Ryanair - potwierdzenie rezerwacji

ok kolega kupił na nowo bilet w rajanerze, tzn zarezerwował, po paru godzinach przyszło potwierdzenie mailem, ale skolei nie pobrało kasy z konta i w potwierdzeniu mam napisane PASSENGERS 1. MR JAN SOłYGA ADT PAYMENT DETAILS *********0.00 PLN Total Fare *********0.00 PLN Taxes, Fees & Charges *********0.00 PLN Total Paid i teraz nei wiem czy ta rezerwacja jest wazna czy nie. bo jak proboje zarzadzac rezerwacją na stronie to nei znajduje numeru rezerwacji w bazie. samolot leci juz za pare dni i nei wiem czy kupowac od nowa czy czekac co sie stanie. bo nie sciągnelo z konta pieniedzy juz od tygodnia. moze ktos wie co w takim przypadku robic. pozdrawiam.
27/02/2008 12:59  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
matzec 2008-03-07 00:04   
matzec - Profil matzec
ok kolega kupił na nowo bilet w rajanerze, tzn zarezerwował, po paru godzinach przyszło potwierdzenie mailem, ale skolei
nie pobrało kasy z konta i w potwierdzeniu mam napisane

PASSENGERS

1. MR JAN SOłYGA ADT


PAYMENT DETAILS

*********0.00 PLN Total Fare

*********0.00 PLN Taxes, Fees & Charges

*********0.00 PLN Total Paid

i teraz nei wiem czy ta rezerwacja jest wazna czy nie. bo jak proboje zarzadzac rezerwacją na stronie to nei znajduje numeru rezerwacji w bazie.

samolot leci juz za pare dni i nei wiem czy kupowac od nowa czy czekac co sie stanie. bo nie sciągnelo z konta pieniedzy juz od tygodnia.

moze ktos wie co w takim przypadku robic.
pozdrawiam.
hamburg 2008-02-29 15:19   
hamburg - Profil hamburg
jak juz pisalem mi sie udalo kupic bilet normalna VISA...potym jak FR odrzuciala mi karte Electron mojej cioci. Tez sie zdziwilem. // gregory: Tylko ze ta VISA Pre-paid jest traktowana jako VISA- Classic i bedziesz musial zaplacic za oplate karta.
gregory 2008-02-29 15:10   
gregory - Profil gregory
Wyczailem ze VE mozna zaplacic tylko za loty wewnetrz kraju w Hiszpanii, czyli np. GRO-GRX. Dziwne.
humbak 2008-02-29 13:51   
humbak - Profil humbak
gregory: to trzeba zatem zglosic do Francy, ze zrobili kompromitacje. :o)
gregory 2008-02-29 13:46   
gregory - Profil gregory
UWAGA, sukces! Udalo mi sie zaplacic przed chwila 0.44eur karta ING (pomaranczowa plaska kredytowka). Takze przekret jest chyba z VE Inteligo...
yannkes 2008-02-29 13:27   
yannkes - Profil yannkes
zrobilem test i faktycznie odrzuca VE, nawet zmienilem kraj zamieszkania i tez nie pomoglo...
gregory 2008-02-29 13:21   
gregory - Profil gregory
Jesli FRanca tego nie zmieni, trzeba by sie rozejrzec za jakas VE pre-paid z Niemiec czy innego kraju UE, ktora umozliwia platnosci przez net. Doladuje sie ja 5eur i starczy dozywotnio:P
humbak 2008-02-29 13:15   
humbak - Profil humbak
gregory: To w takim razie oznacza to tyle, ze juz nie wsiade na poklad Francy. :o)
marqoos_pl 2008-02-29 13:06   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
dobra wiadomosc z ta VE mBanku...
yannkes 2008-02-29 13:06   
yannkes - Profil yannkes
nie kupowalem po zmianie systemu biletu z 0.01 gbp czy euro
gregory 2008-02-29 13:04   
gregory - Profil gregory
Istnieje tez takie wytlumaczenie, ze FRanca od momentu aktualizacji strony nie pozwala kupowac Polakom "darmowych" biletow z wylotem nie z Polski, to by tlumaczylo to ze nie mozemy zabukowac tych biletow, a te z Polski mozna kupic.
humbak 2008-02-29 13:00   
humbak - Profil humbak
gregory, no wlasnie o tym mowie...
gregory 2008-02-29 12:58   
gregory - Profil gregory
A co do kart mBanku, to ciekawe jak FRanca bedzie je widziala, czy jako VE czy VISA. Bo np. debetówki VE BZ-WBK widzi tylko jako VISA mimo ze sa VE.
gregory 2008-02-29 12:57   
gregory - Profil gregory
yankees: ale nie da sie na chwile obecna zaplacic 0.01eur lub 0.01gbp karta VE Inteligo, natomiast 1pln przechodzi bez problemu. W poprzedniej wersji strony takie platnosci przechodzily bez problemu.
humbak 2008-02-29 12:55   
humbak - Profil humbak
yannkes: Teraz Ci tez "codziennie" system FRancy przyjmuje VE Inteligo? Bo mi ani wczoraj, ani dzis. Pzred zmiana systemu placilem bez problemu.
tomekk 2008-02-29 12:52   
tomekk - Profil tomekk
pablo: super wiadomość :) Jest rzeczywiście takie info na stronie mbanku :)
yannkes 2008-02-29 12:50   
yannkes - Profil yannkes
ja codziennie kupuje VE z inteligo - no problem... a co do problemu Matzec - to jesli tyle czasu rezerwacja ma PENDING to tak jak pisze Hamburg - kup jeszcze raz. W razie jakby pierwsza rezerwacja zostala w koncu potwierdzona to zawsze mozesz zadzwonic do FR by skasowali podwojna rezerwacje i poczekasz jakis tydzien na zwrot - mi tak kiedys zrobili...
humbak 2008-02-29 12:48   
humbak - Profil humbak
pablo: to nie jest "co FRanca na to", tylko jesli taka VE jest do placenia w sieci, to powinno byc akceptowane.
pablo 2008-02-29 12:41   
pablo - Profil pablo
mBank od 4.III wprowadza możliwość płacenia VE w internecie :-) Ciekawe co FRanca na to ??
humbak 2008-02-29 12:03   
humbak - Profil humbak
Czy ktos mial problemy z placeniem Visa Electron Iteligo na stronie FRancy? Bo ja nadal nie moge kupic biletow, podczas gdy pzred zmiana systemu kupowalem bez problemu. maxx: Wkurza mnie FRanca i na razie w ogole nie mysle o lataniu nimi. Jak poprawia strone i bedzie mozna tak jak dawniej normalnie kupowac VE, to sie zastanowie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy