Ryanair: Era tanich biletów oddala się

do docentfrum - chodzi mi o loty z Polski ... nie ma co porównywać promocji z Londynu gdzie jest full kierunków , do Gdańska gdzie jest biednych 6 w porywach 8 destynacji / miłego pobytu w Legolandzie
11/05/2009 08:06  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
that 2009-05-11 22:29   
that - Profil that
Jesli chodzi o trase DUB-KRK-DUB, to na chwile obecna norma bilety w dwie strony, to 150 euro, wiec nic ciekawego. Pozatym wszystkie te loty lataja naprawde full... Czewartkowym FR1901 DUBKRK lecialo 186 osob...
aynis 2009-05-11 22:09   
aynis - Profil aynis
Następne promo w FR to 33% taniej.
zabki 2009-05-11 19:33   
zabki - Profil zabki
do 4 tch : zgadza się / chodzi o to że jak są promocje / to są one zupełnie nieosiągalne pojawia się cena niska np. od 1 PLN, 10 PLN ,39 PLN a biletów nie ma na żaden lot nawet odrazu po północy / mimo że w tabeli kierunek objety jest promocja / jak obowiązuje promocja piszę akurat o wylotach z GDN nie wiem jak to wygląda gdzie indziej... FR poprostu ma coraz droższe bilety ... / pozdrawiam
4tech 2009-05-11 17:16   
4tech - Profil 4tech
irtonie/zabki: nie ma promocji na kierunki które sprzedają się same w dobrej cenie dla danego przewoźnika i FR nie jest tu wyjatkiem
irton 2009-05-11 17:12   
irton - Profil irton
to samo jest z Lodzią promocje FR tutaj nie siegaja....
zabki 2009-05-11 16:58   
zabki - Profil zabki
do HAMBURG / piszę o biednych promocjach na destynacjach przy wylotach z Polski - jeżeli jest akcja jak do wczoraj bilety za 10 zł np. nie było żadnego dostępnego w tej cenie ani do Londynu ani do Birmingham - słowem cienko się zrobiło / pozdrawiam :)
zabki 2009-05-11 16:55   
zabki - Profil zabki
do docentfrum - chodzi mi o loty z Polski ... nie ma co porównywać promocji z Londynu gdzie jest full kierunków , do Gdańska gdzie jest biednych 6 w porywach 8 destynacji / miłego pobytu w Legolandzie
hamburg 2009-05-11 14:51   
hamburg - Profil hamburg
gosc_zabki: Wczoraj kupilem LBC-HHN-SXF za 4,20€. Jezeli to drogo......to juz nie wiem. A polaczenie BRE-GDN jeszcze nie ma w Promo....poczekaj jeszcze troche, to bedzie napewno. Pozatym sezon sie powoli zaczyna. W wakacje to bilety takie beda tylko na loty we wtorek/srode i czwartek.
docentfurm 2009-05-11 11:25   
docentfurm - Profil docentfurm
jak to cieniutko ... może z PL ale z STN za 2,5 funta w jedną stronę mnóstwo destynacji... właśnie kupiłem bilet do Billund na jeden dzień za 5 funtów brutto w obie strony i będę hasać w Legolandzie
gregory 2009-05-11 09:39   
gregory - Profil gregory
Ja myślę że to też kwestia sezonu, na okres wakacyjno-letni Ryan nigdy nie szastał promocjami. Przypuszczam że od września/października powrócą promocje 0.01/1/2/itp.
gosc_zabki 2009-05-11 08:11   
gosc_zabki - Profil gosc_zabki
RYAN ostatnio coś CIENIUTKO z dobrymi promocjami i jest ich coraz mniej ... obserwuje to na przykładzie wylotów z GDN promocji z najniższą ceną jak się pojawiają to są może 2-3 daty i bida ... ostatnio otworzyli połączenie do BREMEN cena dzisiaj 93 zł / co daje z bagażem rej. i opłatami kwotę ponad 300 zł - więc o tanim lataniu chyba powinniśmy powoli zapomnieć bo przedział 300-400 zł za przelot to cena lotu czy lufthansy do niemiec ... więc coraz bardziej składniam się do latania tradycyjnymi przewożnikami gdzie jestem traktowany jak pasażer , a nie jak intruz i pax do przewiezienia co jest standardem w ryanie
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy