Katowice - Kijów: Wizz Air wyjaśnia

Katowice - Kijów: Wizz Air wyjaśnia Z oświadczenia Natasy Kazmer, rzecznika Wizz Air, które przesłano dziś do naszej redakcji wynika, że lotnisko w Kijowie jest ponownie otwarte. Wstrzymanie lotów do Kijowa o którym pisaliśmy w materiale Katowice - Kijów opóźniony 40 godzin, podyktowane było złymi warunkami panującymi na lotnisku Borispol. Trzy dni temu z pasa startowego zsunął się samolot linii Aerosvit,...
30/12/2009 11:46   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
miras 2010-01-05 23:00   
miras - Profil miras
A czy coś wiadomo, co z lotami Katowice - Kolonia obsługiwanymi przez Wizz Air. Czy połączenie będzie kontynuowane w sezonie letnim, czy po prostu samolot zmieni kierunek na ... Madrty?
disorder 2010-01-03 16:56   
disorder - Profil disorder
4tech: Owszem, trzeba mieć. Mądre linie mają. Po prostu chcę powiedzieć, że nie wszystko jest takie, jakim próbuje nam się to przedstawić. Skórzane fotele są nieco droższe, ale dużo trwalsze - tu nie chodzi o pasażera, a o zysk linii - dużo trwalsze = dużo dłużej lęgną się w nich bakterie. Są bardzo niewygodne. Odparzeń sobie nie wymyśliłem. W dobrych liniach wcale nie ma skórzanych foteli - nie spotkałem ich w KLM, Royal Jordanian, easyJet. Materiał = większy komfort podróży. A PRową papkę o cudownych fotelach Wizzaira wkładam między bajki. Jak coś przesiąknięte cudzym potem, moczem i wymiocinami może być luksusowe?
4tech 2010-01-03 16:47   
4tech - Profil 4tech
disorder..ale to trzeba miec zapasowe siedzisko..:) a wiesz jak w LCC bywa...wszystko na styk a nie na zakladke:))
disorder 2010-01-03 16:31   
disorder - Profil disorder
rafciuuuu77: Wielu udanych lotów z odparzoną pupą w zarzyganych fotelach Wizzaira w 2010 Roku Ci życzę. :) P.S. Pranie nie trwa dłużej niż wycieranie ręcznikiem - przychodzi mechanik, zdejmuje siedzisko w 7 s. i zakłada nowe w 3 s. Trwa to 10 s. zamiast 40 h.
4tech 2010-01-03 13:01   
4tech - Profil 4tech
Wschód słońca nad Londkiem bynajmniej nie Zdrojem...:) lot AZombi LHR-FCO...
rafciooo77 2010-01-03 12:58   
rafciooo77 - Profil rafciooo77
First:Wspomnienie lata;) Siedziałem sobie wtedy w skórzanym fotelu i podziwiałem zachód słońca nad Stromboli ;P
first 2010-01-03 12:56   
first - Profil first
OT: Rafciooo77 i 4tech: chłopaki, a co Wy takie romantyczne widoki na obrazkach macie? :P
rafciooo77 2010-01-03 12:51   
rafciooo77 - Profil rafciooo77
4tech, Bogu dzięki, że WIZZ ma skórzane fotele, bo gdyby były materiałowe to pranie ich po tej imprezie trawało by o wiele więcej niż 40H ;P
4tech 2010-01-03 12:46   
4tech - Profil 4tech
Czyli tak...Opznienie WizZZaira było spowodowane koniecznością czyszczenia papierowymi recznikami skoropodobnych foteli zanieczyszczonych rozlamym piwem lub innymi nieczystosciami co by nowi pasażerowie nie odparzyli sobie pup i trwało to aż 40 godzin... To musiała być super impreza w tym samolocie:)...
rafciooo77 2010-01-03 12:11   
rafciooo77 - Profil rafciooo77
Siadasz gołą pupą na te skórzane fotele, że po 30 min masz odparzoną ?? Ja dawa razy przechodziłem 10 godzinny hardcore WAW-MBA na skórzanych fotelach w 737 Eurocyprii i pupy nie odparzyłem, może dlatego, że miałem ją umytą ;P
disorder 2010-01-03 12:00   
disorder - Profil disorder
Wizzairowi chodzi tylko o szybsze czyszczenie skóry obrzyganej przez pasażera albo oblanej piwem. Przetrą papierowym ręcznikiem i spokój. Za nic mają komfort pasażera (vide - odparzone pupy). W PLL LOT siedzisko takiego fotela się wymienia i jedzie ono do prania. Nikt nie siedzi na cudzych wydzielinach.
disorder 2010-01-03 11:57   
disorder - Profil disorder
Skórzane fotele powodują odparzenia pup przy locie powyżej 30 min. Niestety taka jest prawda, o której Wizzair milczy.
4tech 2010-01-02 20:21   
4tech - Profil 4tech
Driverze: bo mało FR latasz..:) kiedyś w zamieszklych czasach w erze mamutow udało mi się lecieć FRancowatym
samolotem z rozkladanymi fotelami w kolorze ciemnoniebieskim i z plastikiem w tylnej części zaglowka,nawet przyciski w podlokietnikach działały, ba nawet fotele były ze skory... tzn. wyrob skoro podobny..:) i przypuszczam ze w WizZZairze:P tez jest wyrob skoropodobny jako obicie foteli... No a jeżeli przez te dermowoskajowoskorzane fotele WizZzair miał spóźnienia prawie dwie doby to ja Cię nie mogę:)) a może było tak ze skasowali ten lot z powodu zbyt niskiej frekwencji widzów w samolocie i dolozyli do kompletu na lot następny? (chodzi o opóźniony lot)... ci za problem? Przecież na LTN pokazali jak szanują paxa...
2010-01-02 19:50   
 - Profil
Serio? Jeśli rzeczywiście, to nie wiedziałem. Ja na bodaj 12 lotów miałem zawsze. W Ryanair nigdy ;p choć i przeciez lotów mniej...
mrader 2010-01-02 19:45   
mrader - Profil mrader
Tak na marginesie to..., nie wszystkie samoloty WizZ mają rozkładane fotele...;x
miras 2010-01-02 18:45   
miras - Profil miras
te słowa... jest wiele głupkowaty sposobów żeby wpaść
2010-01-02 18:37   
 - Profil
W6, WU...oczywiście, że wiadomo o co chodzi. Chciałem tylko nieco wyszydzić sposób nazewnictwa linii lotniczych, gdyż dla mnie to jest Wizz Air a nie jakieś literko-cyferki; także pokazać, w jak głupkowaty sposób można przy tym wpaść... ;p Ja nie pamiętam tych komunikatów na tyle, aby robić afere z ich zaistnienia :) bo tak naprawdę w ogóle nie dziwi mnie fakt chwalenia się fajnymi fotelami - przynajmniej się rozkładają, nie to co ciasne, niebiesko-żółte plasticzki w Ryanair ;) Jak ktoś sobie kupuje Volvo z białą skórą też się chwali tym, że ma taką w opcji... ;p
miras 2010-01-02 17:57   
miras - Profil miras
4tech: pojawia się słowo Wizzair? Pojawiają się słowa Wizzair Ukraina? Pojawia się słowo samolot? 3x TAK, wiec wszystko jest jak najbardziej w temacie :P
4tech 2010-01-02 17:53   
4tech - Profil 4tech
Miras: piszesz nie w tamacie wątku..:)
miras 2010-01-02 17:46   
miras - Profil miras
Driver800: specjalnie dla Ciebie, tylko malutkie fragmenty z inforamcji ze strony Wizzair.com za 2008 i 2007 rok. 25.4.08 Flota Wizz Air Ukraina będzie się składała z maszyn Airbus A320 wyposażonych w 180 skórzanych siedzeń, takich samych, jak floty na innych rynkach. 10.10.07 Podobnie jak reszta floty Wizz Air, nowe samoloty A320 posiadają unowocześnioną kabinę pasażerską oraz jednoklasową konfigurację 180 wygodnych, skórzanych miejsc. 15.5.08 Loty z bazy w Kluż będzie obsługiwał nowy samolot Airbus A320, wyposażony w 180 skórzanych siedzeń. Do jego obsługi została zatrudniona lokalna załoga. Jak wiemy Wizzair działa na rynku od 2004 roku i każda wiadomość wychodząca od Wizzair kończyła się informacją o skórzanych fotelach...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy