×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Oficjalna linia lotnicza Olimpiady Londyn2012


W przyszłym tygodniu British Airways zostanie oficjalnie ogłoszona linia lotniczą Olimpiady Londyn 2012. Jak podał magazyn Marketing, transakcja ta warta jest 50 milionów funtów. British Airways niedawno skończył się kontrakt na sponsoring London Eye – słynnego londyńskiego diabelskiego młyna. Tym samym te czołowe brytyjskie linie lotnicze skupia się na zadaniu jakim będzie promocja letniej Olimpiady mającej odbyć się w Londynie w 2012 roku. Wśród pozostałych sponsorów tej cyklicznej imprezy są Lloyds TSB Group (grupa bankowa), Adidas i EDF Energy. W przyszłym miesiącu British Airways uruchomi kampanię promująca Terminal 5, który ma zostać otwarty w marcu. Wówczas British Airways jako pierwsze przedstawią logo Olimpiady Londyn 2012.

07/02/2008 20:13,  
<>

gość_7d9c7 - Profil
gość_7d9c7
  

  
Cezary: Ja bym raczej powiedzial ze to jest nowoczesna sztuka....
07/02/2008 21:42  

Cezary - Profil
Cezary
  
Trochę obok tematu. Jeszcze niedawno jak dojeżdżało się samochodem do LHR to po wyjeździe z tunelu jest rondo na którym kiedyś stała miniatura samolotu Concorde. Miniaturę zdemontowano (i słusznie bo British Airways i Air France nie mają się już czym chwalić). Zamiast tego jest artystyczna instalacja ze światełkami. Zastanawiałem się co ma oznaczać. Jeśli dobrze zgaduję to dusze pasażerów którzy zginęli. Światełek jest mnóstwo.
07/02/2008 21:04  

  
W przyszłym tygodniu British Airways zostanie oficjalnie ogłoszona linia lotniczą Olimpiady Londyn 2012. Jak podał magazyn Marketing, transakcja ta warta jest 50 milionów funtów.
British Airways niedawno skończył się kontrakt na sponsoring London Eye – słynnego londyńskiego diabelskiego młyna. Tym samym te czołowe brytyjskie linie lotnicze skupia się na zadaniu jakim będzie promocja letniej Olimpiady mającej odbyć się w Londynie w 2012 roku. Wśród pozostałych sponsorów tej cyklicznej imprezy są Lloyds TSB Group (grupa bankowa), Adidas i EDF Energy.

W przyszłym miesiącu British Airways uruchomi kampanię promująca Terminal 5, który ma zostać otwarty w marcu. Wówczas British Airways jako pierwsze przedstawią logo Olimpiady Londyn 2012.
07/02/2008 20:13  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie