Drugie podejście: Poznań - Amsterdam

Drugie podejście: Poznań - Amsterdam Tanie linie lotnicze Centralwings uruchamiają sprzedaż biletów na nowe połączenie z Poznania do Amsterdamu, realizowane w ramach letniej siatki połączeń. Pasażerowie będą mogli polecieć tanimi liniami ze stolicy województwa wielkopolskiego do stolicy Holandii trzy razy w tygodniu. Pierwszy rejs 30 marca. Poznań - Amsterdam (1---5-7) Amsterdam - Poznań...
25/01/2008 15:07   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
tomekk 2008-01-31 10:08   
tomekk - Profil tomekk
A propos C0 i obsesji: wprowadzili w koncu do rozkladu KRK - GRO na sezon letni. Cena biletu brutto prawie 800 zl RT, godziny takie, ze lepiej nie mowic :(
paolo-79 2008-01-30 23:30   
paolo-79 - Profil paolo-79
OT/do admin'a:czy jest mozliwa blokada otrzymywania mail na priv na wybrane osoby?ktos mi bez przerwy swoje zale i obsesje pisze na priv...od dlugiego czasu widac na forum i to nie tylko moj zdanie,ktos tu nie jest zdrowy...;(
Cezary 2008-01-30 22:50   
Cezary - Profil Cezary
paolo-79: chyba masz jakąś obsesję na punkcie C0. Poza tym że nie mają lodu do PŁATNYCH drinków to Centraliwings jest OK.
paolo-79 2008-01-30 22:41   
paolo-79 - Profil paolo-79
SZOt:zanim odlecisz do ZRH mala rozrywka;)..ostatnia opinia o ce zero dodana teraz;) ''WADY:Ta linia jest jak upierdliwa wesz - kąsa nawet kiedy się ją łapie! Jedyny raz i ostatni leciałam tą imitacją linii lotniczej - 9 godzin opóźnienia??? dlaczego? ano samoloty złom''...kropka;)
szy 2008-01-30 20:04   
szy - Profil szy
Dzisiejsza Gazeta Wielkopolska (Wyborcza) donosi, że Poznań może stracić w sezonie letnim połączenie Centralwings z Beauvais pod Paryżem. Sprawa nie jest jeszcze przesądzona, w systemie rezerwacji nie ma możliwości zakupu biletów na terminy od kwietnia br. PS: do: stenus: Napisałem do Admina!
humbak 2008-01-28 14:58   
humbak - Profil humbak
Szy: To popros Admina o wstawienie Air Cairo na liste, to to uczyni i wtedy sobie zmienisz w zgodzie z prawda. :o)
tomekk-81 2008-01-28 12:28   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
oj tak, język jest the best ;)
hamburg 2008-01-28 12:25   
hamburg - Profil hamburg
marqoos: ja tez slyszalem ale trudno mi uwiezyc....calkiem inny jezyk maja........
tomekk-81 2008-01-28 12:22   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
magros_lp: słyszałem to powiedzenie. A to czy jest dobra to niedługo ocenię :]
szy 2008-01-28 10:04   
szy - Profil szy
stenus: Leciałem Air Cairo, które to należy do Egypt Air - latają czareterowo z Poznania do Egiptu (nowy A320). (na liście w pasażer.com nie było linii Air Cairo, dlatego zaznaczyłem Egypt Air).
marqoos_pl 2008-01-28 09:37   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Wiem, wiem, że Wizz do tych najlepszych nie należy. Chodziło mi tylko o kontekst :) :P
miras 2008-01-28 09:29   
miras - Profil miras
marqoos_pl: ale W6 do najlepszych też nie należy ;) są lepsi :D
marqoos_pl 2008-01-28 09:15   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
tomekk-81 - cóż to za prawie nacjonalistyczne podejście do latania? Wspierać należy dobre firmy, a C0 (jeszcze) się do takowych nie zalicza... A poza tym, nie słyszałeś powiedzenia 'Polak, Węgier - dwa bratanki (...)'?
tomekk-81 2008-01-28 08:27   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
Ja w lutym lecę do Holandii i niestety wybrałem WizzAir, chociaż jako Polak powinienem wybrać polskiego przewoźnika, ale z racji spóźnień i jeszcze innych dziwnych manewrów C0 byłem zmuszony przelać kasę Węgrom. :(
humbak 2008-01-27 23:45   
humbak - Profil humbak
Szy: Leciales Egypt Air z Poznania? To narodowy przewoznik Egiptu lata czarterowo z Poznania?
humbak 2008-01-27 23:43   
humbak - Profil humbak
Ja tam ie ciesze, ze cos jest otwierane z POznania, gdyz bede mial wiecej mozliwosci sparwdzenia tego pieknego lotniska.
szy 2008-01-27 23:39   
szy - Profil szy
Swego czasu na stronie akcji społecznej "Chcemy latać z Poznania" była ankieta, jakie połączenia są najbardziej pożądane w Poznaniu. Amsterdam uplasował się na 4 pozycji (37,9%), za Rzymem, Barceloną i Paryżem. (na kolejnych miejscach są Ateny, Sztokholm i Mediolan) (można było głosować na 3 kierunki). Jakoś nie ma wśród połączeń pożądanych Wlk. Brytanii i Irlandii... a co później się okazało - połączenia Poznania inne niż wyspy - okazują się być sukcesem. Stąd wróżę dość dobrze połączeniom z Amsterdamem. Dodam też, że wielu poznaniaków ma kontakty prywatne z Holandią. Natomiast jeśli chodzi o biznes, to część biznesu lata normalnymi liniami, a część mimo wszystko korzysta z low-coastów. Ponadto obserwując dyskusję odnoszę wrażenie, jakby Poznań wyrządził niesamowitą krzywdę Warszawie i Wrocławiowi... bo Centralwings uruchomił połączenia Poznania do Amsterdamu. Tak się niestety składa, że poznańskie lotnisko pod względem ilości odprawionych pasażerów zamyka stawkę wielkich miast i aglomeracji (jest za Warszawą, Krakowem, Katowicami, Gdańskiem i Wrocławiem). A potencjał Ławicy jest dość spory i do tej pory niewykorzystywany. Dlatego życzę temu połączeniu sukcesów, a Wrocławiowi i Warszawie także nowych połączeń! Ale nie gniewajcie się, że coś jest otwierane z Poznania...
miras 2008-01-27 21:02   
miras - Profil miras
Zastanawiam się, dlaczego niektórzy mają taką awersję do C0. Może nie jest to najlepsza linia lotnicza, ale ja przynajmniej życzę im jak najlepiej. Dlaczego nam Polakom ma się nie udać low-cost? Owszem, w przypadku C0 trudno dopatrzyć się jakiegoś racjonalnego rozwoju siatki połączeń, ale przynajmniej starają się otwierać jakieś kierunki niezwiązane za wyspami. Mam nadzieję, że Amsterdam z Poznania utrzyma się dłużej w rozkładzie niż tylko jeden sezon letni.
aynis 2008-01-27 20:44   
aynis - Profil aynis
To fakt, niektóre opinie są po prostu nie na miejscu - Adminie nasz drogi, czy mógłbyś się tym zająć?
paolo-79 2008-01-27 20:44   
paolo-79 - Profil paolo-79
roberto:primo...ce zero robi takie analizy ze 80% nowych tras jest kasowane po 3-6 miesiecy.secondo...ni mowilem trasa bez sensu bo POZ.ja nie przecietnie lubie lotnisko POZ i dla mnie to drugie z KTW normalne lotnisko w PL...terzo...moie zdanie ze WRO byl by lepszy bo w strefie WRO/OP jest duzo pax ktorzy w NL pracuja...nie dlatego ze WRO jak pewnie GDN,KRK,WAW ma powiazania biznes z NL...a POZ ma potencjal na wiele destynacji..zycze duzo tras oby nie by Ce zero
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy