Centralwings rozdaje vouchery

Centralwings rozdaje vouchery Polskie tanie linie lotnicze Centralwings rozdają vouchery o wartości 50 zł. Warunkiem otrzymania vouchera jest wypełnienie krótkiej ankiety która znajduje się na stronie internetowej linii. W ankiecie tej pt." Powiedz nam dokąd chcesz lecieć?", należy jedynie podać swoje imię i nazwisko, datę urodzenia, adres e-mail, zaznaczyć 3 miasta do których chcielibyśmy się udać...
20/06/2005 13:57   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
chris 2005-06-21 12:11   
chris - Profil chris
I kto to mówi ... ;)
zosia 2005-06-21 07:03   
zosia - Profil zosia
Katka jako stewardessa z Centralwings?! Z tym wulgarnym jezykiem? Zartujesz Chris?
gosc_MANCH 2005-06-21 06:49   
gosc_MANCH - Profil gosc_MANCH
A ja chce latac do Liverpoolu.... Przeciez Wizz i Sky juz przesadzaja z cenami do pln-zach Anglii... W najnowszej prmocji Wizza - "kazdy weekend w innym miescie", to wlasnie bilety do Liverpoolu sa najdrozsze!!!
chris 2005-06-20 22:53   
chris - Profil chris
do gosc_Grizzli : Mysle ze Katka to fajna stewardessa z Central , nie odpowie ci teraz bo akurat ma lot :)
marqoos_pl 2005-06-20 20:40   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
A ja vouchery dostałem, ale raczej ich i tak nie wykorzystam, bo już wszystkie bilety (z zaplanowanych wyjazdów turystycznych) na Centralwings już kupiłem. Ale promocje to mają całkiem fajne. Co tydzień co innego. Fajnie. Klienci będą często odwiedzać ich stronę. Muszą ostro walczyć o Klienta, bo jak Ryanair na dobre wejdzie na największe polskie lotniska (Warszawa, Kraków, Katowice - o ile na nie w ogóle wejdzie ze swoimi trasami), to znów będzie sporo szumu i zamieszania...
gosc_Grizz 2005-06-20 19:14   
gosc_Grizz - Profil gosc_Grizz
ale niestety nie działa, wysłałem 40 minut temu i nic...nie ma zwrotki z voucherem. Ale mam pytanko: czy katka to ta sama osoba co gosc_ilon, czyli znajoma pracownika Centralwingsa?
maro 2005-06-20 17:04   
maro - Profil maro
tylko szkoda ze bilety trzeba wykupic do konca miesiaca:(
katka 2005-06-20 16:03   
katka - Profil katka
super sprawa
gosc_ilon 2005-06-20 16:03   
gosc_ilon - Profil gosc_ilon
kolejna super promocja
gosc_ja 2005-06-20 15:28   
gosc_ja - Profil gosc_ja
Niby fajny konkurs ale jak przeciez inne sa prioryety jesli chodzi o destynacje z Krakowa a inne z Warszawy. Np. z Kraka super jakby byly loty do Madrytu. Z kolei dla Wawy priorytet to Dublin
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy