Katastrofa lotnicza w Grecji

Katastrofa lotnicza w Grecji (PAP, 15 sierpnia 2005, godz. 22:08) Linie Helios, wbrew zapewnieniom cypryjskiego Ministerstwa Transportu, nie wstrzymały lotów swoich maszyn. "Samoloty latają normalnie do wszystkich portów przeznaczenia. Nic nie przeszkodzi w planach urlopowiczów" - zapewnił przewoźnik. Wcześniej przedstawiciel Heliosa poinformował, że firma wynajęła inne maszyny do obsługi swych...
14/08/2005 11:53   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_Konra 2005-08-16 22:22   
gosc_Konra - Profil gosc_Konra
straszne, że nasze biura dalej latają trupami takie jak Helios czy LTE, Lte też nie dbaja ani o serwis ani o przeglądy...
humbak 2005-08-15 20:40   
humbak - Profil humbak
Niektorzy komentatorzy na Onet.pl sie dziwia, jak nad goraca Grecja mogli ludzie zamarznac w samolocie... Niewiedza ludzi mnie przeraza chyba bardziej, niz takie tragedie...
marqoos_pl 2005-08-15 20:21   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Nie chciałbym nigdy się przekonać na własnej skórze, co się działo w tym samolocie... Na pewno nie jest to wymarzona śmierć... Najpierw zamarznąć żywcem, a następnie roztrzaskać się o górę... Jedyne pocieszenie w tym, że nie spadli na Ateny, bo ofiar mogłoby być kilkaset więcej... Przykro czytać takie wiadomości...
gosc_grzeg 2005-08-14 17:51   
gosc_grzeg - Profil gosc_grzeg
I widzicie u nas cały czas oni latają na Cypr. Tak to nasze biura wynajmują trupy
gosc_grzeg 2005-08-14 17:44   
gosc_grzeg - Profil gosc_grzeg
A ja leciałem dokładnie tym samolotem w tym roku na Cypr. TUI zapewniało mnie, że to dobra linia, ale my w locie powrotnym lataliśmy przez Sofię, aby dowieść załogę, bo tam stał inny zepsuty ich samolot. To straszne że tyle latali zanim spadli i nikt im nie mógł pomóc. Nie rozumiem, czy nikt z pasażerów nie mógł próbować pilotować tej maszyny, nie mieli przecież dekompresji. Ja bym walczył.
gosc_Kotek 2005-08-14 16:57   
gosc_Kotek - Profil gosc_Kotek
Przestancie informowac o tych katastrofach! Nie macie innych informacji? Np o promocjach?! Ciagle wymyslacie katastrofy! Dosc tego! Jeszcze nie zwrociliscie za bilety po upadku Air Polonii!!! Komentarz moderatora: ...
yannkes 2005-08-14 15:36   
yannkes - Profil yannkes
do Moderatora - nie ma za co... ;)
gosc_Ryana 2005-08-14 13:33   
gosc_Ryana - Profil gosc_Ryana
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
......Zapalmy za nich świeczkę....
yannkes 2005-08-14 13:21   
yannkes - Profil yannkes
Tylko, ze wedlug mojego kalendarzyka 15 sierpnia to jutro...
gosc_kamre 2005-08-14 12:10   
gosc_kamre - Profil gosc_kamre
no to pieknie cos czuje że to nie była zwykła katastrofa,ale to sie potem okaże
gosc_ostry 2005-08-14 12:05   
gosc_ostry - Profil gosc_ostry
cały czas katastrofy...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy