Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Primera Air rezygnuje z lotów z Birmingham do USA i Kanady

Primera Air rezygnuje z obsługi lotów transatlantyckich z Birmingham do miast Ameryki Północnej - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.

08/06/2018 08:55
<>

gość_32dc7 - Profil
gość_32dc7

Przewoźnik nie rezygnuje z tych rejsów. Ze względu na opóźnienia dostaw samolotów Airbusa jest po prostu zmuszony do rozpoczęcia ich obsługi dopiero w przyszłym roku. Prezes Primera Air powiedział, że nie spodziewał się aż tak dużych opóźnień.

10/06/2018 00:02  

kemot97: Też myślałem, że to jakiś dramat, ale poleciałem norwegianem do ameryki na b737max i byłem pozytywnie zaskoczony. Lot i tak przespałem, więc miałem gdzieś, że nie ma systemu rozrywki pokładowej czy bezpłatnych posiłków. Miejsca były wygodne, nie było jakoś super ciasno. Co prawda samolot był może wypełniony w dwóch trzecich co mogło wpłynąć pozytywnie na wrażenia.
08/06/2018 17:15  

ludzie glupi nie sa - te wszystkie low costy z Europy za ocean to sa dobre dla desperatow. Normalny czlowiek nie poleci czyms takim w cenie zblizonej do przewoznikow tradycyjnych a serwisem (a raczej jego brakiem) okrojonym do maksimum.
08/06/2018 12:45  

gość_1c576 - Profil
gość_1c576

Jeśli ta linia sobie poradzi, przy rosnących cenach paliwa, to trzeba będzie im pogratulować. Bardzo dziwne posunięcia, brak dostępności bookowania lotów dalekodystanwosych od grudnia, jeden 737 - w razie awarii wszystko się sypie, poza tym słabo wykorzystywany - tylko 4 sektory dziennie, a jednak to tania linia. A do tego teraz opóźnienia w dostawach A321neo...
08/06/2018 12:13  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: