Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Koniec Lubeki, Bergen i Pizy z Katowic

Przynajmniej tak wynika z systemu rezerwacyjnego Wizz. Szkoda, ciekawe jak zagospodaruja ten 5ty samolot bo teraz wychodzi, ze sa tylko 2 nowe polaczenia: Madryt i Weeze. No i Rzym zmniejszyli z 7 do 3 tygodniowo. Nie zdziwie sie jak zdecyduja sie wycofac 5ta maszyne z Katowic i zbazowac ja np w Krakowie :p Tak mi sie cos wydaje, ze niestety ale potencjal Katowic sie wyczerpal, przynajmniej na najblizsze 2 lata :/

23/04/2010 18:52,  
<>

gość_ca617 - Profil
gość_ca617

Jesli chodzi o Pize, to jest FR z KRK...
25/04/2010 06:37  

Sorki, jezeli chodzi o CIA to faktycznie moj blad, zle sprawdzilem.
23/04/2010 20:34  

No owszem - kończy się (niedawno zaczęte) Bergen, Piza i Lubeka. Ale wg systemu nadal zachowany będzie codzienny poranny rejs na CIA. Skąd więc masz info o zmniejszeniu rejsów nad Tybr z 7x do 3x tygodniowo?
23/04/2010 20:21  

Przynajmniej tak wynika z systemu rezerwacyjnego Wizz. Szkoda, ciekawe jak zagospodaruja ten 5ty samolot bo teraz wychodzi, ze sa tylko 2 nowe polaczenia: Madryt i Weeze. No i Rzym zmniejszyli z 7 do 3 tygodniowo. Nie zdziwie sie jak zdecyduja sie wycofac 5ta maszyne z Katowic i zbazowac ja np w Krakowie :p Tak mi sie cos wydaje, ze niestety ale potencjal Katowic sie wyczerpal, przynajmniej na najblizsze 2 lata :/
23/04/2010 18:52  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: