"Najlepsza Linia" po raz czwarty

Portal internetowy Pasazer.com rozpoczyna dzisiaj (15 XI) czwartą już edycję ogólnopolskiego Plebiscytu Najlepsza Linia Lotnicza 2007 . Patronem tej edycji Plebiscytu został Kraków Airport. Od 15 listopada do 15 lutego 2008 roku czytelnicy serwisu Pasazer.com oraz pasażerowie linii lotniczych będą mogli już po raz czwarty wybierać najlepszych przewoźników operujących na...
15/11/2007 19:01   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2007-11-20 21:00   
humbak - Profil humbak
szot: Pogratulujesz, jak juz bede sie widzial z moim bagazem. Na razie wiem tylko tyle, ze byl w Linate, a nie Honolulu i ze zostal pzrekazany przez lotnisko w rece AirOne (brrrr... skora mi cierpnie!), aby mi przekazac do Genui. Moze sie jutro okazac na miejscu, ze bagaz jest w .. Lizbonie. :P A ja mam taka skrzyneczke z wszystkimi kartami pokladowymi, i akurat bylem na tyle zapominalski, ze znalazla sie w tym bagazu do nadania... Normalnie jej tam nie ma. A lubie sobie popatrzec gdzie latalem, jak siedze w toalecie. :P
szot 2007-11-20 20:56   
szot - Profil szot
Stenusie gratuluję serdecznie! A tak apropos co Ty podróżujesz ze wszystkimi(?) kwitami z boardingu po Europie?
humbak 2007-11-20 20:45   
humbak - Profil humbak
Chlopski! Bagaz sie znalazl. Jak w koncu pojawilem sie w Pizie, to kobitki znalazly moja walizke w ciagu 3 minut w systemie. Czekala sobie bidna na Linate, a te pindy z AirOne w Cagliari nawet nie wiedzialy jak sie za to zabrac! Jutro mam nadzieje sie zobaczyc z moim bagazem w Genui. On bedzie lecial przez Rzym, a ja przez Manchester. I chyba bedzie pzrede mna w hotelu. Ukocham go, bo sie za nim stesknilem. :o) hihih WAW-GRU: Alez ja nie twierdze, ze to Lufthansa mi zgubila, tylko to AirOne zawinilo. Okazuje sie. Lubie Lufe i juz jutro znow z nia lece. :o) Ale najbardziej kocham Air New Zealand i Singapore Airlines. No i nieodzalowanego Variga. Za fantazje.
Cezary 2007-11-19 21:52   
Cezary - Profil Cezary
WAW-GRU: Mam podobne doświadczenia. Uwielbiam Lufę za solidność, punktualność i bardzo miłą obsługę na pokładzie , mniej Austrian, chyba ponad Austrian przedkładałbym LOT, ale dwa razy leciałem Thai na trasie Delhi-Bangkok i dla mnie jest to linia Number1 !
waw-gru 2007-11-19 21:44   
waw-gru - Profil waw-gru
stenus, gratuluję Senatora, wierzę, że masz sporo doświadczeń, ale ja, od 2000r. obracając się w branży lotniczej, nigdy nie miałem przyjemniejszych doświadczeń niż Lufa. Jedyna oprócz LOTu i Austrian linia, którą nie boję się latać
marqoos_pl 2007-11-19 00:37   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
chromista: EI jest low-costem... Już jakiś czas temu zrezygnował z modelu linii tradycyjnej, zachowując jedynie umowy z niektórymi liniami na loty code-share (KL) oraz na dowożenie innym przewoźnikom pasażerów z Irlandii (CX, BA, CI, VS itd.). Jest to jak najbardziej low-cost, mimo, że ceny ma strasznie wysokie...
chromista 2007-11-19 00:04   
chromista - Profil chromista
wogole ja nie rozumiem tylko jednej rzeczy.Przeciez Aerlingus nie jest low costem a tym plebiscycie nie moglem na niego zaklosowac jako tradycyjna linia...fakt Aerlingus ma niskie ceny no ale low costem nie jest...jesto to tradycyjny przewoznik
szot 2007-11-18 22:16   
szot - Profil szot
Stenus! Ja nie straszę, ja leciałem kombinowanym rejsem z ICE DB - samolotem do FRA i dalej ICE co CGN - walizki miałem nadane do CDG ale jak się okazało w pociągu tego dnia Lufa zmieniła warunki umowy z DB i ponoć miałem je odebrać we FRA choć w WAWie uparcie pracownicy mówili, że walizki nadane są do CGN i odbieram je w porcie docelowym - tak więc już drugi tydzień a mojej walizeczki Lufthansy nie widać...
humbak 2007-11-18 22:10   
humbak - Profil humbak
szot! Ty mnie nawet nie strasz! Nikt nie wie, czy sa w Linate, czy we Frankfurcie, czy moze nawet w Kijowie! Mam tam caly swoj dobytek z ubraniami, szczoteczka do zebow i moimi wszystkimi kartami pokladowymi zebranymi przez 10 lat!
szot 2007-11-18 21:49   
szot - Profil szot
Stenus: nie tylko Tobie Lufa zgubiła bagaże - mnie też ostatnio jak leciałem do FRA i do dziś się nie odnalazły mimo, że były rejestrowane!
humbak 2007-11-18 21:34   
humbak - Profil humbak
WAW-GRU: Zachowajmy choc pozory. Jesli chodzi o ich "nejlepszosc", to nie wiem, czy dwukrotne zagubienie mi bagazu w ciagu ostatnich 4 dni nalezy uznac za extraserwis i produkt, jaki oferuja swoim klientom, w dodatku Senatorom. :o) Notabene, nadal czekam od 24 godzin na moj bagaz, a jutro robie grande na lotnisku.
waw-gru 2007-11-18 21:23   
waw-gru - Profil waw-gru
nie lepiej od razu wysłać nagrodę Lufthansie? nie ma i nie będzie lepszej linii.
hamburg 2007-11-18 13:00   
hamburg - Profil hamburg
takie male pytanie do redakcji: Czemu w tym konkursie nie mozna wyprac lini ktora nie lata do i z Polski?
A moze by redakcja tez pomislala o umuzliwienia pisania opinji na temat tych lini ktore nie lataja z i do Polski. Przynjamiej te najwazniesze. Pozdrawiam
bavok 2007-11-17 09:48   
bavok - Profil bavok
Katowiczan, no to byle do marca. Będzie sobie komentować :D
katowiczan 2007-11-17 01:19   
katowiczan - Profil katowiczan
bavok - ja np bardzo się cieszę, że patronem nie jest MPL Pyrzowice bo w zeszłym rokuu Airliner nie omieszkał wszystkiego nazwać spiskiem. W tym roku najlepszą tradycyjną linią mam nadzieję że zostanie Lufthansa i nie omieszkam stwierdzić że będzie to spisek krakowian bo dostali drugi FRA i większy MUC. Dokładnie takie komentarze się w zeszłym roku pojawiły. Teraz ja sobie pokomentuję....hihihi Komentarz moderatora: Teorie spiskowe, proszę nieeeee;)
paolo-79 2007-11-16 23:52   
paolo-79 - Profil paolo-79
konkursy,konkursy...a rozwiazan czesto nie ma...byl przed latem konkurs na opisywanie portow lotniczych...redakcja do tej pory nie zamknela konkursu,zadnych nagrod,ani slowa...:((( Komentarz moderatora: Paolo, gwoli wyjaśnienia akcja "Opisujemy lotniska" została przedłużona do końca 2007 roku o czym informowaliśmy. Zwycięzców wyłonimy w styczniu. A nagrodami są nie jeden a dwa bilety niespodzianki! I każdy konkurs Pasazer.com ZAWSZE JEST ROZWIĄZYWANY!
bavok 2007-11-16 14:10   
bavok - Profil bavok
Co to się stało że tym razem patronem nie jest Katowickie lotnisko?
jaris 2007-11-15 23:19   
jaris - Profil jaris
i pewnie znowu wygra wizz...
piotrekch 2007-11-15 22:16   
piotrekch - Profil piotrekch
Nowy sprzęt i lepsze wyposażenie samolotów, a LOT będzie miał zagwarantowane pierwsze miejsce w lini tradycyjnej i dla biznesu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy