Wizz Air: "Na Beauvais nie latamy"

Wizz Air: – Wizz Air odwołał swoje loty na lotnisko Beauvais w związku z remontem pasa startowego, a wszyscy pasażerowie zostali o tym poinformowani – komunikat takiej treści przesyła do naszej redakcji Karolina Bernaś z agencji 247pr, która obsługuje węgierskiego przewoźnika na polskim rynku. – Pasażerowie mają możliwość zmiany rezerwacji, otrzymania zwrotu...
05/06/2009 12:05   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
damian.de 2009-06-07 16:08   
damian.de - Profil damian.de
Może nie tyle koncert życzeń, co taki mój osobisty apel do linii lotniczych... :)Powtarzam się już na tym forum pisząc, że nie mogę przeboleć faktu zlikwidowania swego czasu przez 4U bezpośredniego połączenia na trasie HAM-WAW... a ceny LOTu na tym odcinku właśnie bardzo rzadko są do przełknięcia, choć ja sobie naszego narodowego przewoźnika cenie... Paradoks w tym, że np. w porannym locie ze stolicy siedzi w tym siedemdziesięcioosobowym E170 zwykle 15-20 osób... :) Więc może niech to będzie jakiś impuls do działania dla managementu jakiegoś low-costa... Ajjjj....
humbak 2009-06-07 15:49   
humbak - Profil humbak
damianie.de: Koncert życzeń? :o)
humbak 2009-06-07 15:48   
humbak - Profil humbak
gosciu_...: Pani Karolina o niczym takim nie powiedziała. Wymieniła dokładnie, co Wizz zrobił pasażerom...
damian.de 2009-06-07 15:45   
damian.de - Profil damian.de
a ja czekam na W6 albo 4U na trasie Hamburg (ewentualnie Lübeck)-Łódź i mam nadzieje, że niebawem się doczekam... HAM to drugie co do wielkosci miasto w Niemczech, Łódź też ma w moich oczach duży potencjał, więc nic tylko otwierać to połączenie!
mrader 2009-06-06 17:46   
mrader - Profil mrader
...i dlatego latasz W6...heh
marian 2009-06-05 18:55   
marian - Profil marian
W FR nie robili mi z takim czymś problemów, a tu nagle W6 wyskakuje z opłatą 200pln. ech!
mrader 2009-06-05 18:44   
mrader - Profil mrader
przeczytaj sobie regulamin art.15 zmiany warunków umowy przez wizzair.a czy ta trasa jest podobna do twojej pierwotnej... jest dyskusyjne.
marian 2009-06-05 18:00   
marian - Profil marian
Pozostając w temacie W6 ale nie BVA :) to mam pytanie do was. Wizz zmienił mi godzine wylotu (KTW - CRL) o 3h i teraz, czy mogę zmienic lot na WAW - BGY w tym samym dniu. W call center W6 powiedzieli, ze nie mogę, bo do 5 godzin mogą zmienić jak chcą i jak chce to zmienią mi za opłatą. Dzięki za pomoc.
gosc_... 2009-06-05 15:09   
gosc_... - Profil gosc_...
a kto powiedział, że rezerwacje z BVA nie zostały przeniesione na CRL? Otóż zostały... :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy