Nowa toaleta w budynku PLL LOT

Pomyślałem, że skoro informacją na portalu jest otwarcie pokoiku British Airways, gdzie niepolscy klienci niepolskiej linii lecący na trasach nie z Polski nie do Polski płacący kupę kasy za bilet mogą napić się za darmo kawy, przeczytać darmową gazetę i zjeść pokrojonego ogórka za darmo (normalnie koszt około 7 zł) to w tym świetle wielkim wydarzeniem jest otwarcie nowej toalety w biurowcu PLL LOT na parterze obok sali briefingowej Centralwings, gdzie każdy kto wejdzie do budynku może za darmo zrobić siusiu i umyć rączki w fajnym mydełku - piance. Niech żyje nowy prezes PLL LOT! Hura! Hura! Hura!
13/05/2009 15:48  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aynis 2009-05-13 16:09   
aynis - Profil aynis
disorder: koniecznie informuj nas na bieżąco :) Dobrze wiedzieć, gdzie się znajdują takie bezpłatne toalety...
disorder 2009-05-13 16:07   
disorder - Profil disorder
Będzie to mój stały cykl. :)
mrader 2009-05-13 15:59   
mrader - Profil mrader
bravo...czekamy na następną...nowinkę z biurowca...;P
disorder 2009-05-13 15:52   
disorder - Profil disorder
Pomyślałem, że skoro informacją na portalu jest otwarcie pokoiku British Airways, gdzie niepolscy klienci niepolskiej linii lecący na trasach nie z Polski nie do Polski płacący kupę kasy za bilet mogą napić się za darmo kawy, przeczytać darmową gazetę i zjeść pokrojonego ogórka za darmo (normalnie koszt około 7 zł) to w tym świetle wielkim wydarzeniem jest otwarcie nowej toalety w biurowcu PLL LOT na parterze obok sali briefingowej Centralwings, gdzie każdy kto wejdzie do budynku może za darmo zrobić siusiu i umyć rączki w fajnym mydełku - piance. Niech żyje nowy prezes PLL LOT! Hura! Hura! Hura!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy