Wielka letnia promocja

Wielka letnia promocja „Dlaczego tylko marzysz o plaży? Poleć tam” - pod tym hasłem 15 czerwca rozpoczęła się wielka letnia promocja Austriackich Linii Lotniczych. Promocja objęła takie kierunki, jak Lisbona, Malaga, Bangkok, Varadero, Cancun oraz Mauritius. "Żyje się tylko raz! Dlatego warto spełnić swoje marzenia. Jeśli śnisz o plażach, gdzie piasek mieni się tysiącami złotych...
16/06/2005 21:13   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
zosia 2005-06-19 12:17   
zosia - Profil zosia
Hmmm.....
chris 2005-06-19 12:12   
chris - Profil chris
Alez nerwy puscily ... Masz bardzo wrazliwe JA wiesz ? JA bylam JA widzialam , JA wiem najlepiej...
Nie jestem awanturnikiem tylko odpowiadam tym samym co Ty.
Jezeli stosujesz ironie odnosnie moich finansow taka sama dostajesz w odpowiedzi. W sumie jednak mysle ze nie powinienem...bo i po co ? taki mamy ladny dzis dzien. Jak obiecasz ze sie poprawisz to masz moja reke na zgode ;)
PS
Szampana nie pije do bigosu bo bigosu nie jadam. Odnosnie Twojej kolejnej uwagi o moich bezsennych nocach polecam kolejny raz czytanie ze zrozumieniem - poprzednio napisalem co robie w nocy.
zosia 2005-06-19 11:46   
zosia - Profil zosia
Ale awanturnik!Biale noce ogladalam na Spetsbergen jak i w Kirkenes.Nie musze latac na polnoc Szwecji,aby to przezyc.Podejrzewam,ze twoje biale noce to bezsenne samotne noce i zapalona lampka nocna przy lozeczku:-) Midsommar obchodzi sie w Szwecji bez wzgledu czy biala ta noc czy nie.I tak wszyscy pijani sa w tym dniu wiec to nie ma znaczenia.Na Midsommar pije wodke i piwo.Szampana w inne okazje.Ale ty sie mnie dzisiaj czepiasz! jak rzep psiego ogona! I na zakonczenie:SAS ma promocje na tanie bilety w calej Skandynawii.Wejdz na ich polska strone i poczytaj sobie. Stac mnie na przeloty:-)
PS.Czy ty pijesz szampan do bigosu?
chris 2005-06-19 11:09   
chris - Profil chris
Jak to nie pietnujesz ? Podac linka do wszystkich wypowiedzi ?
Skoro mieszkasz w poludniowej Szwecji i nie masz mozliwosci ogladania bialych nocy to moze przelecisz sie na polnoc ? Chyba cie stac na krajowy lot ? Jezeli SAS za drogi to polecam FlyNordic. W koncu co to za Noc Swietojanska bez bialej nocy :) Do glowy by mi jednak nie przyszlo ze Zosia pije wodke i piwo, zawsze wspomnialas cos o szampanie ... ;)
zosia 2005-06-19 10:57   
zosia - Profil zosia
Midsommar, Chris, Midsommar... nie Midsommer:-) Na Midsommar pije sie wodke i piwo.Bialych nocy nie ma w poludniowej Szwecji.Poczytaj cos na ten temat zamiast klocic sie ze mna. Poza tym nikogo nie pietnuje.Zamiast szukac przyslowiowej dziury w calym to powinien on,no i ty oczywiscie, koncentrowac sie na faktach i promocjach.Bo ta z Austrian jest nie najgorsza. Oczywiscie jezeli jest ciebie na nia stac:-)W koncu zawsze jest atlas i palec,ktorym mozesz polatac po swiecie...
chris 2005-06-19 10:48   
chris - Profil chris
Strasznie musial zajsc za skore skoro go pietnujesz w kazdym mozliwym watku. Lepiej sie wyluzuj, sa biale noce, napij sie szampana, poszalej na Midsommer, moze wtedy czytanie ze zrozumieniem samo przyjdzie ;)
zosia 2005-06-19 07:06   
zosia - Profil zosia
A tak z reka na sercu gossc_qqrq: czy ten tekst mamy analizowac od strony gramatycznej? Napisali niepoprawnie,ale mieli na mysli ilosc kontynentow na ktore oni lataja. Po licho czepiac sie kazdego slowa? Wejdz na ich strone,zerezerwoj przelot z Austrian i zyj szczesliwie! za chwile bedziesz przypominac innego forumowicza C....,ktory zyje tylko klotniami.
zosia 2005-06-19 06:13   
zosia - Profil zosia
Czy gosc_qqrq siedzi z nozyczkami w reku i wycina tylko te czesci,ktore jemu pasuja???? Stoi tam jak byk: Obecnie globalna siatka połączeń Grupy Austrian Airlines obejmuje 130 miejsc docelowych w 66 krajach na wszystkich pięciu kontynentach!!!! Hmmm....roznie to jest z tym czytaniem ze zrozumieniem.
gosc_qqrq 2005-06-18 22:08   
gosc_qqrq - Profil gosc_qqrq
No wlasnie Zosiu... przeczytaj najpierw artykul. Stoi w nim jak byk: "(...) na wszystkich pięciu kontynentach". :) Zdanie jest po prostu zle sformulowane. Nie ma tam nic o lataniu grupy Austrian Airlines. To zdanie ma sie po prostu nijak do poprzedniego. Czytanie ze zrozumieniem sie klania. :>
zosia 2005-06-18 19:34   
zosia - Profil zosia
To co jest w sumie zabawne w tym atykule to ostatnie zdanie: Austriackie linie lotnicze zajmują bardzo silną pozycję w obsłudze ruchu lotniczego na lotnisku w Wiedniu. EUREKA!
zosia 2005-06-18 19:29   
zosia - Profil zosia
Moze gosc_qqrq najpierw przeczyta artykul o Austrian,wypowiedz reprezentanta na Polske, nastepnie komentarze w tej sprawie. Rozchodzilo sie o 5 kontynentow,na ktore lataja austriackie linie lotnicze plus Lauda Air.Austrian czy Lauda nie lataja do Ameryki Poludniowej. Wiec to nie gosc_qqrq bedzie mi przesylac :-) ale ja przesle gosciowi_qqrq jeden :-)
Goraco w Polsce- jak sie mowilo, ze "mozg stawal"? U nas w miare:-)
gosc_qqrq 2005-06-18 17:28   
gosc_qqrq - Profil gosc_qqrq
Zosiu... Ameryka Poludniowa ;-)
zosia 2005-06-18 14:53   
zosia - Profil zosia
Do gosc_katowiczanin: Europa,Azja, Afryka,Australia ,Ameryka Polnocna. Jak tam z twoimi znajomosciami geograficznymi?
mateusz 2005-06-18 14:06   
mateusz - Profil mateusz
nie dzialaja linki :/ ;)
mateusz 2005-06-18 14:05   
mateusz - Profil mateusz
Do gosc_wera: tutaj wiecej info
gosc_wera 2005-06-18 12:54   
gosc_wera - Profil gosc_wera
witam, poprosze kilka słów na temat promocji kogo dotyczy jakie warunki należy spełniać. jestem tu poraz pierwszy
gosc_katow 2005-06-16 21:42   
gosc_katow - Profil gosc_katow
taaa tytlko skąd oni wzięli wszystkie 5 kontynentóew?? nawet nie licząc Antarktydy jest ich 6
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy