Tanie połączenie do Turynu

Czesc, Czy wiecie moze czy sa jakies szanse na uruchomienie lotow do Turynu? Kiedys z krakowa latalo Skyeurope, pozniej meridiana.. a teraz tylko LOT z katowic.. albo LH z przesiadka... Ale ceny czasami porażaja... dziwi mnie to gdyż na poludniu polski duzo jest wlochow z piemontu a takze osob ktore tam podrozuja... Dizwie sie linia lotniczym ktore otwierraja kierunki Typu Bologna/Forli, czy Treviso i maja problemy z zapelnieniem samolotu... Teraz Wizzair otwiera Baze e Cuneo ( ok 60 km od Torino) ale loty tylko do Rumuni... Ciekawe czy doczekamy sie kiedys znow jakiegos Low costa do Torino.. pozdrawiam
27/11/2009 11:25  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
disorder 2009-11-29 18:51   
disorder - Profil disorder
Nie sądzę, żeby były problemy z zapełnieniem samolotu do Bolonii. Centralwings swego czasu latał tam z Warszawy i Krakowa i nie pamiętam obłożenia mniejszego niż 90% nawet w martwym listopadzie i lutym.
kobek 2009-11-27 11:52   
kobek - Profil kobek
w Promolocie można trafić na fajne ceny na trasie KTW-TRN, ale połączenie jest utrzymywane głównie dla pracowników FIATa. Przyzwoite ceny (i godziny lotów) ma Easyjet z Luton, kilka połaczeń do TRN ma też Ryan. O planach uruchomienia nowych połączeń z PL na tej trasie nic nie słyszałem. pozdrawiam
dolcissimaa85 2009-11-27 11:25   
dolcissimaa85 - Profil dolcissimaa85
Czesc,
Czy wiecie moze czy sa jakies szanse na uruchomienie lotow do Turynu? Kiedys z krakowa latalo Skyeurope, pozniej meridiana.. a teraz tylko LOT z katowic.. albo LH z przesiadka...
Ale ceny czasami porażaja...
dziwi mnie to gdyż na poludniu polski duzo jest wlochow z piemontu a takze osob ktore tam podrozuja...
Dizwie sie linia lotniczym ktore otwierraja kierunki Typu Bologna/Forli, czy Treviso i maja problemy z zapelnieniem samolotu...

Teraz Wizzair otwiera Baze e Cuneo ( ok 60 km od Torino) ale loty tylko do Rumuni...

Ciekawe czy doczekamy sie kiedys znow jakiegos Low costa do Torino..

pozdrawiam
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy