Wizz Air częściej

Wizz Air częściej Tania linia lotnicza Wizz Air zwiększa częstotliwość niektórych swoich lotów od 1 lipca na następujących trasach: Gdańsk - Londyn do 9 razy w tygodniu Katowice - Dortmund do 8 razy w tygodniu Katowice - Frankfurt - Hahn do 5 razy w tygodniu Katowice - Sztokholm do 4 razy w tygodniu Warszawa - Londyn do 9 razy w tygodniu Warszawa - Sztokholm do 4 razy w...
03/05/2005 01:24   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mic77 2005-05-09 11:05   
mic77 - Profil mic77
cytat:" Znikaja dwa popoludniowe loty do Dortmundu w piatek i wtorek o 18.55" haha fajnie tylko, że nie ma lotu z Poznania do Londynu we wtorek :) (POZ LON- 1,3,5,7!)
2005-05-08 16:05   
 - Profil
czy ktos moze zrobic prosta strone z kad do katdata i cena Komentarz moderatora: Prostą stroną skąd dokąd i cena jest strona każdej linii lotniczej. Ceny w tanich liniach zmieniają się z dnia na dzień i fizycznie nie jest możliwe podawanie aktualnych cen biletów wszystkich przewoźników w jednym miejscu.
bonzo 2005-05-08 15:05   
bonzo - Profil bonzo
do krytykantow Wizza - ludzie albo macie strasznego pecha z wizzem, albo w ogole nie latacie w wymyslacie historyjki. Jak to jest mozliwe ze niektorzy nie maja zadnych problemow z lotami, rezerwacja, platnosciami, itd... (moj przypadek - latam regularnie na trasie Bruksela-Warszawa), a inni maja je od poczatku isnietnia wizza, i zawsze i wszedzie. Albo pechowcy albo maja bujna wyobraznie. Popatrzcie na barometr cen pasazer.com. Wizz nie jest w porownaniu z innymi przewoznikami najdrozsza linia, nawet przy najwyzszych oplatach. I jest na pewno tanszy niz Ryanair i easyjet. Zawsze przy rezerwaccji na ostanim etapie jest infomacja o tym ze do kwoty po wybraniu karty zostanie doliczona suma dodatkowa 6 euro. Jak sie wybierze juz karte to kwota calkowita jest powiekszona o to 6 euro. Nigdy nie mialem kwoty innej na wykazie Visy niz na rachunku. Kazda linia modyfikuje swoj rozklad lotow i siatke polaczen. Informacje o promocjach na stronie wizza to po prostu reklama i tak nalezy ja traktowac. Na stronie Germanwigns jest caly czas "od 19 euro" ale nigdy nie widzialem takiej ceny biletu w momencie rezerwacji.
Najlepszy byl ten tu kto wyszedl z propozycja, zeby wszyscy zbojkotowali wizz. Wszyscy!!! prosta sprawa zacznij od siebie przerzuc sie na lot, jesli cie na to stac.
kuba 2005-05-08 15:05   
kuba - Profil kuba
Bardzo ładnie napisane na samym końcu -nie pasuje LOT czeka .Moja córka leciał wizzem na trasie Paryz -Katowcie i mówiła że wypas lepszy niż w airfrance którym leciał do Dublina.Ja latam skayem i choć często robi jakieś dziwne zmiany to i tak mnie to nie zniechęca ponieważ już sie najeździłem autokarem i mi sie niedobrze robi jak sobie pomyśle a na samolot mnie było nie stać.A co do Germanwings to chyba ma najwyzsze ceny porównywalne z zwykłymi liniami.
chris 2005-05-07 17:05   
chris - Profil chris
Jesli mowisz o timetable na stronie Wizza to nie sugeruj sie nia ... nigdy nie byla aktualna i zgodna z rzeczywistoscia i teraz tez nie jest.
PS
A pewnie dzieki Twoim identycznym komentarzom na temat budy w Katowicach co sie zmieni ?
Do Chrisa 2005-05-07 12:05   
Do Chrisa - Profil Do Chrisa
Spojrz prosze co sie dzieje z lotami z Katowic Wizz'a po 14 wrzesnia jak zostana uruchomione loty z Poznania. Znikaja dwa popoludniowe loty do Dortmundu w piatek i wtorek o 18.55 oraz dodatkowe loty do Frankfurtu oraz Sztokholmu. Zanim cos napiszesz to sprawdz a nie pouczaj innych. Jesli podoba sie Tobie buda terminal Pyrzowice to dzieki takim jak Ty nic tam sie nie zmieni.
chris 2005-05-07 05:05   
chris - Profil chris
No jak znika Sztokholm ?? , jak jest dokladnie przeciwnie,od lipca jeden lot wiecej ! Moze sprawdzajcie najpierw zanim cos napiszecie ?
ps
Ludzie ja juz nie moge sluchac tego typu wypowiedzi. JAk Wizz zmienia jeden lot w rozkladzie to od razu czarnowidztwo na tej liscie ze wyjdzie z Katowic , a jak cos napisza o lotnisku w Katowicach to znowu komentarze ze to buda. Troche to nudne , powtarzacie sie ...
Sluszna uw 2005-05-06 20:05   
Sluszna uw - Profil Sluszna uw
Mysle, ze drobnymi kroczkami Wizz wyleci z Katowic. Po uruchomieniu lotow z Poznania, z Katowic znika dodatkowy Dortumd, Frankfurt oraz Sztokholm. Kumulatywnie ilosc lotow z Pyrzowic dosc istotnie zmniejszy sie.
ale jaja 2005-05-06 18:05   
ale jaja - Profil ale jaja
te wszystkie dodatkowe polaczenia z Katowic znikna we wrzesniu jak Wizz zacznie latac z Poznania - he he to sa jaja
wolf 2005-05-06 11:05   
wolf - Profil wolf
Gdansk - Londyn i co mi z tego jak ja czekam na otwarcie lini Malmö ( Kopenhaga ) - Gdansk i odwrotnie z kopenhagi do trojmiasta to juz niedlugo pontonem trzeba bedzie podrozowac ( ostatnio nawet zawiesili towarowy prom :))) a mialo byc tak pieknie prom do Gdyni, Wizzair do Gdanska ale nici z tego, szkoda:)))
pozdrawiam
katowiczan 2005-05-05 20:05   
katowiczan - Profil katowiczan
do Wrocławia już lata Ryanair...a co do Wizza to okey każdy ma swoje zdanie tylko prosze Bogdan nie mów mi że to moja ostatnia deska ratunku bo równie szybko (jak nie szybciej) zajadę do Balic, gdzie moge polecieć tym twoim ulubionym SkyEurope okey możesz mieć swoje zdanie...ja lubie Wizza za jakość i ch floty i siatkę połączeń jakiej nie ma żadna inna tania linia w Polsce...więc każdy lata czym chce bo naszczęscie mamy już wybór...
renny 2005-05-05 15:05   
renny - Profil renny
kiedy beda loty do WROCLAWIA?
bogdan 2005-05-05 03:05   
bogdan - Profil bogdan
Tendencyjny ?? artykol dotyczy Wizzair wiec o nim pisze , tak sie sklada ze to na te linie jest najwiecej skarg.Niedawno sie dowiedzialem ze zostalem kilkakrotnie naciagniety na astronomiczna oplate za platnosc karta wiec mam prawo wyrazic swoja opinie na ten temat tymbardziej ze to nie byl jednorazowy przypadek. Powiem wiecej , warto bym przekazal innym poszkodowanym to co uslyszalem na infolinii!! A to ze inne linie tez nie sa idealne to fakt , zwlaszcza te mlodsze i mniejsze , czesc z nich lata nad polskim niebem, jednak to temat na inna rozmowe ...
chris 2005-05-04 23:05   
chris - Profil chris
Katowiczanin : Skoro Wizz jest niedoskonaly to mamy parwo go krytykowac i oczekiwac ze sie poprawi,
Bogdan : sporo racji masz, ale nie badz tendencyjny bo innym tanim liniom tez mozna sporo zarzucic z wymienionej listy
bogdan 2005-05-04 19:05   
bogdan - Profil bogdan
Katowiczanin - po raz kolejny powiem ze ta strona to jest glownie o tanich liniach i teksty typu lec sobie lotem sa nie na miejscu . Fakt , dla Ciebie to jedyna deska ratunku bo tylko oni obstawili Katowice jako baze. Dla mnie ogolnie ta ta linia jest ostatnia z tych co sie licza na rynku , nawet mam lepsze zdanie o centralwings ktore jest najmlodsza linia . Pod wieloma wzgledami sa beznadziejni , zwlaszcza oplty/doplaty i kasowanie lotow ( przed Styczniem pojedynczych ale notorycznie , teraz cale trasy ) . Do tego dochodzi durnowaty marketing z wiecznymi promocjami co poniedzilek ktore czesto niepokrywaja sie w jakikolwiek sposob z promocja. Dochodzi coraz gorszy serwis na infolini. NA pytanie jak jest z oplatmai wciskano mi ze przyjmuja tylko karty kredytowe tloczone , niestety nie dociera do nich ze visa tloczona moze byc tez debetowa a nie kredytowa . Jedyna forma reklamacjii to email , na ktory nigdy i tak nieodpowiedza bo nie sa wstanie podac terminu na odpowiedz bo takiego nie ma !! JA emaila napisze , razem z adnotacja gdzie poszla kopia ( stracilem ok 100 GBP ) . Chce tez tak na marginesie zaznaczyc fajna promocje z SkyEurope ( konczy sie na dniach ) , kupujac prenumerate wprost za 182 zl na rok , mamy tansza gazetke i bilecik za friko ( oplaty placi przyszly plasciciel ) ale i tak wszystkie kosztuja np na maj do Londynu w kazdej lini ok 30 GBP i wiecej wiec okazja na darmowa gazetke i open bilet !!! Tak trzymac , wiecej takich promocji , bo nie jest sztuka rozdawac w styczniu bilety za darmo i kazac sobie placic oplaty z kosmosu !! Sztuka jest dac dobra promocje na miesiace letnie , np maj , czerwiec . Dziekuje
katowiczan 2005-05-04 18:05   
katowiczan - Profil katowiczan
Przestańcie tak najeżdżać na teogWizza to, że nie jest doskonały to wiem, ale z tanich linii w Polsce to na razie mają najlepszą(poza jednym ryanairem), więc i tak nie jest źle a co do opłat za kartę to leć lotem prosze cie bardzo...
chris 2005-05-04 15:05   
chris - Profil chris
To ze Gdansk odwolany to wszyscy wiedza i to od dawna. Faktem jest ze maja balagan w serwisie transakcyjnym, raz wyswietla lot przez Gdansk raz nie, taz godzny tak jakby lot byl przez Gdansk a ikedy indziej inaczej. Panienki na infiolini Wizza nie maja pojecia o tym jak jest naprawde, podobnie jest na lotnisku w Katowicach , wyswietlany jest lot i godziny przez Gdansk a nie jest to prawda. Ostatnio Wizz zmienil godzine odlotu do Sztokholmu z Katowic z godz. 6:00 na 7:10 . Oczywiscie zero informacji na ten temat gdziekolwiek ...
maro 2005-05-04 13:05   
maro - Profil maro
moze ktos z was sie orientuje, czemu w takim razie jak kupowalem bilety w airpolonii czy centralwings to placilem dokladnie tyle ile mialem zaplacic, zadnych oplat za platnosc karta. placilem visa electron inteligo. oni takich oplat nie pobieraja?
hej 2005-05-04 13:05   
hej - Profil hej
Wg rozkladu lotow to oni wciaz lataja do Gdanska z Katowic, takie mydlenie oczu zebys sie nie zorientowal ze jakies polaczenia znikaja. Ja na prawde chcialbym wspierac linie ktore maja bazy w Polsce, bo daja ludzia prace, tak robie ze SKY, choc raz tez mi podpadli jak pozmieniali godziny i dni odlotow, ale Wizz robi to notorycznie i na prawde nie bede z ich uslug nigdy korzystal. Jak biore urlop bo chce gdzies leciec to nie mam zmiaru sie dowiedziec ze lot zostal przesuniety ze srody na piatek, albo odwolany i lece za dwa dni - trace wtedy 2 dni urlopu, nie wspominajac faktu ze prawie zawsze mam juz zarezerwowany hotel, ktory nigdy nie zwroci pieniedzy jak powiem ze przyjezdzam 2 dni pozniej i poinformuje ich o tym kilka dni przed przyjazdem. Jeszcze gorsza sytuacja jest z powrotem gdy okazuje sie ze loty poprzesuwane i musisz leciec dzien pozniej, zaplacic za hotel, dzwonic do pracodawcy ze zjawisz sie w pracy dzien pozniej - NA PRAWDE NIE WARTO - lepiej zaplacic 50zl wiecej - jezeli chcecie popierac linie ktore maja bazy w Polsce zdecydowanie SKY pewniejszy, i Centralwings - na razie nie wiele lata ale nic nie dowoluje
chris 2005-05-04 11:05   
chris - Profil chris
Wielkie ogloszenie! ale zeby tak rozklad lotow zaktualizowali jednoczesnie to nigdy jeszcze tak nie bylo. Pewnie to zrobia za miesiac o ile nie zmienia wczesniej planow ... generalnie to dfla mnie jest po prostu zenada bo tak dzialaja juz od poczatku .
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy