Pierwsze loty volareweb.com już za nami

Włoski przewoźnik wylądował na płycie krakowskiego lotniska w piątek, 8 lutego. Na razie obsługiwać będzie jedno połączenie – do Mediolanu. Do włoskiej stolicy mody z Krakowa będzie można polecieć cztery razy w tygodniu – we wtorek, czwartek, sobotę oraz niedzielę. Przedstawiciele linii zaprezentują się i opowiedzą o swoich dalszych planach rozwoju w najbliższy poniedziałek, podczas śniadania prasowego.
13/02/2008 14:43  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
miras 2008-02-13 23:50   
miras - Profil miras
Cezary, jeden pasażer mniej na lotnisku KRK nie zrobi wrażenia. Chociaż dostrzegam tego plusy, będzie mniejszy tłok w terminalu :))
jaris 2008-02-13 23:23   
jaris - Profil jaris
cezary: przykro mi... ;)
cezary 2008-02-13 21:53   
cezary - Profil cezary
Bardzo dziękuję ale z Krakowa nie tylko do Mediolanu ale także gdziekolwiek indziej już nie mam ochoty lecieć. Powodzenia życzę, ale juz nie moim kosztem i nie za moje airport tax pax pieniądze.
Nawet Wawel, Stary Rynek, Kościól Mariacki ani Smok Wawelski mnie nie zachęcą.
ciutat 2008-02-13 21:15   
ciutat - Profil ciutat
lubie te opowiesci dziwnej tresci , pasazerow maja malo na krk bedzie im ciezko bo polaxy beda latac FR z BGY za pare groszy mniej, szczegolnie ze na razie z 4 razy w tyg zapowiadanych sa de facto 2 ...
adams 2008-02-13 14:44   
adams - Profil adams
Włoski przewoźnik wylądował na płycie krakowskiego lotniska w piątek, 8 lutego. Na razie obsługiwać będzie jedno połączenie – do Mediolanu. Do włoskiej stolicy mody z Krakowa będzie można polecieć cztery razy w tygodniu – we wtorek, czwartek, sobotę oraz niedzielę. Przedstawiciele linii zaprezentują się i opowiedzą o swoich dalszych planach rozwoju w najbliższy poniedziałek, podczas śniadania prasowego.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy