Koniec lotów z Warszawy do Madrytu

Koniec lotów z Warszawy do Madrytu Air Europa zawiesza rejsy z Warszawy do Madrytu i wycofuje się z Polski - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Hiszpańskie linie lotnicze od 13 grudnia 2004 latały pomiędzy stolicami Polski i Hiszpanii. Ostatni rejs na tej trasie odbędzie się 29 czerwca, po tej dacie nie ma możliwości rezerwowania lotów z Polski.Paweł Cybulak
04/05/2008 21:28   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aguirre 2008-05-05 22:10   
aguirre - Profil aguirre
stenus: Jeszcze się nie zdarzyyło, by zmniejszenie konkurencji nie spowodowało wzrostu cen. Lot lata(ł) za ok. 580 RT brutto do MAD bezpośrednio, Swiss nie lata p2p tylko z przesiadką. Iberii ostatnio nie sprawdzałem, ale jak zwiększy czestotliwość to może Lot nie obniży cen ? W końcu hiszpanie są potentatami na naszym rynku budowlanym a w Alcala de Henares pracuje mnóstwo naszych.
humbak 2008-05-05 12:33   
humbak - Profil humbak
aguirre: Sam mowisz, ze zacznie latac drozej (nie wiem skad ta teza, skoro Iberia pozostaje i zaczyna atakowac coraz bardziej), ale SWISS nie podwyzszy ceny do MAD. arliner: Radzila sobie, dopoki nie miala konkurencji zmuszajacej do zwiekszenia nakladow marketingowych. Zwyczajnie wola sie zwinac, niz wydac wiecej kasy na zachecenie Polakow do latania. Zreszta... Iberia jest lepsza, bo chociazby daje bezplatny catering + ma swietna siatke na Ameryke, podczas gdy UX ma platny catering i dosyc slaba siatke na Ameryke.
aguirre 2008-05-05 08:52   
aguirre - Profil aguirre
stenus: Lot lata w tej samej cenie (tzn. latał do tej pory) , ale za to bezpośrednio, a co za tym idzie znacznie krócej.
airliner 2008-05-05 07:13   
airliner - Profil airliner
Air Europa dobrze sobie radziła na trasach do WAW do czasu wejścia Iberii tym bardziej że ta druga zapowiada że pozostanie w Krakowie na dłużej (do tej pory zaoferowała tylko loty do wrzesnia 1 x w tygodniu) tzn na razie do października i to 3 x w tygodniu.
lmajchrowski 2008-05-05 03:52   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
A i jeszcze jedno czemu mi nie dziala kalendarz lotow?? Wszystko wpisuje a i tak mam puste pole z lotami??
lmajchrowski 2008-05-05 03:51   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Jak dla mnie Air Europa nie istniala w Polsce. Iberia to jest cos ale nie wiem jakie maja ceny biletow z waw bo z krk naprawde swietne. Szkoda bo to byla zawsze jakas konkurencja. A tak poza tym to linie w Star sa chyba najlepsze zwlaszcza SAS i LH :) Cezary ale smieniles ziberro linie z likwidujacej w Polsce polaczenie na wloskiego bankruta :)
cezary 2008-05-04 22:49   
cezary - Profil cezary
Sky Team jest "fajny". Może ziberro zmienia rezerwację na Alitalię.
humbak 2008-05-04 22:38   
humbak - Profil humbak
ziberro: Nawet jesli tak wynika, to zmienia CI rezerwacje na innego przewoznika wspolpracujacego w ramach SkyTeam. Nie boj nic! Air Europa to nie jest LCC.
humbak 2008-05-04 22:36   
humbak - Profil humbak
Widze, ze konkurencja Iberii dala w kosc Air Europie. :o) Ale nie ma sie co dziwic, toz przeciez slaby marketing w to wlozyli, ludzie praktycznie nie wiedzieli o takim polaczeniu. aquirre: LOT mnie malo interesuje do MAD, skoro SWISS ma tak tanie bilety do tego miasta. Za 650 zl mozna leciec w dwie strony, a niekiedy nawet za 550 zl return.
ziberro 2008-05-04 22:30   
ziberro - Profil ziberro
No dobra, ale z systemu rezerwacyjnego wcale tak nie wynika. Chyba chodzi o 29 czerwca, tak ?
ziberro 2008-05-04 22:26   
ziberro - Profil ziberro
Kurde, a mam rezerwację na 22 czerwca :-(
aguirre 2008-05-04 21:52   
aguirre - Profil aguirre
To koniec relatywnie tanich biletów Lotu na tej trasie :(.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy