Poszukuję stewardessy

absurdalnie to zabrzmi, ale.. nie widziałem jej w ogóle.. :( to była tylko wirtualna znajomość..
18/05/2009 12:43  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2009-06-04 10:47   
humbak - Profil humbak
hambi: Agencja może nie (jeszcze), ale kontakty to TY masz... :P
hamburg 2009-06-04 10:19   
hamburg - Profil hamburg
pizecik: Chyba miala swoje powody dlaczego przerwala kontakt do ciebie. Pozatym zwroc uwage na to ze Niemcy sa ,,miej szczerym narodem´´ (ladnie mowiac)...wiec na twoim miejscu mial bym watpliwosci czy ta ,,stewardessa´´ jest nadal toba zainteressowana. /// Kto z was poradzil pizeciku ze ja moge pomoc? To ja jestem jakas agencja towarzyska??????
disorder 2009-05-19 11:58   
disorder - Profil disorder
Pizecik: To nieetyczne pomagać Ci w tropieniu osoby, która sobie tego nie życzy.
pizecik 2009-05-19 08:47   
pizecik - Profil pizecik
Hm.. ja naprawdę nie prosiłem o porady psychologiczne, a tym bardziej o zniechęcanie mnie.. Potrafię trzeźwo ocenić sytuację, bo, jak napisałem, trochę czasu od tego już minęło.. Nie będę już tutaj więcej pisał na wątku głównym, a osoby, które w JAKIKOLWIEK sposób mogłyby mi pomóc uprzejmie proszę o kontakt prywatny. Pozdrawiam. Piotr
ziberro 2009-05-19 08:13   
ziberro - Profil ziberro
Podejrzewam, że Ty nie w niej się zakochałeś, a w Twoim o niej wyobrażeniu. Bardzo łatwo wyidealizować sobie coś, co istnieje tylko wirtualnie (czyli cała ta Wasza znajomość), ale dla własnego dobra lepiej sobie odpuść - za jakiś czas pewnie Ci przejdzie... wejdziesz potem na forum, poczytasz sam siebie i będzie wstyd ;-)
pizecik 2009-05-19 00:13   
pizecik - Profil pizecik
Są są.. rozglądam się, spokojna głowa :) Nie ograniczam się tylko do tropienia mojej wirtualnej muzy... Chociaż ona miała wyjątkową klasę, inteligencję, kulturę słowa.. Strasznie mnie zafascynowała..
4tech 2009-05-18 23:58   
4tech - Profil 4tech
mrader: Ty prowokatorze jeden:)))
mrader 2009-05-18 23:52   
mrader - Profil mrader
normalnie meloDramat z wątkiem lotniczym... kto wie,może jutro jakaś 100 latka będzie tutaj szukała przystojniaka,którego dojrzała z okienka Boeinga.jedyne co zapamiętała to to ,że jego sprzęt był ...duży...i czerwony..., ale kto w tym wieku pamięta jak wygląda wóz strażacki....;) powodzenia życzę ;x
disorder 2009-05-18 23:50   
disorder - Profil disorder
Pizecik: Moim zdaniem tropienie tej pani nie ma większego sensu. Lepiej napisać do niej, czy czekać na nią na tym czacie, albo poznać kogoś innego.
disorder 2009-05-18 23:49   
disorder - Profil disorder
4tech: Cosik wyszukałem i jestem zadowolony. :) Dziękuję za chęć odprawienia Mszy Św. :)
4tech 2009-05-18 23:47   
4tech - Profil 4tech
pizecik:nie ona pierwsza nie ostatnia rozgladnij się wokol siebie a zobaczysz ile jest pięknych i inteligentych kobietwokol Ciebie:)//// Disoderku:czyli mamy rozumieć ze cosik sobie wyszukales w ofertach pracy?
pizecik 2009-05-18 22:34   
pizecik - Profil pizecik
Nie jestem żadnym psychopatą.. Owszem, miałem jakiś rodzaj obsesji kiedy to trwało.. Bo każde zauroczenie jest przecież obsesją.. Teraz emocje już mocno przygasły.. Niemniej mam potrzebę znalezienia Jej.. Mam też czas, więc.. wykorzystuję to..
cezary 2009-05-18 22:31   
cezary - Profil cezary
miras: nie doczytałeś chyba co napisałem. Wspomniałem o błagalnej mszalnej w intencji znalezienia pracy przez disorderka. Za to się księdzu płaci "co łaska". Konkretnego cennika nie znam. Natomiast prywatnie możesz za cokolwiek pomodlić się za darmo. Dobranoc. Jestem zmęczony pierwszym dniem pracy po wakacjach. Papa...
4tech 2009-05-18 22:24   
4tech - Profil 4tech
zamiast pomoc podtrzymać na duchu to wy z grubej rury - psychopata..ech :))
miras 2009-05-18 22:12   
miras - Profil miras
disorder: Ludzie zakochani różnie się zachowuję... Ale dlaczego od razu psychopatą?
miras 2009-05-18 22:08   
miras - Profil miras
cezary: czy modlitwa o coś, skierowana do kogoś, będzie lepsza jak się za nią zapłaci?
pizecik 2009-05-18 21:52   
pizecik - Profil pizecik
Tylko na jednym publicznym forum i przyznaję, że być może nie był to dobry pomysł.. Zdecydowałem się na to, bo jest tutaj niewiele osób.. No i po części dlatego, że mi zależy..
disorder 2009-05-18 21:45   
disorder - Profil disorder
Pizecik: Mi tu pachnie psychopatą. Dziewczyna zerwała kontakt, a Ty na publicznych forach jej szukasz w niewiadomym celu. I co zrobisz jak ją nawet znajdziesz? Będziesz nachodził? Porwiesz samolot? Będziesz błagał? Podglądał? Wieszał się w terminalu?
disorder 2009-05-18 21:43   
disorder - Profil disorder
Cezary: Chyba nie doczytałeś mojej wypowiedzi. Nie mówiłem, że Was wkręciłem, tylko, że na czacie internetowym wkręcałem setki ludzi.
pizecik 2009-05-18 21:42   
pizecik - Profil pizecik
Inteligentny chłopak w ciągu minuty nie wymyśli 10 ulubionych zapachów perfumów damskich, w tym takich których już nie ma na rynku..
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy