SAS sprzedaje airBaltic

SAS sprzedaje airBaltic Grupa SAS podpisała wczoraj (18.12) umowę o sprzedaży swoich udziałów w łotewskich liniach airBaltic. Posiadane udziały w wysokości 47,2% przeszły w ręce zarządu linii airBalitc. Uzgodniona cena sprzedaży wynosi 14 mln łatów (około 220 mln koron szwedzkich) i zostanie zrealizowana w transakcji gotówkowej nie później niż do 31 stycznia 2009. Oznacza to podwyższenie...
19/12/2008 14:49   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szumny 2009-01-07 09:21   
szumny - Profil szumny
Żal że zlikwidowali połączenie do WAW.
marqoos_pl 2009-01-07 09:15   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
'dominikpl' - nie, airBaltic jest łotewski... w Wilnie mają również swój hub i dosyś sporo lotów, ale z pewnością jest to linia łotewska... litewski jest flyLAL Lithuanian Airlines (TE) /// 'szumny' - rzeczywiście miła niespodzianka...
szumny 2009-01-07 09:11   
szumny - Profil szumny
A mnie spotkała kiedyś b. miła niespodzianka. W trakcie lotu Vilno-Ryga otrzymałem kuponik upoważniający do 50% zniżki w hotelu Radison w Rydze.
domikpl 2009-01-01 23:55   
domikpl - Profil domikpl
hmm.. a airBaltic to nie litewskie linie lotnicze? ;]
marqoos_pl 2008-12-20 12:40   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Nie wiedzialem, ze SAS sie pozbywa airBaltic'a... Dobrze jednak, ze wciaz beda wspolpracowac na obslugiwanych przez siebie trasach. Mimo, ze jest to taki semi-low cost, to lata sie nim wyjatkowo milo... Jedzenie jest platne, ale za to smaczne i dosyc spore porcje oraz jest calkiem spory wybor produktow do wyboru. No i nie sa tacy natretni jak w Ryanair z tymi zakupami. Duzym plusem jest takze bardzo fajna siatka polaczen (o tym tez wspomnielismy dzisiaj w innym watku). Ja tylko mam nadzieje, ze airBaltic dalej bedzie podazal w tym dobrym kierunku rozwoju, bo im to dobrze wychodzi :).
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy