Wizz Air - dodaj usługi

Dodaj usługi i bagaż do dokonanej wcześniej rezerwacji opcja dostępna obecnie w wizzair.com! Czy chcesz dodać dodatkową walizkę, zapłacić za dodatkowe kilogramy bagażu lub opłacić przewóz sprzętu sportowego? Nowa opcja Wizz Air "usługi dodatkowe" umożliwia dodanie usług do dokonanej wcześniej rezerwacji na stronie internetowej wizzair.com. Dzięki opcji "Zmień rezerwację" dostępnej na stronie wizzair.com, można obecnie dodać do rezerwacji następujące usługi: • bagaż rejestrowany • kilogramy nadbagażu • sprzęt sportowy • pierwszeństwo przy wsiadaniu na pokład • miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi Pamiętaj, że usługi dodatkowe rezerwowane bezpośrednio na stronie wizzair.com są tańsze o 50% niż na lotnisku.
23/04/2009 12:48  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hamburg 2009-04-26 18:39   
hamburg - Profil hamburg
madzik: A to szkoda ze tylko na Wegrach...jak by byla tez w innych krajach chetnie bym skorzystal. Ale dzieki za odpowiec ;-)
gral 2009-04-23 21:34   
gral - Profil gral
madzik: eee, az tak bardzo to mnie nie interesi :P
mrader 2009-04-23 21:12   
mrader - Profil mrader
eahh...KONIEC -widziałem,ale powinno być ZAPŁAĆ .bagażu nie potrzebuję ,ale chciałem sprawdzić jak to działa.chyba jeszcze raz zrobię symulację ;)
madzik 2009-04-23 20:59   
madzik - Profil madzik
mrader - nie dodales na dole strony jest przycisk KONIEC po jego 'kliknieciu' przeniesie cie na strone gdzie podajesz karte...

gral poczytaj na stronie... za dlugo by pisac...
gral 2009-04-23 20:18   
gral - Profil gral
a co to jest Wizz Plus?
mrader 2009-04-23 19:08   
mrader - Profil mrader
no i...dodałem bagaż ,cała rezerwacja zmieniła status na "w trakcie",a co z kasą- pobierają automatycznie z karty użytej do rezerwacji głównej...?ktosik wie?:/
madzik 2009-04-23 17:21   
madzik - Profil madzik
pisa lam w innym temacie ale dopisze i tu: hamburg: karta to jest oferta na chwile obecna na rynek HU. Karta wydawana jest przez Erste bank na Wegrzech... płacac nia zbierasz punkty, ktore potem mozna przelac na konto wizz. Reklama pojawila sie w ostatnim WizzIt. Przy okazji zmienily sie warunki Wizz Plusa...
disorder 2009-04-23 16:27   
disorder - Profil disorder
Dzięki za rady, ale ja nie chcę mieszkać poza Polską. :) Może rzeczywiście następnym razem przed rozmową się umyję :)
gral 2009-04-23 16:04   
gral - Profil gral
disorder: może byłeś lekko niedomyty? :D
marian 2009-04-23 15:55   
marian - Profil marian
cierpliwości disorderze, cierpliwości ... a może warto wysłać cv do innych linii? moja kumpela prosto z wizza została przyjęta do emirates i teraz smiga sobie w a380 i mieszka w DXB :) powodzenia!
disorder 2009-04-23 15:37   
disorder - Profil disorder
Nie ma znaczenia, czy wyślesz CV, bo z Wizzaira nikt nie oddzwoni. Musisz iść na dzień otwarty, odstać swoje w kolejce, przedstawić się, dostać numerek, czekać, aż przesłuchają innych i dopiero pani wyczytuje, które numerki przechodzą dalej. Już byłem kilka razy na castingu i nigdy mój numerek nie został odczytany. :)
gral 2009-04-23 15:32   
gral - Profil gral
a wyslales CV? :)
disorder 2009-04-23 15:26   
disorder - Profil disorder
Żeby jeszcze mnie zatrudnili to byliby w ogóle boscy.
hamburg 2009-04-23 13:26   
hamburg - Profil hamburg
No to fajnie. A pewnie to nie jedyna nowosc w W6...beda chyba wprowadzac swoja karte kredytowa Wizz Card.
michalb 2009-04-23 12:48   
michalb - Profil michalb
Dodaj usługi i bagaż do dokonanej wcześniej rezerwacji
opcja dostępna obecnie w wizzair.com!

Czy chcesz dodać dodatkową walizkę, zapłacić za dodatkowe kilogramy bagażu lub opłacić przewóz sprzętu sportowego?

Nowa opcja Wizz Air "usługi dodatkowe" umożliwia dodanie usług do dokonanej wcześniej rezerwacji na stronie internetowej wizzair.com.

Dzięki opcji "Zmień rezerwację" dostępnej na stronie wizzair.com, można obecnie dodać do rezerwacji następujące usługi:

• bagaż rejestrowany
• kilogramy nadbagażu
• sprzęt sportowy
• pierwszeństwo przy wsiadaniu na pokład
• miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi

Pamiętaj, że usługi dodatkowe rezerwowane bezpośrednio na stronie wizzair.com są tańsze o 50% niż na lotnisku.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy