Rada Nadzorcza rozszerzyła skład zarządu

Polskie tanie linie Centralwings otrzymała wsparcie właściciela i Rady Nadzorczej dla przekształceń i kontynuowania działalności na każdym z jej rynków - przewozów niskokosztowych (LCC), czarterowych i czarter-mix. Rada zdecydowała się rozszerzyć skład zarządu i powołała w jego skład Marcina Oblickiego. Rada Nadzorcza Centralwings zapoznała się, na wczorajszym posiedzeniu, z wynikami finansowymi spółki oraz z oceną perspektyw dalszego funkcjonowania Centralwings w 2008 roku i latach kolejnych. "Rada pozytywnie oceniła przygotowaną przez zarząd ocenę perspektyw funkcjonowania spółki." - powiedział Waldemar Królikowski, prezes zarządu Centralwings. Dodał, że Centralwings będzie kontynuował działalność przewozową w dotychczasowych formułach przewozów lowcostowych, czarter i czarter-mix. Niewykluczone jednak będzie dostosowanie planów rozwoju siatki połączeń do aktualnej sytuacji rynkowej. Podczas wtorkowego posiedzenia Rada Nadzorcza zdecydowała o rozszerzeniu składu zarządu spółki. Nowym członkiem Zarządu został ekonomista i finansista Pan Marcin Oblicki. Zarząd spółki będzie składał się z trzech osób: Prezesa Waldemara Królikowskiego oraz członków Radosława Leszczyńskiego i Marcina Oblickiego.
05/03/2008 16:30  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
disorder 2008-03-07 23:37   
disorder - Profil disorder
Wiperek: Pewnie któryś z 737-300 (większy zasięg).
wiperek 2008-03-05 17:26   
wiperek - Profil wiperek
miras: lecę z nimi we wtorek do AGA i zastanawiam się jaki samolot podstawią :)
miras 2008-03-05 16:41   
miras - Profil miras
wiperek: od zeszłego roku wszystkie samloty mają właściwe barwy C0. :)))
yach 2008-03-05 16:40   
yach - Profil yach
To może jeszcze warto z nimi gdzies polecieć ?
skaszli 2008-03-05 16:38   
skaszli - Profil skaszli
to mam nadzieję ze mi nie odwołają lotów, na które kupiłem bilety :)
jaris 2008-03-05 16:38   
jaris - Profil jaris
oby tylko wyszlo im to na + zobaczymy nowy czlonek zarzadu 'wskrzesi' Centralke ;)
wiperek 2008-03-05 16:37   
wiperek - Profil wiperek
Czy już wszystkie samoloty CO latają w barwach czerwono-białych ? I ile mają na dzień dzisiejszy swoich samolotów ?
aynis 2008-03-05 16:30   
aynis - Profil aynis
Polskie tanie linie Centralwings otrzymała wsparcie właściciela i Rady Nadzorczej dla przekształceń i kontynuowania działalności na każdym z jej rynków - przewozów niskokosztowych (LCC), czarterowych i czarter-mix. Rada zdecydowała się rozszerzyć skład zarządu i powołała w jego skład Marcina Oblickiego.

Rada Nadzorcza Centralwings zapoznała się, na wczorajszym posiedzeniu, z wynikami finansowymi spółki oraz z oceną perspektyw dalszego funkcjonowania Centralwings w 2008 roku i latach kolejnych.

"Rada pozytywnie oceniła przygotowaną przez zarząd ocenę perspektyw funkcjonowania spółki." - powiedział Waldemar Królikowski, prezes zarządu Centralwings.

Dodał, że Centralwings będzie kontynuował działalność przewozową w dotychczasowych formułach przewozów lowcostowych, czarter i czarter-mix. Niewykluczone jednak będzie dostosowanie planów rozwoju siatki połączeń do aktualnej sytuacji rynkowej.

Podczas wtorkowego posiedzenia Rada Nadzorcza zdecydowała o rozszerzeniu składu zarządu spółki. Nowym członkiem Zarządu został ekonomista i finansista Pan Marcin Oblicki. Zarząd spółki będzie składał się z trzech osób: Prezesa Waldemara Królikowskiego oraz członków Radosława Leszczyńskiego i Marcina Oblickiego.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy