Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Jet Air przestaje latać z Gdańska?

Jet Air skasował wszystkie loty z Gdańska do Krakowa i z Gdańska do Wrocławia już od 04 X 2010. Już zakładałem, że nastąpiła pewna stabilizacja w rozkładzie lotów i tu taka przykra niespodzianka. Może ktoś zna oficjalne przyczyny.

30/09/2010 13:55,  
<>

gość_abd20 - Profil
gość_abd20

A ja się właśnie dziwię. Samoloty KRK-GDN miały bardzo dobry LF, bardzo często lecieli z kompletem, a bilety do tanich nie należały.
30/09/2010 16:10  

Czyli wszystko się zgadza... Ja im się wcale nie dziwie, że zlikwidowali. Według mnie to jeszcze jakieś 10 lat zanim Polacy zaczną regularnie latać samolotami po Polsce. I przydały by się lotniska w jakichś kurort nadmorskich;-)
30/09/2010 16:01  

Tak się mieciu składa że gdyby można było na nich zrobić kokosy to już dawno pojawiłaby się spora konkurencja. Na forum było ten temat poruszany wiele razy. W6 był o krok od uruchomienia lotów KRK-GDN-bodajże Skavsta albo Torp ale wtedy spadkobiercy MO nie mogli się dogadać ze spadkobiercami WOP.
30/09/2010 15:40  

Połączenia po Polsce są nieopłacalne?
30/09/2010 15:05  

Jet Air skasował wszystkie loty z Gdańska do Krakowa i z Gdańska do Wrocławia już od 04 X 2010.
Już zakładałem, że nastąpiła pewna stabilizacja w rozkładzie lotów i tu taka przykra niespodzianka.
Może ktoś zna oficjalne przyczyny.
30/09/2010 13:55  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu: