Bagaż na Atlantyk

Prawdopodobnie jeszcze w lutym zapadnie decyzja, że na rejsach atlantyckich LOT-u 2 sztuka bagażu będzie płatna.
09/02/2010 13:38  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marqoos_pl 2010-02-10 07:23   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
podobno mozna kupic, ale z tego co slyszalem, kupuja tutaj sprzet AGD za kilka EUR, a tam na miejscu sprzedaja z wielokrotnym przebiciem... /// co do nietypowych rzeczy w bagazu, to ja raz wiozlem z Polski drewiana stolnice (taka do ciasta lub pierogow), bo tutaj takiej nie moglem znalezc... :P:P:P
that 2010-02-10 05:23   
that - Profil that
marqoos: Tak, a najlepsze jest to jak uwazaja, ze na 2 tygodniowego infanta rowniez im sie nalezy 46kg nadawanego + dwie sztuki podrecznego, no i wozek i siedzenie samochodowe na pokladzie :) a to w LOS kuchenki mikrofalowej kupic nie mozna? Az sie wstyd przyznac, ze sam do USA wiozlem drukarke w nadawanym ;) ale to tylko dlatego, zeby nie kupowac nowej na miejscu i chociaz jedna walizke dowazyc, hehe.
4tech 2010-02-09 23:56   
4tech - Profil 4tech
gral: nigerianie? brzmi jak marsjanie:) raczej nigeryjczycy:(
miras 2010-02-09 22:55   
miras - Profil miras
JFK :)
irton 2010-02-09 22:10   
irton - Profil irton
hm a ja bylem zdziwiony chyba na JFK jak zapytali czy nie mamy ze soba microwave...
gral 2010-02-09 21:17   
gral - Profil gral
wlasciwie to co narod to obyczaj. polacy woza na wyspy talerze anten satelitarnych to nigerianie moga kuchenki :)
marqoos_pl 2010-02-09 21:12   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
'that' - kuchenki mikrofalowe (ostatnio taka jedna mi się awanturowała, że musi dodatkowo zapłacić za taki bagaż... leciała do Londynu City... oprócz tego miała przepisowe 20+10kg pozostałego bagażu), pralki (to scena z LON z VS) oraz pozostały sprzęt gospodarstwa domowego oraz zapewne różne inne cuda, o którym nam się nigdy nie śniło... O lotach w tym kierunku i pasażerach to niezły film by się dało nakręcić, hehe.
gral 2010-02-09 21:07   
gral - Profil gral
kuchenki mikrofalowe :) sam widzialem tydzien temu pana koloru czarnego pchajacego na wozku sterte bagazu, ktora zwienczala kuchenka
that 2010-02-09 20:22   
that - Profil that
marqoos: Wiem, ze cala nigeria przychodzi z taka iloscia bagazu :) Ale powiedz mi tylko- co oni zabieraja do tego LOS?? Jedzenie? Mi na rok do USA wystarczyla jedna nadawana do 23kg a moglem wziasc drugie tyle.
marqoos_pl 2010-02-09 15:31   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Większość linii już teraz ma 1x23kg w cenie, a za dodatkowe sztuki się płaci... Zazwyczaj druga jest wciąż w "zniżkowej" cenie (ok. 50 EUR/USD/GBP), a każda następna stosunkowo droga... Według mnie, będzie to dobra decyzja, pozwoli zaoszczędzić nieco na paliwie (lżejsze samoloty), jak również podleczyć nieco budżet płatnościami za 2. i kolejne walizy... Dobry pomysł :) /// 'that' - no jak to po co? Na zakupy!!! Brazylia ma wciąż 2x32kg i niejednokrotnie jest to stanowczo za mało... Nie mówiąc o Nigerii, gdzie wyjątkowo też jest 2x23kg i to jest wręcz nieludzkie (:P:P:P) - tak mało? Według niektórych pasażerów, limit do LOS powinien być min. 5x32kg i tyle samo dla niemowlaka :P:P:P
that 2010-02-09 13:47   
that - Profil that
Dotychczasowy limit, 2x23kg to i tak bylo za duzo... Po co kumu 46kg bagazu rejestrowanego?
amadeus 2010-02-09 13:38   
amadeus - Profil amadeus
Prawdopodobnie jeszcze w lutym zapadnie decyzja, że na rejsach atlantyckich LOT-u 2 sztuka bagażu będzie płatna.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy