×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Tyle nowych promocji się pojawiło ... i jak?


warto
warto


08/01/2009 16:55,  
<>

gość_30318 - Profil
gość_30318
  

  
Jak donosi grenlandzki portal Sermitsiaq.gl, już niebawem będziemy mogli polecieć z duńskiego Aalborga do Kangerlussuaq we wschodniej Grenlandii. Ceny - już od 1.000 DK. Nie dolecimy już za to na Grenlandię z Wysp Owczych - farerskie linie Atlantic Airways zawiesiły połączenie Torshavn - Narsarsuaq (z międzylądowaniem w Reykjaviku), co mnie szczególnie nie dziwi przy cenach rzędu 3.000 DK za najtańszy bilet.
09/01/2009 09:41  

gosc_warto - Profil
gosc_warto
  
proszę piszcie swoje spostrzeżenie jest wysyp promocji - mam dosyć czytania o tlk/ogórkach/hostelach i cierpiacego na ... sam nie wiem cezarego - piszcie jak znajdziecie cos fajnego - a nie jakies polemiki o niczym - są promocje w wizz / sas / norwegian / lot / lufthansie > singapur 399 euro z muc ! / .... jak znajdziecie jakies super opcje połączen piszmy a nie zajmujmy sie wypocinami starych kawalerów bo jak sie czyta te wypowiedzi na forum to mam takie wrażenie - jak macie problemy z sobą są na portalach grupy gay/bi itd.
08/01/2009 16:59  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie