Kolejny strajk we Francji

Kolejny strajk we Francji Na jutro (12.10) zapowiedziano kolejny strajk generalny we Francji. W akcji protestacyjnej po raz kolejny wezmą udział kontrolerzy lotów - w związku z tym podróżni mogą spodziewać się licznych opóźnień oraz odwołań lotów. LOT poinformował o odwołaniu jutrzejszych rejsów LO 329 oraz LO 330 z Warszawy do Paryża.Wizz Air odwołał rejs W6 111 oraz W6 112 z Katowic do Paryża...
11/10/2010 09:45   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
styro 2010-10-15 00:11   
styro - Profil styro
ja przez te strajki wylecialem z Reus blisko 3 godziny pozniej.... Do tego doszla mgla w KRK i ladowanie w Rzeszowie, co mnie akurat ucieszylo...
andrzejtoulon 2010-10-12 02:35   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
gruszkat:Dodam jeszcze ze mozna ich podzielic na leniwych i bardziej leniwych, Ci drudzy to cale wybrzeze srodzziemnomorskie, bo jak tu w ogole pracowac kiedy temperatura od kwietnia do konca pazdziernika przekracza 20 stopni a od maja do wrzesnia takie upaly !!!:) Ale jest czas na sieste i plazowanie od 12 do 16 ej.Na szczescie sa dzieci starej polskiej imigracji ktorym wpajano ze tylko ciezka praca jest sukcesem w zyciu , bo bez tego "Franzucja" juz by chyba zginela :)
gruszkatt 2010-10-11 20:41   
gruszkatt - Profil gruszkatt
aynis; musze powiedziec ze franzuci sa bardzo bardzo bardzo leniwi, szczerze, ja znam wiele francuzow i z niektorymi nawet sie przyjaznie; kobiety musze powiedziec ze raczej nie pracuja -_- ale ogolnie francuzi sa bardzo leniwi, we wszystkim, all, alles.
marecki 2010-10-11 19:42   
marecki - Profil marecki
jak patrze na moich kolegów z firm francuskich, to praca się dzieli na do przerwy i po przerwie, najpierw dyskutują co będą jedli, a potem co wlaśnie dziś zjedli:)
andrzejtoulon 2010-10-11 17:11   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
oj sa jeszcze bardziej leniwi imigranci z afryki polnocnej (nie powiem tego slowa bo mnie ocenzuruja), ktorzy nie pracujac maja prawie tyle samo zasilku co najnizsza krajowa , wiec im sie pracowac nie oplaca w ogole...hi hi
aynis 2010-10-11 17:00   
aynis - Profil aynis
Czy Francuzi to najbardziej "leniwy" naród w Europie? ;)
andrzejtoulon 2010-10-11 16:56   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Pracujemy 35 godzin tygodniowo, za kazda dodatkowo przepracowana godzine placa nam 10% wiecej i to bez opodatkowania, mamy 40 dni urlopu i do tego 9 dni swiatecznych do wykorzystania,na kontrakcie na czas nieokreslony pracodawcy jest bardzo ciezko nas zwolnic i do tego chca teraz aby pracowac do 62 lat do pelnej emerytury ...i jak tu nie strajkowac :)
john45 2010-10-11 12:25   
john45 - Profil john45
nie ma to jak socjalizm, państwowe firmy itp ....
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy