Podwyżka cen paliwa w Lufthansie

Podwyżka cen paliwa w Lufthansie Droższe bilety w Lufthansie. Niemieckie linie lotnicze Lufthansa zwiększają opłaty paliwowe. Na długich trasach o 10 €, na krótkich o 3 €. Na trasach europejskich obciążenia paliwowe wzrosną z dotychczasowych 21 do 24 €. Natomiast na trasach długodystansowych (np. do Ameryki Południowej) ceny wzrosną z 82 € do 92 €. W dobie wzrastajacych...
07/07/2009 10:42   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
dareck 2009-07-08 10:37   
dareck - Profil dareck
Jak zwykle napiszę, że składniki ostatecznej ceny biletu mnie, jako pasażera, w ogóle nie obchodzą. Dziwne, że jakoś inne towary/usługi można oferować bez rozbijania ceny na składniki...
that 2009-07-08 10:18   
that - Profil that
Na swieta zawsze tradycyjne linie wychodza najtaniej. Ale to problem ludzi, ze zawsze mysla ze FR najtansza, i nawet nie sprawdza innych opcji
robinson65 2009-07-08 10:16   
robinson65 - Profil robinson65
oczywiście, że cena ma priorytetowe znaczenie! Ale podawania jako przykład cen biletów z okresu świątecznego jest nieporozumieniem, wiadomo, że w tym okresie jest drogo. Ciekawe ile kosztowałby Cię ten bilet (tez kupiony z wyprzedzeniem) w innym okresie w Lufie i Francy...
that 2009-07-08 02:06   
that - Profil that
Ma to uzasadnienie ekonomiczne, od 17 Lutego (USD 39,54) cena ropy do dnia dzisiejszego wzrosla do USD 62,69 [barylka]. Tak wiec ropa ponownie drozeje...
gosc_Bombo 2009-07-07 15:43   
gosc_Bombo - Profil gosc_Bombo
FRanca - to mi się podoba!
myszek 2009-07-07 14:19   
myszek - Profil myszek
Jako, że cena biletu ma dla mnie priorytetowe znaczenie, rezerwując lot na święta wybrałem ...Lufthanse. DUB-WRO w dwie strony 178 euro, Konkurent na trasie - Ryanair 511 euro w dwie strony, bez bagażu itp. Jedyny plus dla Ryanair'a to lot bezposredni, jednak przy tak ogromnej przepaści cenowej srednio przeszkadza mi przesiadka we Frankfurcie z kilkugodzinnym oczekiwaniem. Taka podwyżka to pikuś w porownaniu z tym co ostatnio serwuje nam FRanca. Słynna opłata za kartę kredytową za każdy segment lotu to już klasyk, a teraz dochodzi jeszcze do tego opłata za odprawę online... paranoja.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy