×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pasażer wyrzucony z samolotu za mówienie


Nie można mówić głośno w samolocie i przeszkadzać stewardessie - przekonał się o tym Włoch, który został wyrzucony z pokładu maszyny linii Ryanair, lecącej z Sardynii do Londynu. W trakcie kołowania samolotu na lotnisku Alghero lekarz z Cagliari głośno mówił i śmiał się przeszkadzając stewardessie, informującej o środkach bezpieczeństwa na pokładzie. Nie pomagały próby jego uciszenia. Interweniował pilot, z którym nieznośny pasażer wdał się w awanturę. Pilot zatrzymał kołowanie i kazał mężczyźnie, podróżującemu z synem, opuścić pokład samolotu.

27/02/2008 11:00,  
<>

gość_d42a4 - Profil
gość_d42a4
  

cezary - Profil
cezary
  
BARDZO DOBRZE. Brawo dla bezwzglednej obsługi pokładowej. Tak należy traktować niesfornych pasażerów ! Samolot to nie autobus, z którego w trakcie podróży można wysadzić pasażera, któremy najwyraźniej odbija palma.
Woleli widocznie zrobić to zawczasu niż ryzykować przymusowe nieplanowane międzylądowanie. BARDZO dobra decyzja obsługi pokładowej. Tylko gratulować konsekwencji.
28/02/2008 22:21  

  
I bardzo dobrze "takich klientów nie obsługujemy"
27/02/2008 21:01  

  
ja sie zgadzam z disorderem. Pasazer zostal wyrzucony nie za glosne mowienie, tylko za wszczecie awantury, i to jeszzce podczas demo.
27/02/2008 16:10  

disorder - Profil
disorder
  
Podejrzewam, że w rzeczywistości było nieco inaczej. Zresztą nie wolno przeszkadzać innym oglądać i słuchać safety demo. Dobrze się stało. Pan doktor nauczy się na przyszłość, ze samolot to nie chlew.
27/02/2008 15:55  

miras - Profil
miras
  
Ależ te niektóre stewardessy są nerwowe :))
27/02/2008 11:03  

  
Nie można mówić głośno w samolocie i przeszkadzać stewardessie - przekonał się o tym Włoch, który został wyrzucony z pokładu maszyny linii Ryanair, lecącej z Sardynii do Londynu.
W trakcie kołowania samolotu na lotnisku Alghero lekarz z Cagliari głośno mówił i śmiał się przeszkadzając stewardessie, informującej o środkach bezpieczeństwa na pokładzie. Nie pomagały próby jego uciszenia. Interweniował pilot, z którym nieznośny pasażer wdał się w awanturę.
Pilot zatrzymał kołowanie i kazał mężczyźnie, podróżującemu z synem, opuścić pokład samolotu.
27/02/2008 11:00  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie