Będą loty na Ukrainę

Będą loty na Ukrainę W Krakowie odbyły się konsultacje władz lotniczych Polski i Ukrainy, których przedmiotem było wykonywanie operacji lotniczych między obu krajami. Strony uzgodniły możliwość wykonywania operacji lotniczych między Polską i Ukrainą z dodatkowych punktów, tj. z Krakowa, Katowic i Dniepropietrowska (do chwili obecnej loty odbywały się: z Warszawy, Kijowa, Odessy i Lwowa). Loty...
05/03/2008 19:14   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
ziberro 2008-03-11 09:28   
ziberro - Profil ziberro
Wpadaj Czaruś koniecznie ! Niektórzy są ciekawi, czy na żywo będziesz szczekał równie zajadle jak zza monitora, w ciepłych kapciach i zaciszu domowym.
humbak 2008-03-07 15:40   
humbak - Profil humbak
Cezxary: Uwazam, ze zlot forum bez Ciebie bedzie absolutnie niepelny. :o) Masz wpadac, a nie szukac innych "atrakcji". :o) A co do FRancy, to naturalnie, ze ktos placi za moj 0,01 euro, ale to akurat jakos mnie malo martwi. Mam poszukac i mu wyrownac straty? :o)
jaris 2008-03-07 14:22   
jaris - Profil jaris
cezary: jesli nie wiesz po co, to dlaczego sie zapisales? dobrze, ze krk ma duzo 'atrakcji', ktore na pewno nie pozwola Ci sie nudzic :D
marian 2008-03-07 06:42   
marian - Profil marian
Wszędzie tak jest. Na jednym się zarabia więcej, na drugim mniej , na trzecim nic a na następnym traci - po to aby w ofercie mieć wszystko i na koniec zarobić. To nie tylko działa tak w lotnictwie...
cezary 2008-03-07 05:20   
cezary - Profil cezary
miras: to forum prawdopodobnie się kończy. Zobacz jak kiedyś rozmawialiśmy. Teraz jest tylu g**p*k*w. Jestem takim sposobem dyskusji zmęczony. Sam nie wiem po co ale zapisałem sie na spotkanie forumowiczów. 29-go marca ale jakoś mi sie nie chce.
Najwyżej pospaceruję sobie po Starym Mieście krakowskim... cezary
cezary 2008-03-07 04:46   
cezary - Profil cezary
stenus za te Twoje ulubione 0,01 euro czyli jednego eurocenta ktoś musi zapłacić. Domyslam się że pasażer, który nie jest tak bystry jak stenus i leci frajanem np za 700 złotych
marian 2008-03-07 01:41   
marian - Profil marian
Ja znam Polaków mieszkających w IRL, którzy nie wiedzą jakie linie do PL latają. Widzą, że lot czy jakoś tak a reszta? hmmm... air france? :)
humbak 2008-03-07 00:35   
humbak - Profil humbak
aguirre: TYz prawda. :o) TYlko, ze zobaczyc mine Ukrainca, ktory nie moze w to uwierzyc - bezcenne! :o)
aguirre 2008-03-06 23:58   
aguirre - Profil aguirre
stenus, zdziwiłbyś się, jak wielu Polaków o tym nie wie ;)
humbak 2008-03-06 23:28   
humbak - Profil humbak
Ukraincy to nawet nie wiedza, ze sa takie linie, w ktorych mozna kupic bilety za 10 euro, nie mowiac o 0,01 euro... :o) No przynajmniej niektorzy Ukraincy. :O)
discovery 2008-03-06 18:35   
discovery - Profil discovery
Rozmowy na temat uruchomienia połączeń z innych miast są na bardzo wstępnym etapie.
Linie Ukraińskie już mogły wcześniej latać np. z Kijowa do Krakowa i tego do tej pory nie uczyniły. Ukraina także nie wpuszcza przewoźników LCC na swój rynek, i do momentu gdy nie powstanie takowa Ukraińska linia nie będą chcieli wpuszczać na swój rynek zagraniczną konkurencje. A już żadnych szans na połączenie nie ma Wizzair, który miałby operować z KTW. Zmian można się spodziewać nie wcześniej niż w 2009 roku i jest to bardzo optymistyczny scenariusz. Wiec jak zwykle „kubeł zimnej wody”, dla optymistów.
lakunas 2008-03-06 17:39   
lakunas - Profil lakunas
Dla tych którzy mają wątpliwości dotyczące budowy międzynarodowego portu lotniczego w Babich Dołach polecam analize PWHC na stronie EPGD zobacz link
mimis 2008-03-06 17:36   
mimis - Profil mimis
Bavok, te rozmowy nie oznaczają że Ukraina przystępuje do "Otwartego nieba".
yach 2008-03-06 17:34   
yach - Profil yach
bavok: W6 nie jest nawet przewoźnikiem 'polskim', a tym bardziej wyznaczonym (wskazanym - Lot i VV), więc na jakiej niby podstawie ma latać z PL do UA ?
hamburg 2008-03-06 17:33   
hamburg - Profil hamburg
bavok: Co ty gadasz? Czy LOT czy Aerosvit by sie nato zgodzili? Podpowiem ci...napewno nie. Te linie maja Duopol na trasach Polska-Ukraina i jak widac nowe zasady tego Duopolu nie zniszcza. Jest tylko mozliwe ze LOT/ Aeroswit otworza polaczenia do Ukrainy z KRK lub KTW. Ale ceny beda takie same jak maja z WAW.
bavok 2008-03-06 17:22   
bavok - Profil bavok
No to W6 ma szanse na otwarcie np. Kijów Rzym via Katowice. Dzięki temu Kijów zyska połączenie z Rzymem, Katowice z Kijowem i lotnisko w Katowicach kasę z przesiadek pasażerów. Ostatnio szef W6 wspominał że będzie chciał otworzyć z KTW loty na wschód więc jest okazja...
mrader 2008-03-06 17:19   
mrader - Profil mrader
ehh,wiem doskonale.To była taka mała aluzja...odnośnie zaśmiecania forum. :x
miras 2008-03-06 16:49   
miras - Profil miras
mrader: nie obrażaj się, ale czy Ty tak niedomyślny jesteś, że nie wiesz co autor miał na myśli? Jeśli tak jest, to już tłumaczę "nie zaśmiecaj" :))))
mrader 2008-03-06 16:41   
mrader - Profil mrader
hm...tak z ciekawości,co oznacza słowo "zamiecaj" :myśli :
humbak 2008-03-06 13:02   
humbak - Profil humbak
michuppp: Masz odpowoedni watek forum na te dyskusje o kartach, gdzie dowiesz sie wszystkiego szczegolowo. Nie zamiecaj forum! A mam nadzieje, ze reforma forum nastapi na naszym krakowskim zlocie na koniec marca. W koncu bedzie admin + calkiem fajna masa krytyczna z forum. Cezary przyjedzie? Ojeje, trzeba zabrac zatem materialy ochrony osobistej. :O) hihihih
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy