V Zlot-Sycylia/Malta 12-22/10/09 cz.6

kochani, zwiazku z tym ze w poprzedniej czesci juz praktycznie nie bylo mozliwosci pisania na temat zlotu, a takze z powodu zablokowania stenusa, dodalem te 6 czesc watku o zlocie w PMO, musimy jakos to skoordynowac bez udzialu stenusa....
06/08/2009 12:03  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2009-09-21 20:13   
humbak - Profil humbak
irtonie: Jeszcze nieoficjalnie - VII Zlot na przełomie lutego i marca na Malcie, zaś VIII Zlot na przełomie kwietnia i maja w Barcelonie. Ale na to zostaną założone nowe wątki odpowiednie. Tymczasem ten zamiast stanowić dzielenie się refleksjami po zlocie zamienił się w taplanie się w szambie dzięki dwóm intrygującym jednostkom.
irton 2009-09-21 17:53   
irton - Profil irton
a gdzie bedzie nastepny??
4tech 2009-09-21 17:49   
4tech - Profil 4tech
irtonie: juz jest nawet znane miejsce nastepnego zlotu na przelomie kwietnia i maja....2010
irton 2009-09-21 17:41   
irton - Profil irton
a ja mimo wszystko nie moge sie juz doczekac zlotu w NYC :) nie bylem w Porto i Palermo ale dobrze pamietam Bristol. Bardzo sie ciesze ze mialem wowczas mozliwosc poznac osobiscie osoby z ktorymi tutaj rozmawiam. Napewno jeszcze dlugo nie zapomne grilla na przystanku a potem rozmow w hostelu na tematy lotnicze, wycieczki do fabryki Airbusa i goscinnosci trav'ów.
Oczywiscie podziekowania naleza sie wszytskim bo forumowicze mieszkajacy w okolicahc Bristolu byli nam bardzo pomocni (sam transport i uzyczenie przez nich ich wlasnych samochodow). Warto organizowac tego typu spotkania, poniewaz warto poznawac nowe osoby, ja wychodze z zalozenia ze od kazdej nowo poznanej osoby mozna sie czegos nauczyc. Gdyby nie nadmiar pracy ktory teraz mam napewno bylbym rowniez w Porto i Palermo, licze ze na nastepny europejski zlot juz napewno sie wybiore.
omega 2009-09-21 17:23   
omega - Profil omega
no i jaki cel ma ta dyskusja? szkoda czasu, nawet na czytanie... po co tyle zawisci?
sokrates 2009-09-21 15:05   
sokrates - Profil sokrates
troszkę dajesz się wkręcać, choćby dyskutując z osobnikami niewiadomego pochodzenia. ale że doczytałem, kto był organizatorem, to zamilknę, gdyż może okazać się, że flight ma rację albo co, a ja już nie mam ochoty na babranie się w g...
4tech 2009-09-21 15:03   
4tech - Profil 4tech
sokratesie: ja sie daje wkrecac:)...ale dobra...a organizotorem byl...ismy my wszyscy ktorzy tam byli..a ze byla jedna osoba ktora wziela na siebie ciezar dogrania wszystkiego tam na miejscu to tylko naleza mu sie podziekowania nie zaleznie co o tej osobie sie sadzi....
sokrates 2009-09-21 14:55   
sokrates - Profil sokrates
4tech, nie daj się już wkręcać! daj spokój, bo on na pewno nie da.. ponawiam pytanie o organizatora, bo mnie zaciekawiło!
4tech 2009-09-21 14:52   
4tech - Profil 4tech
flight2009: tylko 1000pln? no nie znacznie zanizyles koszty....kurcze a ja myslalem ze taki czlowiek jak Ty ma kalkulator w domu i potrafi dodac 2+2.....
sokrates 2009-09-21 14:39   
sokrates - Profil sokrates
słabiej widoczne ale ciągle widoczne jednak :-) o czym on pisze i kto był organizatorem? tym pseudo?..
4tech 2009-09-21 14:38   
4tech - Profil 4tech
flight2009: oj....znow nie napisalem w temacie watku? i chyba cos pomyliles odnosnie mojego lotu...ze az zacytuje.."...jaki WASZ LOT ? przecież kupiłeś bilet w cenie błędu marketingowego ..."koniec cytatu...szanowny uzytkowniku...to nie ten lot!!!! jednak nie potrafisz czytac ze zrozumieniem najprostszych tekstow w ktorych nie wystepuja w nadmiarze zdania zlozone....ojjj...zapomnialem moj post byl na temat a Twoj nie...
flight2009 2009-09-21 14:36   
flight2009 - Profil flight2009
zobaczycie DRODZY użytkownicy co sie będzie działo dzisiaj - zostaniemy ZAATAKOWNI przez TOWARZYSTWO by MEGA KROLA ST..USA i przypocznych wazeli...arzy - czekamy piszcie bo oprócz kiełbasy z grilla nie ma żadnej wartosci ten zlot no i tego ze pseudo organizator tego zlotu polecial wczesniej by dostac gratisy i gratyfikacje bo bardzo sie zssapał by dostac gratisa jako akwizytor usług - troche KLASY wystarczy . , a ten zlot to jakis chory pomysł szkoda mi naiwnych osob które to kupiły ... bo po dodaniu kosztów po ... wywaliły ponad 1000 PLN a to wczasy na last bez kiełbas w walizce, był zlot i jaka ideaa powstała ? piszcie dla tych którzy nie mogli na nim być
sokrates 2009-09-21 14:30   
sokrates - Profil sokrates
hmm, nie wiem czy ma problemy ze sobą... rozbawiła mnie ta maca jedynie :-)
ej, flight, wyluzuj, to nie jest wina 4techa czy kogokolwiek jednostkowo!! ogólnie forum zrobiło się mało lotnicze, za to bardzo a la 'sympatia.pl', tudzież mniej lub bardziej homoseksualny czat typu onet.pl. i o to mi tylko chodzi i myślę, że większość rozumie doskonale..
4tech 2009-09-21 14:29   
4tech - Profil 4tech
sokratesie: alez nie, nie lecialem ELAL..taki maly blad literkowy...."mocy" mialo byc oczywiscie:)
flight2009 2009-09-21 14:26   
flight2009 - Profil flight2009
do SOKRATES : BRAVO ! ZROZUMIAŁES w końcu że tenn koleś 4tech ma problemy z sobą i wymaga niezwłocznej farmaceutycznej pomocy
flight2009 2009-09-21 14:25   
flight2009 - Profil flight2009
do that : jesteś słodki ? cytuję Twoja wypowidedż ...
Czytajac, te wszystkie Wasze posty, o problemach z AZ, opoznionych lotac/check-in`ach w FCO sam zaczynam zalowac, ze ominalo mnie do doswiadczenie ;-) ..... to jest żenada
sokrates 2009-09-21 14:23   
sokrates - Profil sokrates
to już nudne się zrobiło, o co w ogóle chodzi w tych dyskusjach? ale 4tech, sprawozdanie z lotu krew mi w żyłach zmroziło :-) a ty ElAlem leciałeś, że musieli zwiększyć macę w silniku?..
flight2009 2009-09-21 14:22   
flight2009 - Profil flight2009
do 4 tech - każda linia dowozi pasazera z bagażami takie jest założenie organizacyjne każdej lini , ubolewam z powodu 20 min. opóżnienia, jaki WASZ LOT ? przecież kupiłeś bilet w cenie błędu marketingowego , a bajki to niezłe piszesz dodaj coś jeszcze byś był na fali ... tzw. TOPIE / o prawym silniku w tym samolocie wzruszyła mnie ta opowiesc - co do tego cytat z postu 4 TECH / ...ostani prawy skret przeciagniety, utrata mocy na prawym silniku,przepadanie ok 200m....po wyrownaniu zwiekszenie macy na lewym silniku aby dojsc do progu pasa ( ludzie w samolocie zaczeli sie modlic)...ladowanie na 3 kontakty ( dosc poterzny kangur) .... do 4 TECH prosze o kontakt z farmaceutą albo psychiatrą np. /........... żenada
flight2009 2009-09-21 14:14   
flight2009 - Profil flight2009
do wiewiórka : super ! choć jesteśmy zwykłymi użytkownikami napisałeś w 100 % . tak jak się zachowują te wszystkie " GWIAZDY " tego forum. Już nas połączyli i utworzyli nas w parę bo to inspektorzy ds.lotnictwa - oglądałem foty z ex .zlotu ... te spanie na lotniskach na podłodze ale miłośnicy lotnictwa myją sie w własnych wypocinach ... do spania sa hostele ale trzeba miec minimum klasy by moc sie w nich zakwaterowac .... WIEWIORA nie uda sie nam obalic tych tekstow ale nie mozemy sobie zarzucic ze sie nie staralismy - teraz beda hołdy dla wodza wyprawy ... poczekamy ... poczytamy ... no i wazelina - poczytam ...
wiewiorka 2009-09-21 14:02   
wiewiorka - Profil wiewiorka
Strasznie sie tutaj zamieszalo na tym forum z powodu tego zlotu.Koledzy sie poobrazali, nawymyslali sobie.Gentelmenow to trzeba szukac z przyslowiowa latarka. No i ten pies z Jurkiem.Nie wiem co o tym wszystkim sadzic.Ale pomijajac to wszystko jestem szczesliwa,ze wszyscy dotarli do domu i maja walizki wypelnione wrazeniami.W drodze do Italii byly te walizki wypelnione kielbasa,jajkami na twardo i polskim chlebem.Juz dzis pisze:nie chce ominac kolejnego zlotu.I ponownie pytam:dokad nas zawioza LCCosty na nastepny zlot?Bo chyba nie lecicie tradycyjnymi liniami w klasie C?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy