Air One inauguruje loty z Warszawy

Air One inauguruje loty z Warszawy Dziś (1.06) linia lotnicza Air One ("Smart Carrier" z Alitalia Group) zainaugurowała nowe, bezpośrednie połączenie z Warszawy do Mediolanu, stolicy włoskiego biznesu i domów mody. Już niebawem bo od 16 czerwca przewoźnik rozpocznie również bezpośrednie loty z Warszawy do Wenecji.Loty do Mediolanu (Malpensa) odbywają się codziennie. Do Wenecji (Marco Polo) samoloty...
01/06/2012 17:03   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2012-06-05 18:26   
humbak - Profil humbak
"Pasażerowie lecący liniami Air One będą mogli kontynuować swoją podróż dzięki dogodnym połączeniom z lotniska Malpensa w Mediolanie i Marco Polo w Wenecji". Nawet jak na dwóch osobnych biletach? :P
gosc_beec7 2012-06-02 09:10   
gosc_beec7 - Profil gosc_beec7
slabo to wyglada juz w lipcu i sierpniu loty pociete i to mocno, we wrzesniiu zmiana godzin na nocne troche chaosem to pachnie
gosc_07120 2012-06-01 22:38   
gosc_07120 - Profil gosc_07120
Ja kupiłem wczoraj bilety dla siebie do Mediolany właśnie na lipiec
4tech 2012-06-01 19:43   
4tech - Profil 4tech
flight007eu, noe wiem co się zmieniło w Air One, ale leciałem z nimi z LHR ( w barwach AZ) gdzie samolot był " całkiem nowy" a także z Palermo i było całkiem spoko, o "niebo lepiej" niż w AZ.
flight007eu 2012-06-01 19:33   
flight007eu - Profil flight007eu
lecialem ostatnio z LGW do MXP ta linia i to taki tramwaj powietrzny, samolot stary, siedzenia zniszczone,malo miejsca na nogi jak w low cost materialy pokladowe wymiete jak ze smietnika i tylko po wlosku, serwis pokladowy przecietny, po nacisnieciu panela z regulacja klimatyzacji czesc jego wypadla i niemal uderzyla mnie w glowe...slowem jakosc ponizej przecietnej , oplata za odprawe online 12 EUR! brez mozliwosci wyboru miejsca bez dodatkowej oplaty...to nie jest napewno latanie smart a latanie byle jak ! Nie zamierzam zawitac na ich poklad ponownie..slowem przeleciec sie i zapomniec! Taka tania linia czarterowa.Wydaje mi sie ze WIZZ juz jest znacznie lepszy!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy