Strajk we Fracji - 19 X

Czy ktoś wie, czy 19 X planowany jest kolejny strajk we Francji? Na polskiej stronie FR wisi komunikat "Strajk generalny we Francji – 19 Października 2010" ale znajdująca się wewnątrz lista lotów dotyczy lotów z 12 X... Z kolei na anglojęzycznej stronie jest lista lotów z nagłówkiem 19 X... Pytam, bo 19 X lecę z Madrytu do Katowic (Wizz) i się stresuję, czy dolecę...
15/10/2010 20:32  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
sadaml32 2010-10-17 10:51   
sadaml32 - Profil sadaml32
Wracam 19 z Bevauis do Gdańska wizzem i właśnie się zastanawiam czy w ogóle mam sansę dolecieć. Ryan napisał że odwołują wizz ani słowa na info też nic mi nie powiedzieli najgorsze że powiedzą ostatniego dnia i bez noclegu i kasy a najbliższy do Polski lot jest 20 do w-wy a jakoś ten dzień extra trzeba przeżyć no i dojazd potem z w-wy ale nie ma żadnych pewnych info
andrzejtoulon 2010-10-16 00:07   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Niestety tak .Zapowiedziany jest strajk w przedzien glosowania przez senat nowej ustawy emerytalnej, nie wiem czy strajkuja takze kontrolerzy ruchu lotniczego.
Lotnisko CDG posiada rezerwe paliwa lotniczego tylko do poniedzialku, w Orly jest troche lepiej (do 17 dni).Spowodowane to jest blokada rafinerii.
czester 2010-10-15 20:32   
czester - Profil czester
Czy ktoś wie, czy 19 X planowany jest kolejny strajk we Francji? Na polskiej stronie FR wisi komunikat "Strajk generalny we Francji – 19 Października 2010" ale znajdująca się wewnątrz lista lotów dotyczy lotów z 12 X... Z kolei na anglojęzycznej stronie jest lista lotów z nagłówkiem 19 X...
Pytam, bo 19 X lecę z Madrytu do Katowic (Wizz) i się stresuję, czy dolecę...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy