LOT: Zwolniono związkowych liderów

LOT: Zwolniono związkowych liderów W Polskich Liniach Lotniczych szykuje się ostry spór - zarząd spółki zwolnił dwóch związkowych liderów. Powodem takiej decyzji, jak tłumaczy rzecznik LOT-u, było "drastyczne naruszenie dyscypliny pracy". Związkowcy grożą strajkiem. Dziś i jutro planowane są rozmowy ostatniej szansy. Związkowcy zarzucają władzom spółki, że niezgodnie z prawem zwolniono związkowych...
04/08/2009 12:15   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
nadja 2009-08-08 09:12   
nadja - Profil nadja
bzdura!
gosc_rogel 2009-08-05 17:27   
gosc_rogel - Profil gosc_rogel
Jak można pisać takie brednie znając tylko jedną stronę medalu. Takie manipulowanie (ogłupianie) ludzi jest teraz na topie. Aż żal czytać te komentarze ale niestety to jest norma. Nikt nie zadał sobie trudu poznania argumentów drugiej strony !!! Ach jaki wspaniały prezesiunio jak bym słyszał
łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu....
Związki są be bo bronią ludzi ??????
Tak mogą pisać tylko osoby które nie mają pojęcia o rzeczywistości. NAJLEPIEJ POZWALNIAĆ WSZYSTKICH I NA ICH MIEJSCE ZATRUDNIĆ NOWYCH ZA PÓŁ KASY A PO 10 LATACH POWTÓRKA I TAK DALEJ. OCZYWIŚCI NIE DOTYCZY TO ZARZĄDÓW KIEROWNICTWA, PREZESÓW ITD.
omega 2009-08-05 17:13   
omega - Profil omega
Lot sie zmienia a z nim jego ceny, juz pisano tutaj o ciekawych promocjach, a Lot im wcale nie zaprzecza, dobrze, oby tak dalej. Im tanszy bilet, tym bardziej dostepny. Najblizsze LOTowanie we wrzesniu po kraju :>
marqoos_pl 2009-08-04 18:12   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
hm... a może ja bym tak został związkowcem z zawodu... hm... nie wiecie, kiedy będą tam rekrutację przeprowadzać???
lmajchrowski 2009-08-04 18:02   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Jak slysze slowo zwiazek zawodowy to mnie wscieklosc ogarnia. Tam wyznaja zasade czy sie lezy czy sie siedzi kasa sie nalezy czy jakos tak. Zwolnic ich wszystkich a nastepnie ponownie zatrudnic na nowych warunkach i bedzie ok zobaczycie sami przyjda.
madej 2009-08-04 16:08   
madej - Profil madej
no pewnie że związkowcy grożą strajkiem ja tez chciałbym siedziec z firmie i brać kase za nic, więc jak sie związkowców odstawiło od koryta to robią wielkie aj waj:).
rafciooo77 2009-08-04 15:39   
rafciooo77 - Profil rafciooo77
Ja myślę, że ten kryzys dość mocno wyczyści różnej maści fachowców i to nie tylko z LOTu.
2009-08-04 15:30   
 - Profil
rafcio: rozgonić tych.. (piiiip) w... (piiiip). A pomnik? Może jakaś zrzutka na jakiś "Puchar Uznania"? Ja jestem zagorzałym kibicem LOTu... Trzymam kciuki za całokształt działań.
rafciooo77 2009-08-04 15:28   
rafciooo77 - Profil rafciooo77
Jeżli Pan prezes nie popuści to jeszcze kiedyś mu pomnik postawią lub jeden z B787 nazwą jego imieniem.
4tech 2009-08-04 14:34   
4tech - Profil 4tech
na temat prosze:)....bardzo dobre posuniecie zarzadu PLL LOT...
moderator 2009-08-04 13:10   
moderator - Profil moderator
Gwoli wyjaśnienia dla co domyślniejszych. "N" przed tytułem oznacza "news w trakcie redagowania", co by nikt inny z redakcji w tak zwanym międzyczasie nie wprowadzał korekt ani nie akceptował newsa (z osób akceptujących przygotowane materiały) do czasu, aż "N" zniknie. W ten sposób, "enką" oznacza się każdy tekst nieopublikowany, widoczny "w wirtualnej redakcji". Osoba akceptująca newsa najzwyczajniej w świecie nie zlikwidowała "enki". Proste - dla chcących zrozumieć. Dla niechcących, mających własne teorie - niewytłumaczalne.
yaneq 2009-08-04 12:53   
yaneq - Profil yaneq
@bavok Domyslam sie ze wszystko zostalo napisane metoda copy & paste z newsa wyslanego przez LOT. A nLOt moglo byc naglowkiem informacji przeslanej z biura komunikacji spolecznej ;)
sokrates 2009-08-04 12:39   
sokrates - Profil sokrates
nLOT - nowy LOT, jak ta telewizja 'n' :-)
no no, czyżby LOT wreszcie ruszył z miejsca? tych pieniaczy już dawno należało zwolnić. najgorsze, że związki zaraz zaczną strajkować... kto w ogóle pozwala na tworzenie związków zawodowych? nie czas dzisiaj na takie zabawy...
2009-08-04 12:38   
 - Profil
nieLOT ;p zwykła literówka - media elektroniczne mają te przewagę, iż w odróżnieniu od drukowanych kilkoma kliknięciami likwiduje się takowe błędy... ;)
yaneq 2009-08-04 12:37   
yaneq - Profil yaneq
Jesli zarzadowi sie uda, to moze to byc wreszcie poczatek zmian na lepsze w tej firmie.
bavok 2009-08-04 12:36   
bavok - Profil bavok
Co oznacza "nLOT" w tytule tego artykułu?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy