×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rada Nadzorcza rozszerzyła skład zarządu


Polskie tanie linie Centralwings otrzymała wsparcie właściciela i Rady Nadzorczej dla przekształceń i kontynuowania działalności na każdym z jej rynków - przewozów niskokosztowych (LCC), czarterowych i czarter-mix. Rada zdecydowała się rozszerzyć skład zarządu i powołała w jego skład Marcina Oblickiego. Rada Nadzorcza Centralwings zapoznała się, na wczorajszym posiedzeniu, z wynikami finansowymi spółki oraz z oceną perspektyw dalszego funkcjonowania Centralwings w 2008 roku i latach kolejnych. "Rada pozytywnie oceniła przygotowaną przez zarząd ocenę perspektyw funkcjonowania spółki." - powiedział Waldemar Królikowski, prezes zarządu Centralwings. Dodał, że Centralwings będzie kontynuował działalność przewozową w dotychczasowych formułach przewozów lowcostowych, czarter i czarter-mix. Niewykluczone jednak będzie dostosowanie planów rozwoju siatki połączeń do aktualnej sytuacji rynkowej. Podczas wtorkowego posiedzenia Rada Nadzorcza zdecydowała o rozszerzeniu składu zarządu spółki. Nowym członkiem Zarządu został ekonomista i finansista Pan Marcin Oblicki. Zarząd spółki będzie składał się z trzech osób: Prezesa Waldemara Królikowskiego oraz członków Radosława Leszczyńskiego i Marcina Oblickiego.

05/03/2008 16:30,  
<>

gość_d42a4 - Profil
gość_d42a4
  

disorder - Profil
disorder
  
Wiperek: Pewnie któryś z 737-300 (większy zasięg).
07/03/2008 23:37  

  
miras: lecę z nimi we wtorek do AGA i zastanawiam się jaki samolot podstawią :)
05/03/2008 17:26  

miras - Profil
miras
  
wiperek: od zeszłego roku wszystkie samloty mają właściwe barwy C0. :)))
05/03/2008 16:41  

  
To może jeszcze warto z nimi gdzies polecieć ?
05/03/2008 16:40  

skaszli - Profil
skaszli
  
to mam nadzieję ze mi nie odwołają lotów, na które kupiłem bilety :)
05/03/2008 16:38  

  
oby tylko wyszlo im to na + zobaczymy nowy czlonek zarzadu 'wskrzesi' Centralke ;)
05/03/2008 16:38  

  
Czy już wszystkie samoloty CO latają w barwach czerwono-białych ? I ile mają na dzień dzisiejszy swoich samolotów ?
05/03/2008 16:37  

  
Polskie tanie linie Centralwings otrzymała wsparcie właściciela i Rady Nadzorczej dla przekształceń i kontynuowania działalności na każdym z jej rynków - przewozów niskokosztowych (LCC), czarterowych i czarter-mix. Rada zdecydowała się rozszerzyć skład zarządu i powołała w jego skład Marcina Oblickiego.

Rada Nadzorcza Centralwings zapoznała się, na wczorajszym posiedzeniu, z wynikami finansowymi spółki oraz z oceną perspektyw dalszego funkcjonowania Centralwings w 2008 roku i latach kolejnych.

"Rada pozytywnie oceniła przygotowaną przez zarząd ocenę perspektyw funkcjonowania spółki." - powiedział Waldemar Królikowski, prezes zarządu Centralwings.

Dodał, że Centralwings będzie kontynuował działalność przewozową w dotychczasowych formułach przewozów lowcostowych, czarter i czarter-mix. Niewykluczone jednak będzie dostosowanie planów rozwoju siatki połączeń do aktualnej sytuacji rynkowej.

Podczas wtorkowego posiedzenia Rada Nadzorcza zdecydowała o rozszerzeniu składu zarządu spółki. Nowym członkiem Zarządu został ekonomista i finansista Pan Marcin Oblicki. Zarząd spółki będzie składał się z trzech osób: Prezesa Waldemara Królikowskiego oraz członków Radosława Leszczyńskiego i Marcina Oblickiego.
05/03/2008 16:30  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie