Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Polskie litery w rezerwacji (Wizz Air)

Mam takie pytanie: Jak jest z wpisywaniem podczas rezerwacji w W6 polskich liter? Bo jak rezerwuje dla siebie to nie mam problemu, wpisuje po prostu zamiast ą a i sie nie martwie ta jedna literka, ale teraz musze zarezerwowac osobie, ktora ma powiedzmy baardzo polskie nazwisko :) Z gory dzieki za inf.

30/03/2010 17:59,  
<>

gość_16bfa - Profil
gość_16bfa

4techu: Z czym mi się pomyliło? Z Michałem?
01/04/2010 18:40  

stenus...ups chyba cos ci sie pomylilo z FR:P:)....wlasnie odprawialem swoja dziatwe na lot powrotny do UK i....jak zawsze bylo Michal tak teraz jest Michał...:P
01/04/2010 18:38  

Strona wizza chrzani się trochę, coś tam zmieniają i po jakimś czasie proponuję spróbować. Lepiej nie zostawiać odprawy na ostatnią chwilę bo ostatnio z ich stroną kiepsko.
01/04/2010 17:50  

troche sie podepne: czy ktos moze dzisiaj probowal sie odprawic online na stronie wizza? moje 2 proby zakonczyly sie niepowodzeniem (strona niedostepna).
31/03/2010 20:22  

ok, dzieki za szybka odp :) Mozna juz watek usunac :) Troche sie przejalem bo rezerwuje bilet komus i nie chcialem niczego sknocic:) Dzieki raz jeszcze
30/03/2010 18:10  

jurek - Profil
jurek

spider: Pisz bez polskich znaków diakrytycznych i już. Nawet jeśli jest to np Brżęczyśćykiewićż.
30/03/2010 18:03  

spiderze_85: Odpowiedź na to pytanie pojawiła się wczoraj w wątku o podobnej treści dotyczącej Ryanair. W Wizz nie wpisujesz polskich znaków diaktrycznych (podobnie jak w 99% innych linii) i tyle. Poza tym sam system Wizza Cię nie przepuści dalej z polskimi znakami.
30/03/2010 18:01  

Mam takie pytanie: Jak jest z wpisywaniem podczas rezerwacji w W6 polskich liter? Bo jak rezerwuje dla siebie to nie mam problemu, wpisuje po prostu zamiast ą a i sie nie martwie ta jedna literka, ale teraz musze zarezerwowac osobie, ktora ma powiedzmy baardzo polskie nazwisko :) Z gory dzieki za inf.
30/03/2010 17:59  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: