×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bliżej połączeń lotniczych Krakowa z Ukrainą


Na lotnisku w Krakowie obradowali przedstawiciele polskiego Urzędu Lotnictwa Cywilnego i władz lotniczych Ukrainy. 4 i 5 marca na lotnisku w Krakowie odbyły się dwudniowe konsultacje władz lotniczych Polski i Ukrainy w sprawie liberalizacji Umowy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Ukrainy o komunikacji lotniczej, (podpisanej 20 stycznia 1994 r.). W czasie rozmów strona polska zaproponowała rozpoczęcie negocjacji nad zawarciem nowej umowy o komunikacji lotniczej, która stworzyłaby lepsze warunki do rozwoju połączeń lotniczych pomiędzy Polską a Ukrainą. Polskiej delegacji przewodniczył wiceprezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego ds. Transportu Lotniczego Zbigniew Mączka. „Wobec bardzo dużego zainteresowania lotniczych podmiotów gospodarczych rynkiem przewozów pomiędzy Polską a Ukrainą stworzenie podstaw formalno – prawnych do szybkiego rozwoju połączeń lotniczych miedzy naszymi krajami jest niezbędne zarówno w świetle wspólnej organizacji ME w Piłce Nożnej - Euro 2012, jak i mając na uwadze rozległe polsko ukraińskie kontakty gospodarcze.” (Grzegorz Kruszyński, Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego).

05/03/2008 18:10,  
<>

gość_316d4 - Profil
gość_316d4
  

  
Na lotnisku w Krakowie obradowali przedstawiciele polskiego Urzędu Lotnictwa Cywilnego i władz lotniczych Ukrainy.
4 i 5 marca na lotnisku w Krakowie odbyły się dwudniowe konsultacje władz lotniczych Polski i Ukrainy w sprawie liberalizacji Umowy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Ukrainy o komunikacji lotniczej, (podpisanej 20 stycznia 1994 r.). W czasie rozmów strona polska zaproponowała rozpoczęcie negocjacji nad zawarciem nowej umowy o komunikacji lotniczej, która stworzyłaby lepsze warunki do rozwoju połączeń lotniczych pomiędzy Polską a Ukrainą. Polskiej delegacji przewodniczył wiceprezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego ds. Transportu Lotniczego Zbigniew Mączka.
„Wobec bardzo dużego zainteresowania lotniczych podmiotów gospodarczych rynkiem przewozów pomiędzy Polską a Ukrainą stworzenie podstaw formalno – prawnych do szybkiego rozwoju połączeń lotniczych miedzy naszymi krajami jest niezbędne zarówno w świetle wspólnej organizacji ME w Piłce Nożnej - Euro 2012, jak i mając na uwadze rozległe polsko ukraińskie kontakty gospodarcze.” (Grzegorz Kruszyński, Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego).
05/03/2008 18:10  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie