×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zadziwiające wypadki lotnicze


Czy Boeing może potrącić krowę podczas lądowania? Czy można nie zauważyć samolotu pasażerskiego i wjechać w niego samochodem? Odpowiedzi mogą być naprawdę zaskakujące... W Indonezji Boeing B737 podczas lądowania na lotnisku w Merauke w potrącił cielę, które akurat przebiegało przez pas startowy. Samolot uszkodził jeden z silników, ale nikt z 141 pasażerów nie ucierpiał. Los zwierzęcia jest nieznany. 22 stycznia na lotnisku w Cape Town w RPA samochód dostawczy z mięsem wjechał w stojący na pasie samolot pasażerki minutę przed jego odlotem. W samolocie znajdowało się 137 pasażerów, ale nikt nie ucierpiał w wypadku. Boeing B737-800 należał do linii lotniczych SAA.

02/02/2008 22:35,  
<>

gość_7395c - Profil
gość_7395c
  

Cezary - Profil
Cezary
  
aynis: chyba takie sprawy są możliwe.Osobiście widziałem owce pasące się między dwoma pasami startowymi na lotnisku w Odessa. (Ukraina). Samolot, którym leciałem z powodu mgły wyladował w Odessa i z Symferopola do Lwowa doleciał z opóźnieniem. Doadm że to jeszcze był CCCP i aeroflot. Może teraz jest inaczej.
03/02/2008 20:26  

  
Z dwa lata temu w Katowicach startujący Wizz do DTM mając już sporą prędkość uderzył w sarnę. Odbyło się awaryjne hamowanie, samolot uszkodził przednią goleń i na szczęście nikomu nic się nie stało :)
03/02/2008 09:25  

miras - Profil
miras
  
aynis: w Krakowie dość często sarenki biegają po pasie startowym, więc nic nie jest w stanie mnie zadziwić.
03/02/2008 01:52  

  
Czy Boeing może potrącić krowę podczas lądowania? Czy można nie zauważyć samolotu pasażerskiego i wjechać w niego samochodem? Odpowiedzi mogą być naprawdę zaskakujące...
W Indonezji Boeing B737 podczas lądowania na lotnisku w Merauke w potrącił cielę, które akurat przebiegało przez pas startowy. Samolot uszkodził jeden z silników, ale nikt z 141 pasażerów nie ucierpiał. Los zwierzęcia jest nieznany.

22 stycznia na lotnisku w Cape Town w RPA samochód dostawczy z mięsem wjechał w stojący na pasie samolot pasażerki minutę przed jego odlotem. W samolocie znajdowało się 137 pasażerów, ale nikt nie ucierpiał w wypadku. Boeing B737-800 należał do linii lotniczych SAA.
02/02/2008 22:37  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie