Łodź, Wrocław - Mediolan Malpensa

Łodź, Wrocław - Mediolan Malpensa Volare znów w Polsce. Tym razem uruchomią połączenia z Łodzi i Wrocławia do Mediolanu. Tanie linie lotnicze Volare zapowiedziały otwarcie nowych regularnych połączeń na trasie z Polski do Włoch. Nowe połączenie ruszy wraz rozkładem zimowym czyli od 29.10 Łódź - Mediolan Malpensa (--3--6-) Mediolan Malpensa - Łódź (--3--6-) Wrocław - Mediolan Malpensa...
26/09/2007 00:01   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szumny 2007-10-04 14:01   
szumny - Profil szumny
Paolo: Uważaj bo padniesz. Chociaż lubię łazić. Sam się za głowę złapałem jak policzyłem ile przeszedłem na piechotę w ciągu 2,5 dnia mojej bytności na ziemi włoskiej i "sanmarińskiej". Wyszło mi 55-60 km w tym ok. 10 w warunkach niemal górskich po San Marino. Trampki mi się rozsypały. Teraz to się mogę wybrać na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. A tak na marginesie to komunikacja publiczna nie jest droga jak na warunki unijne. A piwo .... ech nie napiłem się tyle ile pragnąłem, ale w końcu kraj wina. Więc była alternatywa.
paolo-79 2007-10-04 10:27   
paolo-79 - Profil paolo-79
szumny:wszedzie w IT mozna znalezc lokale gdzie ceny sa w ITL...kazdy teskni na lirami...:(to to fajnie sobie pochodziles.:)))
szumny 2007-10-04 09:48   
szumny - Profil szumny
Paolo: Znowu po tygodniowym niebycie wracam na forum i odpowiadam na Twoje pytanie: Z lotniska w Forli udałem się na butach do Forlimpopoli. Bynajmniej nie ze względu na to że chciałem zaoszczędzić 3,5 EUR na dojazd do stacji w Forli ale ze względu właśnie na czas. Przejście zajęło mi równą godzinkę ale rozwiązanie które zaproponowałbym innym to z lotniska udać się ok. 1 km pieszo do głównej drogi gdzie kursuje "nielotniskowa" czyli tania i "częściejsza" komunikacja. Po drodze można zrobić zakupy bo jest przyz3woity sklep. (Paolo ! Tam jeszcze pokazywali ceny w lirach !!). Oczywiście "zapłaciłem" frycowe za nieznajomość włoskiego ale to nie było na tym etapie ;-)
paolo-79 2007-09-26 23:07   
paolo-79 - Profil paolo-79
wojtek:AirEurope i VolareWeb to ta sama marka nalezaca do Volare SpA...AirEurope lata w egzotyczne strefy,a Volare jak widac expansjuje na Europe...
wojtek 2007-09-26 22:12   
wojtek - Profil wojtek
Czy Volare ma jakies umowy code share z Air Europe? Znalazlem informacje, ze otwieraja te same polaczenia co Volare...
szot 2007-09-26 22:01   
szot - Profil szot
myszek: no właśnie, może te linie należą do tego portalu?
myszek 2007-09-26 21:31   
myszek - Profil myszek
Tak patrzę na logo Volare i logo pasazera... i mam nieodparte wrażenie, że są podejrzanie podobne... :>
paolo-79 2007-09-26 17:41   
paolo-79 - Profil paolo-79
maciek:no nie,w moich marzeniach to bylo by KTW lub WRO:)marqoos:skromnie,tylko jeden bilet...ale tylko 21€ wiec nawet jak nie polece to nic...:)wojtek:sam nie wiem co barziej ciasne Forli czy Rimini..oba te lotniska mocno konkuruja,kiedys FR latal intensywnie do RMI, pozniej przeprowadzil sie do FRL,teraz lata z obydwojga..ale istotnie,RMI to stare lotnisko..kidys tylko wojskowe...malo wygodne,ale bardzo praktyczne dla tych co leca na wakacje bo tylko 3km od centrum,a w ostatnim sezonie letnim byla prawdziwa bomba nowych polaczen z Rimini: 23 tras!(glownie DE,RUS,UK,S,NL,oraz trasy Sky Europe)
marqoos_pl 2007-09-26 16:37   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
ooo, jak fajnie... Volare 'wspolpracuje marketingowo' z pasazer.com (logo przy artykule)... i dobrze :)... najwyrazniej 'paolo-79' zrobil duuuuzo rezerwacji na nowe trasy i w linii lotniczej zauwazyli, ze z pasazer.com warto sie liczyc, hihi... oj, paolo, ile biletow juz kupiles??? ;) (joke)
wojtek 2007-09-26 16:10   
wojtek - Profil wojtek
Paolo: ja tez mialem zdac relacje z Forli, ale w koncu nie polecialem tam. Lecialem w dwie strony do Rimini. Lotnisko male, calkiem przyjemne, ale wymaga remontu, wszystko stare i lekko podniszczone. Zenujace byly zapowiedzi i wszystkie informacje w 3 jezykach: wloskim, angielskim i... rosyjskim. Jakby polskiego nie mogli :p (zart). Poza tym strasznie szczegolowa kontrola dokumentow pasazerow lecacych do Rosji, przez co kolejka oczekujacych az zakrecala.
parapet 2007-09-26 15:39   
parapet - Profil parapet
no ja tez myslalem ze zalozy w krakowie:):):) a tu maciek krk takie rozczarowanie nam zapodal:):):)
maciek_krk 2007-09-26 15:32   
maciek_krk - Profil maciek_krk
VE założy ale chyba w twoich marzeniach,
hahaha...
paolo-79 2007-09-26 15:03   
paolo-79 - Profil paolo-79
maciek:czy VE zalozy baze w KRK?:)
maciek_krk 2007-09-26 14:57   
maciek_krk - Profil maciek_krk
w 2004 roku flota VOLAREWEB.com składała sie chyba z 11-12 airbusów a320 i latali do 30 miast,ale niestety firma ogłosiła upadłość ,no ale teraz firma ponownie wychodzi na prostą,w tym roku odebrali 2 a320 prosto od producenta,obecnie flota składa się z 4 a320,ale według rozkładu lotów na zimę flota ma się powiększyć do 6 a320
paolo-79 2007-09-26 13:57   
paolo-79 - Profil paolo-79
ah ok,to chyba w koncu pomysleli...szumny:a jak zrobiles dalej po lotnisku Forli?pociag do Rimini z Forli FS?czy byles w Forlimpompoli jak miales zamiar?
szumny 2007-09-26 13:52   
szumny - Profil szumny
Paolo: Ja znalazłem wszystko na przylotach. A dokładnie część przy odbiorze bagażu a część (większą) przy wyjściu z hali przylotów.
paolo-79 2007-09-26 13:27   
paolo-79 - Profil paolo-79
najlepsze w FRL jest to ze wszystkie materialy,mapy,foldery sa w hali odlotow...ktora jest jakies 300m od przylotow-jak ktos nie zna to nie ma o tym pojecia...wiec jak ladujesz w FRL,w przylotach nic nie znajdziesz...kurnik do potegi:))
paolo-79 2007-09-26 13:25   
paolo-79 - Profil paolo-79
marqoos:no jasne,w BGY wychodzisz ze strefy bagazowej i kilkanascie metrow jestes pod shuttle do Milano C.le.a MXP to ogromny port,czesto opoznienia,czekanie na slot'y,shuttle do centrum o 1€ tanszy niz z BGY,ale juz pociag do Milano Cadorna 13€ (35min)...widze ze wszystkie lotyw listopad z WRO do MXP sa po 21,01€ :))
marqoos_pl 2007-09-26 13:22   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
szumny: ja bylem w Forli dwa lata temu. Smieszne to lotnisko. Takie malutkie, wyladowalem pozno w nocy, ale udalo mi sie zlapac shuttle-bus do Bolonii, jednak mialem problemy z dostaniem jakichkolwiek informacji turystycznych czy mapek (calkiem mozliwe, ze to z powodu godziny, cos ok. 23.00).
marqoos_pl 2007-09-26 13:20   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
paolo - zaoszczedzisz, to mi gdzies tam kiedys piwo za to postawisz, hehe ;) /// z MXP i BGY masz racje - podobna odleglosc i czas dojazdu... nie bylem jednak na MXP, jednak wystarczy spojrzec na shuttle-busy - czas i cena z centrum Mediolanu jest prawie taki sam. Jedynie, co zaobserwowalem to to, ze na MXP zdarzaja sie wieksze opoznienia.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy