13 razy w tygodniu z Warszawy do Oslo

13 razy w tygodniu z Warszawy do Oslo Tanie linie lotnicze Norwegian Air Shuttle zwiększą w sezonie letnim liczbę rejsów na trasie Warszawa – Oslo do 13 tygodniowo. Dwa razy dziennie będzie można polecieć ze stolicy Polski do stolicy Norwegii już od 15 czerwca 2008. Po wycofaniu się LOT-u z końcem marca 2008 z obsługiwania tej trasy, Norwegian stanie się zdecydowanym liderem na rynku przewozów...
29/02/2008 00:38   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
lmajchrowski 2008-03-01 01:21   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Kajak: jak nie chcesz wierzyc w polityke cenowa DY to mozesz zawsze wierzyc w polityke cenowa LOTu oni ja maja tak przejrzysta ze "galy wypadaja" :) Dla mnie Dy to dobra firma i mam nadzieje ze juz niedlugo zniszczy CO jak juz tego nie zrobili :)
kajak 2008-02-29 13:13   
kajak - Profil kajak
Dobrze, ze Norwegian zwieksza ilosc lotow. Niestety nie wierez w cos takiego, ze nalezy Norwegiana kojarzyc z uczciwa pilityke cenowa. Firma jest po to, aby dawala zyski, tego chca inwestorzy. Moze zdarzyc sie sytuacja, ze Norwegian bedzie monopolista i raczej to wykorzysta. Dobrze sie stanie, ze bedzie konkurencja.
humbak 2008-02-29 12:50   
humbak - Profil humbak
Norwegian do Dubaju bedzie latal z Oslo i Sztokholmu od konca pazdziernika 2008!
humbak 2008-02-29 10:40   
humbak - Profil humbak
Ale niedlugo na trasy do OSL wchodzi tez SAS i DY juz nie bedzie mial takiej komfortowej sytuacji, wiec ceny sie pewnie obniza w wyniku konkurencji.
gregory 2008-02-29 10:04   
gregory - Profil gregory
Co do tego monopolu to szot moze miec racje, ja widze roznice pomiedzy cenami DY sprzed roku a z chwili obecnej. Coraz rzadziej można polecieć za 100pln all included, co rok temu było regułą w promocjach praktycznie raz na 2 miesiące.
lmajchrowski 2008-02-29 05:55   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Mysle ze nie bo DY jest kojazone z uczciwa polityka cenowa a poza tym widac ze chca sie coraz bardziej umacniac na naszym niebie co jest oczywiscie wielkim plusem zwlaszcza ze wprowadzaj 737 NG. Powiem jedno siedza za ich sterami naprawde mozna poczuc najnowsza technologie oraz osiagi zwlaszcza pulap przelotu FL zmniejsza sie w ten sposob zuzycie poliwa co tylko korzystnie wplywa na finanse firmy :) Panowie z LOTu uczcie sie od norwegow.
szot 2008-02-29 03:10   
szot - Profil szot
a czy to przypadkiem nie spowoduje monopolu cenowego DY?
lmajchrowski 2008-02-29 02:40   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Bravo oby tak dalej to zmusicie LOT do obnizenia cen albo do rezygnacji z kolejych destynacji. Poprosze wiecej destynacji z KRK byloby bardzo milo:)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy