Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Zmiana rezerwacji / zwrot kasy

Chodzi o Ryan'a i Wizz'a. Na ich stronach jest taka opcja, aby w wypadku odwołania lotu ubiegać się o zwrot pieniędzy dla określonej liczby osób, tak samo z przebukowaniem. Bo mam rezerwacje na 12 osób. Część z nich chce zmienić, a część zrezygnować. Czy któs tak już robił i mógłby mi napisać, czy to rzeczywiście jest możliwie i jak wygląda w praktyce? I w jakiej kolejności lepiej to robić - pierw zwrot czy przebukowanie? Z góry wielkie dzięki.

19/04/2010 06:52,  
<>

gość_3b35e - Profil
gość_3b35e

lukasz, jeśli wszystkie osoby masz na jednym bilecie (jeden nr rezerwacji) to tylko dla wszystkich możesz albo przbukować, albo zwrotu kasy dokonać
19/04/2010 09:55  

Chodzi o Ryan'a i Wizz'a. Na ich stronach jest taka opcja, aby w wypadku odwołania lotu ubiegać się o zwrot pieniędzy dla określonej liczby osób, tak samo z przebukowaniem. Bo mam rezerwacje na 12 osób. Część z nich chce zmienić, a część zrezygnować. Czy któs tak już robił i mógłby mi napisać, czy to rzeczywiście jest możliwie i jak wygląda w praktyce? I w jakiej kolejności lepiej to robić - pierw zwrot czy przebukowanie? Z góry wielkie dzięki.
19/04/2010 06:52  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: