Cztery razy Londyn

Cztery razy Londyn Tak jak informowaliśmy we wczorajszym artykule "Operacja Polska", Ryanair ogłosił dziś cztery nowe trasy z Londynu-Stansted do Polski: Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin i Rzeszów. Loty na wszystkich nowych trasach rozpoczną się 30 października 2005 r. Ryanair będzie latał codziennie pomiędzy tymi miastami a Londynem. Bydgoszcz - Londyn Stansted odlot godz. 14:00 Gdańsk...
18/05/2005 12:05   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
katowiczan 2005-05-28 10:52   
katowiczan - Profil katowiczan
Myślę, że nie powinniśmy zakładać takich czarnych wizji..jeśli sky upadnie to wizw przetrwa v.s. Droga Pani Zosiu. Ma Pani całkowitą rację co do Ryana chociaż jak w KRK chcieli dać pieniądze dla low costów to Wizz nagle chciał zacząć latać z Krakowa, więc dla każdej linii zastrzyk pieniężny jest paszportem do ddanego lotniska.
pawel 2005-05-23 17:23   
pawel - Profil pawel
Zosiu i tu sie z Tobą akurat w zupełności zgadzam. Władze samorządowe łamią prawa wolnego rynku, tylko żeby przyciągnąć do siebie rajana. U nas we Wrocławiu na przykład prezydent miasta rozesłał swojego czasu (jakoś na początku tego roku) list do rektorów wszystkich uczelni państwowych, żeby bezpłatnie udostępniali na swoich uczelniach powierzchnie reklamowe dla rajana. Jak zwykle duży może więcej, niestety. Koniec końców straci na tym szary pasażer, który (po wykończenmiu sky'a i wizz'a) będzie mógł zapomnieć o _tanich_ lotach - a ceny dyktować będą ryan do spółki z easyJetem.
zosia 2005-05-23 16:57   
zosia - Profil zosia
Zadziwiajace,ze w tej euforii wokol nowych polaczen Ryanair nikt nie dyskutuje faktu,ze ich akcje w Polsce sa finansowane,czesciowo przynajmniej, przez polskich podatnikow. Jeden z artykulow informuje,ze zarzad Trojmiasta finansuje Ryanair 1 zlotowka za kazdego mieszkanca tego regionu. W sumie 780 tysiecy zlotych. Czy inne tanie linie lotnicze uzyskuja taka sama pomoc finansowa? Mozna krotko napisac,ze nie jest to fair play w stosunku do konkurentow.
qqrq 2005-05-23 13:49   
qqrq - Profil qqrq
Kosc niezgody, to zbyt mocne okreslenie. Chodzilo raczej o wskazywanie winy wylacznie z jednej strony, co bylo oczywista nieprawda. Natomiast cenzury domagam sie za dziecinne teksty dotyczace kupowania wodki.
zosia 2005-05-23 13:40   
zosia - Profil zosia
Zakonczajac to dyskuje:-) niestety,nie moge zmienic mojego "imienia" na "Uzytkownik Zosia" z prostego powodu:nie zmiesci sie w rubryce. Musialabym napisac "Uzytkownikzosia" ale to nie wyglada dobrze.A tak z reka na sercu:jak mozemy miec pewnosc, czy przypadkiem Moderator nie siedzi przed swoim komputerem w kreacji wieczorowej,z peruka na glowie i butami typ "jamnik" na nodze ? Z wasem a'la Zagloba pod nosem:-) Komentarz moderatora: Lubimy dobrą zabawę ale jeszcze nie upadliśmy na głowę! Pozdrawiamy!
zosia 2005-05-23 13:16   
zosia - Profil zosia
Drogi Moderatorze:-) zapewne slyszales o czyms takim jak "adrenalina,ktora uderza do glowy" czy inne podobne stwierdzenia.Nic negatywnego. Nie moge sobie przypomniec,abys zwrocil uwage innym,ktorzy pozwalali sobie na negatywne uwagi w stosunku do mnie,KOBIETY! Ale, na coz sie przekomazac:-) wrocmy do tych lotow miedzy Szczecinem a Skandynawia.... wszak to byla tzw kosc niezgody miedzy mna a qqrq:-)
Zawsze mnie zastanawialo co/kto sie kryje za tymi "imionami"? To "qqrq" nie przypomina mi nic innego niz "kukuryku"!
Ale co to ma za znaczenie. Goracy buziak poniedzialkowy dla Moderatora! Komentarz moderatora: Droga Pani Zosiu. Internet przy swoich wielu zaletach, ma także wady. Jedną z nich jest bezpłciowość na forum. Nie mamy wszak żadnej pewności, że jest Pani/Pan tym za kogo się podaje, nieprawdaż? Choć przyznaje i mnie poniosło mówiąc do Pani per Pani choć powinienem per "użytkowniku Zosia".
zosia 2005-05-23 12:00   
zosia - Profil zosia
Jestes w bledzie drogi qqrq:-)********* Nie rozumie dlaczego moje wypowiedzi maja byc cenzurowane? Stwierdzam tylko fakt,ze przeloty miedzy Szczecinem a Skandynawia zakonczyly sie porazka.To nie jest prawda,ze to tylko szwedzkie linie,ktore mialy latac na tej linii.Byl to nawet LOT czy EuroLot co probowal nawiazac komunikacje miedzy Szczecinem a Kopenhaga. Bezskutecznie!
Wiec po co ten krzyk "wprowadzic cenzure"? Czy dlatego,ze wspominalam o NRD? Komentarz moderatora: Dlatego Pani Zosiu, że kieruje Pani na przykład jakieś dziwne aluzje o krwi i "muzgu" w stosunku do niektórych użytkowników. Mam nadzieję, że wie Pani o co mi chodzi, prawda? Prosimy o wyrażanie swoich poglądów i opinii ale nie o obrażanie, wyszydzanie czy stosowanie niewłaściwych porównań wobec innych użytkowników tego forum.
Jeżeli ktoś wyraża zdanie: "wszyscy pasażerowie low costow to buraki" to jest to jego opinia o grupie pasażerów. Jeżeli natoimiast ktoś pisze, że "wszyscy pasażerowie low costów to buraki i użytkownik ID lub ktokolwiek inny wlasnie nim jest", albo opinia nacechowana negatywnie kierowana jest bezpośrednio do jakiegoś użytkownika to zachecamy do wymiany adresów email między zainteresowanymi i bluzganiu sobie poza forum, bo szkoda nam transferu. Pani Zosiu po raz kolejny przepraszam, że znowu przy Pani poście ale cóż zrobić... poniedziałek. ;) Pozdroaiwenia od redakcji dla forumowiczów.
qqrq 2005-05-23 11:25   
qqrq - Profil qqrq
1. Moderator obiecal cenzure!
2. To akurat Szwedzkie linie mialy latac na tej linii, wiec ktos z ich zarzadu analizowal rynek lotniczy w Polsce.
3. PIKO ma sie dobrze az do dzis i nie ma nic wspolnego z marzeniami o lepszym swiecie - to zabawka jak kazda inna.
4. Nie schodz z tematu na jakies prywatne wycieczki. Komentarz moderatora: To prawda użytkowniku. Obiecaliśmy cenzurę i proszę mi wierzyć - przydaje się. Chociaż nie wszystkie wypowiedzi jesteśmy w stanie monitorowac, pracujemy nad tym ;)
zosia 2005-05-23 07:40   
zosia - Profil zosia
Najwyzszy czas wrocic do rzeczywistosci i przestac jezdzic palcem på mapie Europy w poszukiwaniu nowych polaczen lotniczych. Bo tam mam ciotke,a tam mieszka kolega ze studiow.Przypomina to kiedy chlopcy w latach raju komunistycznego bawili sie NRD-owska kolejka PIKO albo kleili modele samolotow, tez produkcji NRD-owskiej, i marzyli o innym swiecie.
Czy juz zapomnieliscie jak to sie zakonczylo ze wszystkimi polaczeniami na przyklad ze Szczecina do Skandynawii? Nici, chlopcy,przyslowiowe nici. Chwilami zastanawiam sie:ile lat maja ci,ktorzy tutaj analizuja sytuacje lotnicza w Polsce? Jestescie w wieku kiedy mozna bez legitymacji kupic butelke Wyborowej czy nadal musicie prosic jakiegos przepitego indywida o pomoc w tym zakupie?
marqoos_pl 2005-05-23 07:06   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Ja napisałem to, co chciałbym, żeby było, a nie to, co jest prawdopodobne.
baba 2005-05-22 21:56   
baba - Profil baba
marqoos, piszesz bzdury - wymieniasz miasta z ktorych Ryan nigdny nie yleci jak Praga i Belfast. Powinien latac z Krakowa do wszystkich swoich baz i byloby wtedy 13 polaczen
marqoos_pl 2005-05-22 20:55   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
I tak najwięcej zamieszania będzie, jak Ryanair na dobre wejdzie do Krakowa ze swoimi lotami... Może stworzymy listę miast, do których powinien latać?
Moze propozycje są takie: Londyn, Rzym, Monachium, Belfast, Dublin, Praga (!!!), Sztokholm, Wiedeń i Ateny. Chętnie bym dodał do tego jeszcze Budapeszt i Brukselę.
Pio 2005-05-22 18:48   
Pio - Profil Pio
zgadzam sie ze WRO ma duze szanse aby kolejne polaczenia Ryana byly sukcesem, kiedys lecialem 3 razy z WRO do Paryza i to bylo bardzo praktyczne i tanie polaczenie, szkoda ze Airpolonia sie zwinela...!
pawel 2005-05-21 17:42   
pawel - Profil pawel
Tak w temacie ryana - zastanawiam sie czy nie rozszeżą oferty we Wrocławiu. Teraz nawet Rzeszów będzie miał 2 połączenia a Wrocław (gdzie bilety do Londynu sprzedają się jak ciepłe bułeczki) tylko jedno. Myśle, że codzienne połączenie Wrocław-Hahn byłoby kolejnym sukcesem. Po pierwsze pełno ludzi z dolnego śląska i śląska opolskiego jeździ do pracy w Niemczech, po drugie pełno Niemców przyjeżdża do swojego dawnego Breslau.
ostry 2005-05-20 18:00   
ostry - Profil ostry
bo gdzie jest zosia, tam są konflikty; gdzie jej nie ma jest spokojna dyskusja.
ok. 2005-05-20 16:31   
ok. - Profil ok.
i bardzo dobrze moderatorze bo zosia nie trzyma sie tametu tylko szuka sprzeczek i powodu do okazania swojej glupoty.pisze ze mamy mowic o rynair a samo co robic ?-co chwila zmienia temat.
marqoos_pl 2005-05-20 16:20   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Jestem całkowicie "za" "cenzurą".
zosia 2005-05-20 16:01   
zosia - Profil zosia
Hihi,ale sie rozjuszyl ten marqoos_pl... jak byk na arenie w Madrycie. I obraza, i pokrzykuje.Az nawet tutaj, na odleglosc mozna wyczuc jego sapanie. I dlaczego? dlatego,ze kobieta zwrocila jemu uwage. Ot, to tylko tyle wystarczylo. A damska torebka moze wazyc 10 kilo, drogi marqoos_pl. Jezeli juz mamy sie przekrzykiwac,kto lepiej zna przepisy linii Ryanair. Ale na coz te zlosliwe uwagi? Ja jeszcze raz apeluje:drodzy koledzy i kolezanki na pasazer.com! trzymajmy sie tematu! nie odbiegajmy od niego! Buziak dla wszystkich! Komentarz moderatora: Drodzy forumowicze! Czy możecie wreszcie przestać urządzać sobie tutaj arene personalnych rozgrywek? Proszę po raz ostatni! Czy naprawdę nie potraficie skupić się na omawianych tematach? Po co te uwagi i złośliwości? Jeśli sytuacja będzie się powtarzać wprowadzimy zaostrzoną - jak to nazwyają niektórzy z Was - 'cenzurę'.
marqoos_pl 2005-05-20 15:21   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Zosiu... Skoro jesteś na tyle ograniczona, to napiszę specjalnie dla Ciebie... ŻADNA "tania linia" nie oferuje połączeń łączonych z gwarancją trasy... Ryanair też nie. Poza tym, to była to odpowiedź na Twoje bezzasadne żale i pojękiwania... A imponować ani Tobie, ani żadnemu użytkownikowi pasazer.com nie mam najmniejszej potrzeby... Mnie tutaj tylko interesuje rzetelna dyskusja, a nie brednie o niczym, co Zosiu niestety tutaj robisz... Jeżeli nie zauważyłaś, to mój komentarz był również o Ryanair (bo takie same zasady w nim obowiązują, jedynie bagaż rejestrowany mają do 15 kg). Jeżeli potrzebujesz dodatkowego wytłumaczenia z języka polskiego, to służę pomocą... Pozdrawiam.
zosia 2005-05-20 13:52   
zosia - Profil zosia
Rubryka tej dyskusji jest "Cztery razy Londyn" i traktuje Ryanair. Dlatego wspomnialam tylko o tych liniach. Ty zas drogi Marqoos_pl rzucasz na stol wszystkie mozliwe linie lotnicze i starasz mi sie zaimponowac.Nie uda sie to Tobie niestety. Trzymajmy sie tematu. Jezeli Ryanair - to Ryanair. A nie Centrawings, AriBerlin etc.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy