Wizz Air oburza się na decyzję PPL

Wizz Air oburza się na decyzję PPL Tanie linie lotnicze Wizz Air biją na alarm z powodu decyzji Państwowych Portów Lotniczych, zarządcy warszawskiego Portu im. Fryderyka Chopina, o zamknięciu Terminalu Etiuda i przeniesieniu wszystkich rejsów na Terminale 1 i 2. To reakcja kolejnego przewoźnika korzystającego z terminalu dla linii niskokosztowych. Plany dotyczące likwidacji w przyszłym roku terminalu...
04/12/2008 23:23   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gral 2008-12-11 14:39   
gral - Profil gral
ano. postęp jest :) na pewno cieszą się ci wszyscy łodziacy, którzy dzień w dzień dojeżdzają do pracy. zresztą z niektórych dzielnic z wawy czas dojazdu do centrum jest podobny :)
gosc_kiszk 2008-12-11 14:19   
gosc_kiszk - Profil gosc_kiszk
Czarownica to totalna porażka kto odlatywal z niej wie o co chodzi,więc dobrze ze ja zamykają a W6 to może sobie krzyczeć i to wszystko,pobiadola i tyle nie wycofają się z WAW bo to dla nich oprócz KTW najbardziej dochodowy biznes (trasy z WAW)
szot 2008-12-11 14:07   
szot - Profil szot
graluniu: to i tak szybko niz dawne 3 godz.
gral 2008-12-11 13:57   
gral - Profil gral
szociku: pitolisz głupoty, no offence :P wyświetliłem sobie właśnie wszystkie pociągi Warszawa-Łódź na 16.XII i najszybszy jedzie 91 minut...
szot 2008-12-11 13:46   
szot - Profil szot
admin: ale teraz pociag pośpieszny spółki PKP Intercity tarabani sie nieco ponad 60 min wiec jest oki
szot 2008-12-11 13:45   
szot - Profil szot
admin: ale teraz pociag pośpieszny spółki PKP Intercity tarabani sie nieco ponad 60 min wiec jest oki
admin 2008-12-11 10:41   
admin - Profil admin
Gdyby tylko Łodz byla troche blizej Warszawy.....
gosc_Caro 2008-12-11 10:32   
gosc_Caro - Profil gosc_Caro
LOT robi wszystko aby zniszczyc konkurencje ,a za takie "Ceny " jakie ma LOT dziękujemy.Niech sobie sami latają
szot 2008-12-11 10:31   
szot - Profil szot
A ja prognozuje ze w swietle lotniska zapasowego LCJ dla W 6 linia przeniesie sie do Łodzi. Może nawet to nie głupie zważywszy na to że pociągiem do Łodzi jedzie się już całkiem całkiem a jak jeszcze się trafi na te nowe składy to już nawet ja, Pan wygodnicki szocik moge się tarabanic
jsg 2008-12-11 10:02   
jsg - Profil jsg
Powinni zostawic Etiudę i zrobić i bazę i terminal Wizz'a w niej. Podobnie jest z terminalem w TKU - wyłącznie dla Wizz'a, bo nawet Blue 1 nie chce tam odprawiać pasażerów.
szumny 2008-12-11 09:42   
szumny - Profil szumny
Brakuje mi jednej istotnej informacji. Wizz kiedyś podpisał z PPL jakąś umowę. Czy któraś ze stron nie chce dotrzymać jej warunków?
adamlubin 2008-12-11 09:07   
adamlubin - Profil adamlubin
Na interia.pl : "Jeśli PPL nie zmieni swoich planów i terminal zostanie zamknięty będziemy musieli drastycznie ograniczyć liczbę połączeń z Warszawy, a może nawet rozważymy wycofanie się z obsługiwania stolicy. A to będzie oznaczać koniec tanich lotów z Warszawy w ogóle - ostrzega Natasa Kazmer, rzeczniczka węgierskiej linii w Polsce."
tomekk-81 2008-12-08 22:28   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
ja dostałem i oczywiście nie zamierzam tego wypełniać, śmiechu warte podejście WizzAir. Sępią 30zł, a pasażer ma męki przechodzić w Etiudzie. To jest dbanie o interes pasażera? Norwegian dba o pasażera, bo ucieszył się, ze nie będzie musiał w chlewie odprawiać swojego klienta, tylko w czystym, ładnym Terminalu. Brawo Norwegian!
aynis 2008-12-08 22:18   
aynis - Profil aynis
Ta petycja jest też na ich stronce. Ja nie zamierzam wypełniać ;)
gral 2008-12-08 22:17   
gral - Profil gral
hehehe ten durny wizz robi akcję wysyłania petycji o uratowanie etiudy :)))
dostaliście mejla?
andrzej 2008-12-07 23:00   
andrzej - Profil andrzej
Co to za inwazja trolli ?
gosc_Gosc 2008-12-07 21:00   
gosc_Gosc - Profil gosc_Gosc
Nie wiadomo, czy Wizz padnie, bo todziwny biznes, w ktory najwyrazniej nie chodzi o zarabianie pieniedzy. Musza miec straty wieksze niz SkyEurope, a nie podjemuja zadnych dzialan, by je zmniejszyc. Na dodatek, nigdyinikomu nei chca powiedzie, ile do tego interesu dokladaja i czy w ogole planuja osiagneicie kiedykolwiek zyskow.
gosc_m 2008-12-06 08:22   
gosc_m - Profil gosc_m
Frankfurt, ogol jajka i wróć do przedszkola
gosc_Marek 2008-12-06 07:57   
gosc_Marek - Profil gosc_Marek
Wizz Air to chyba jedna z najgorszych linii lotniczych jaka istnieje. Ma chyba najwieksza ilosc odwolanych lotow sposrod wszystkich przewoznikow, a z punktualnoscia tez za dobrze nie jest. Duzo podrozuje na trasie Polska - Wielka Brytania wiec wiem co pisze bo przekonalem sie o tym na wlasnej skorze...
A jak nie pasuja im zmiany na warszawskim lotnisku to niech spadaja ze swoimi samolotami na Ukraine i niech lataja tam nawet z terminali powstalych po opuszczonych kurnikach czy stajniach...
gosc_frank 2008-12-05 19:23   
gosc_frank - Profil gosc_frank
wizz i tak padnie za kilka miesiecy wiec po co ta dyskusja.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy