Jet Air bez Bydgoszcz - Kraków

Trasa Jet Air z Bydgoszczy przez Poznań do Krakowa nie znalazły się w letnim rozkładzie lotów. - Nie było zainteresowania tymi kierunkami - tłumaczy przewoźnik. Jet Air ogłosił swój nowy rozkład, który będzie obowiązywał od niedzieli. Zabrakło w nim połączenia z naszego miasta do Krakowa z międzylądowaniem w Poznaniu. Wprawdzie na tej trasie samoloty nie latały od kilku miesięcy, ale przedstawiciele linii zapewniali, że jest to związane z obowiązkowym przeglądem technicznym jednej z maszyn. Rejsy miały być reaktywowane od kwietnia. Wszystko wskazuje na to, że nic z tego nie będzie. - Zainteresowanie tym kierunkiem nie było dla nas satysfakcjonujące - wyjaśnia Ireneusz Dylczyk, szef działu marketingu Jet Air. - Dlatego rejsy do Krakowa będą realizowane tylko z Poznania, a nie z Bydgoszczy, jak do tej pory. Ale pracujemy nad nieco inną koncepcją połączeń ze stolicą Małopolski, więc można się spodziewać, że bydgoszczanie będą mogli tam dolecieć. Choć na temat terminów trudno się wypowiadać.W tej sprawie ma się odbyć wkrótce spotkanie z przedstawicielami Portu Lotniczego. Natomiast Jet Air uruchamia połączenie Warszawa-Bydgoszcz-Berlin 3 razy tygodniowo we wtorki środy i czwartki. To kolejna porażka bydgoskiego Portu w ostatnim czasie. Od kwietnia przez dwa miesiące boeingi linii Ryanair będą latały do Londynu tylko cztery razy w tygodniu (a nie codziennie)-przewożnik tlumaczy ograniczeniem rejsów brakiem wystarczającej ilości maszyn do obsługi połaczeń,oprócz Bydgoszczy ograniczenia dotycza również Rzeszowa,Łodzi,Szczecina. Z kolei przez cały okres letni liczba rejsów do Dublina skurczy się z trzech do dwóch tygodniowo.
25/03/2009 04:32  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
4tech 2009-03-25 04:39   
4tech - Profil 4tech
Trasa Jet Air z Bydgoszczy przez Poznań do Krakowa nie znalazły się w letnim rozkładzie lotów. - Nie było zainteresowania tymi kierunkami - tłumaczy przewoźnik.
Jet Air ogłosił swój nowy rozkład, który będzie obowiązywał od niedzieli. Zabrakło w nim połączenia z naszego miasta do Krakowa z międzylądowaniem w Poznaniu. Wprawdzie na tej trasie samoloty nie latały od kilku miesięcy, ale przedstawiciele linii zapewniali, że jest to związane z obowiązkowym przeglądem technicznym jednej z maszyn. Rejsy miały być reaktywowane od kwietnia. Wszystko wskazuje na to, że nic z tego nie będzie.
- Zainteresowanie tym kierunkiem nie było dla nas satysfakcjonujące - wyjaśnia Ireneusz Dylczyk, szef działu marketingu Jet Air. - Dlatego rejsy do Krakowa będą realizowane tylko z Poznania, a nie z Bydgoszczy, jak do tej pory. Ale pracujemy nad nieco inną koncepcją połączeń ze stolicą Małopolski, więc można się spodziewać, że bydgoszczanie będą mogli tam dolecieć. Choć na temat terminów trudno się wypowiadać.W tej sprawie ma się odbyć wkrótce spotkanie z przedstawicielami Portu Lotniczego. Natomiast Jet Air uruchamia połączenie Warszawa-Bydgoszcz-Berlin 3 razy tygodniowo we wtorki środy i czwartki.
To kolejna porażka bydgoskiego Portu w ostatnim czasie. Od kwietnia przez dwa miesiące boeingi linii Ryanair będą latały do Londynu tylko cztery razy w tygodniu (a nie codziennie)-przewożnik tlumaczy ograniczeniem rejsów brakiem wystarczającej ilości maszyn do obsługi połaczeń,oprócz Bydgoszczy ograniczenia dotycza również Rzeszowa,Łodzi,Szczecina.
Z kolei przez cały okres letni liczba rejsów do Dublina skurczy się z trzech do dwóch tygodniowo.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy