam, że tam jest ogromna polonia w Roubaix i całej konurbacji. Pozatym łatwiej się dostać do Brukselii niż z Charleroi.

Szkoda, że nie ma na mapie południowej Francji i wschodniej. Nie rozumiem też tego :( Ale, może, czas to zmieni.

Połączenie jest wakacyjne. Postaram się zebrać wiećej danych z Lotniska aynis też się ciekawie co to będzie no ale Ryanair chyba uruchomie kontakty i się dowiem.
aynis 2011-01-12 09:43   
aynis - Profil aynis
Według informacji w prasie będzie to połączenie tylko i wyłącznie wakacyjne: Pour 2011, dans un contexte fragile pour les compagnies aériennes et les professionnels du tourisme, l'aéroport de Lille joue la consolidation. Parmi les nouvelles destinations annoncées : Olbia en Sardaigne
aynis 2011-01-12 09:32   
aynis - Profil aynis
Ciekawe, co by miało latać na tej trasie. Regularne loty z Lille obsługuje Aigle Azur, Air France, Air Algerie, Royal Air Maroc i Ryanair.
ziberro 2011-01-12 09:25   
ziberro - Profil ziberro
A jeszcze później także z Barcelony ! To było chyba najdziwniejsze polskie połączenie jakie pamiętam :-)
wojtek 2011-01-12 09:22   
wojtek - Profil wojtek
Lille to nie taka znowu nowość i "egzotyka"na polskim niebie. Latał tam już Centralwings z Warszawy, później z Krakowa, raczej z marnym obłożeniem, szczególnie z Krakowa.
andrzejtoulon 2011-01-12 04:35   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Znowu polnoc ,chyba nigdy sie nie doczekam polaczenia z poludnia Francji !!! Jezeli bedzie polaczenie z Lille to chyba dla potomkow polskich gornikow ktorych tam jest mnostwo ,aby odwiedzili kraj dziadkow.Bo inaczej nie widze po co Lille .Do Brukseli ktora jest niedaleko juz loty sa do Paryza tez zreszta ...
humbak 2011-01-12 01:39   
humbak - Profil humbak
pb88: Uważasz, że Polacy maja zbyt mało zachęt do latania do Londynu. Aż na 4 lotniska londyńskie da się latać bezpośrednio z PL.
pb88 2011-01-12 01:05   
pb88 - Profil pb88
Na razie jest bład na stronie lotniska aynis bo we wszystkich mediach podaja ze od czerwca przeczytaj link a nie wypisujcie sarkazmow. A380 moze ladowac w Lille a w Krakowie nie wiem chyba nie ale moze Ryan kupin A380 kto wie heh
siwol 2011-01-12 00:19   
siwol - Profil siwol
pb88: pewnie będzie to Emirates by A380 - taki bonus dla Krakowa.
aynis 2011-01-12 00:10   
aynis - Profil aynis
Według informacji na stronie lotniska będą to loty typowo wakacyjne między 13 a 30 września, dwa razy w tygodniu: we wtorki i piątki.
pb88 2011-01-11 23:57   
pb88 - Profil pb88
Salut!

Będzie nowe połączenie na trasie Lille (Północ Francji) - Kraków już od wakacji!!! Udało mi się uzyskać informacje, że loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu we wtorki i piątki. To duża zachęta dla tych którzy mieszkają w Londynie - Można w 40 minut Eurostarem do Londynu lub 30 minut do Brukseli lub 45 min TGV do Paris :D Huraaa Tylko jaka to będzie linia/?? Chyba Ryanair z takich moich słuchów nie wiem co mogłoby być innego :D
Na dole link do lokalnej strony www i już jest info na stronie lotniska Lille, Lesquin
Huraaa!

zobacz link
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy