Transavia: Kraków - Paryż

Transavia: Kraków - Paryż Dobra wiadomość dla Krakowa. Tak jak informowaliśmy dwa tygodnie temu tania linia lotnicza Transavia uruchomi regularne połączenia z Krakowa do Paryża-Orly. Przewoźnik zainauguruje połączenie z Krakowa do Paryża już 29 października. Loty odbywać się będą trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy i piątki. Kraków - Paryż Orly (1-3-5--) Paryż Orly - Kraków (1-3-5--)...
17/09/2007 20:58   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2007-09-18 22:04   
humbak - Profil humbak
szot: Tak, ale zaczalem z TP, i sie zapodzial gdzies im razem, ale jedna sztuka juz jest w WAW zgodnie z tym co Internet mi podpowiada. :o)
chromista 2007-09-18 21:45   
chromista - Profil chromista
marqoos daj jakis kontakt w swoim profilu.pozdrawiam
szot 2007-09-18 21:42   
szot - Profil szot
stenus: czyżbyś leciał LX?
humbak 2007-09-18 21:33   
humbak - Profil humbak
Transavia to w ogóle nigdy nie była taka najtańsza... Pozdrawiam już z Warszawy. Przyleciałem, ale mi bagaż nie doleciał. hihihi
myszek 2007-09-18 19:56   
myszek - Profil myszek
MichalB - nie, to nie byl czarter. Swego czasu latali na tej trasie regularnie, niestety zrezygnowali z niej. Lecialem chyba z 3 lata temu na tej trasie i wtedy używali jeszcze nazwy "Basiq Air". Krotko po tym zaczela juz obowiazywac nazwa Transavia.
z 2007-09-18 19:24   
z - Profil z
Jak ostatnio leciałem transavia to maja takie fajne monitory wysuwane z sufitu na których się filmy ogląda. Ogólnie to taki wyższy standard wśród tanich linii.
malgorzata 2007-09-18 19:00   
malgorzata - Profil malgorzata
Tak poza tym, ogolnie - w Transavii nie ma tanich biletow na Swieta, nie ma tanich biletow na okres ferii zimowych we Fr, a do konca lutego i pocztaku marca zostalo przeciez jeszcze cale piec miechow z okladem... :-]
Moze beda ciekawe oferty cenowe na kwiecien, a moze i nie. Poczekamy, zobaczymy...
malgorzata 2007-09-18 18:47   
malgorzata - Profil malgorzata
Marqoos : nikt mnie nie zmusza do latania Transavią. OK, zgoda. Tyle, że z takim myśleniem, to firma daleko nie zajedzie : „Nikt was nie zmusza do latania z nami, nie podoba się cena, to fora ze dwora...”.
Postawa roszczeniowa?... Nigdzie nie piszę, że mi się coś od kogoś należy. Natomiast mam prawo porównać ceny firmy, ktorej tak gorąco bronisz, z innymi, konkurencyjnymi firmami. Nikt też nie zabroni mi porównania cenowego ze SkyEurope... Porównanie to w wymienionych przeze mnie w poprzednich postach terminach wypada na niekorzyść Transavii. Jeżeli nie widzisz różnicy między kwotą 230 euraków za dwie osoby w dwie strony, a kwotą 401 euro, również dla dwóch podróżnych, to już Twoja prywatna tragedia... ]:->

Paolo-79
W terminach, w których ja zwykle latam do KRK, to jest 24.12 – 31.12, bo innej możliwości nie mam, „Transavia” kasuje 201 euro od łeba. :-]
marqoos_pl 2007-09-18 18:43   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Sky chce chyba za soba zostawic dobra opinie (albo opinie 'dobrej i taniej linii lotniczej'), bo nawet na trasach z KRK do DUB ma bardzo atrakcyjne ceny... Tak na koncowke... Moze kiedys wroci do KRK... (jak go nie zaoraja, hehe)
paolo-79 2007-09-18 18:36   
paolo-79 - Profil paolo-79
popatrzcie na ceny SKY BCN>KRK na ta resztke lotow na tej trasie...jest nawet 350 eur...SKY wyciska kurnikowe trasy jak moze..do konca...marqoos:zgadzam sie, jak widze ceny transavia, lot z kurnika na najbardziej wygodne lotnisko paryza za 50euro...na co tu psioczyc?
paolo-79 2007-09-18 18:30   
paolo-79 - Profil paolo-79
ale halo halo...jakos nie widze nigdzie 200euro...polowa terminow w grudniu ORY KRK za 50eur z tax'ami, przed samymi swietami 103eur one way...nikt mi nie powie ze nielot/AF ma taniej,..
marqoos_pl 2007-09-18 18:30   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Malgorzata: nikt Cie nie zmusza do latania Transavia... A czy gdziekolwiek jest napisane, ze 'tania linia' ma byc zawsze tansza niz np. LOT??? Jak zwykle, postawa roszczeniowa... 'Bo mi sie nalezy tani bilet na swieta, bo to przeciez tania linia...'. Czy nie wpadlas na to, ze Transavia to takze nie jest instytucja charytatywna, tylko przedsiebiorstwo, ktore zarabia mozliwie jak najwiecej, gdy tylko jest taka mozliwosc? Ludzie, wrrrrr, odrobine myslenia biznesowego... Odrobine... Wrrr.... Sky (czasami) rozpoczynal sprzedaz biletow (nawet w 'wysokim' sezonie) od najnizszych taryf, ale nie na wszystkich trasach i zazwyczaj takich biletow bylo zaledwie 3-4, wiec nie ma go co tak gloryfikowac... Owszem, czasem mieli dobre promocje, ale Transavia tez nie ma zlych cen... Porownywalne z cena biletu autokarowego. I tak, jak 'paolo-79' wspomnial, jest taka linia, ktora sie za 39 pln (a nawet za 0,01 pln) mozna 'w swiat' wybrac...
paolo-79 2007-09-18 18:23   
paolo-79 - Profil paolo-79
Malgorzata:nie latalem do ORY z kurnika wiec nie mam pojecia o cenach...Rozmawialismy tu wiele razy czy to dobrze czy zle ze Sky odlecial i pokazal kurnikowi d...wychodzi ze zle...kazdy przyzna ze lepsza jedna linia i 21 tras ni 21 linii po jednej trasie...sky powiedzial bye bye i w KRK niestety teraz bedzie potrzeba brac co bedzie...:(zawsze mozesz wybrac WZZ z KTW...dzis zanotowalem ze WZZ kopiuje kolejna naklejke Ryan'a...chwali sie kiedy samolot laduje przed czasem, dzisiaj 15 min ahead, w samolocie byla fanfara tratatatata...:)
malgorzata 2007-09-18 18:15   
malgorzata - Profil malgorzata
Paolo-79 : Owszem, Sky nie NIBY, ale LATAŁ taniej. Ot, choćby w zeszłym roku kupiłam we wrzesniu na Święta bilety dla dwóch osób za całkowitą cenę 230 euraków... :-)
paolo-79 2007-09-18 18:12   
paolo-79 - Profil paolo-79
Malgorzata:w swieta kazde LCC jest drogi...a SKY to niby latal 23.12 za 50 PLN?Transavia ma bardzo dobra marke w Europie,ja z moimi wspomnieniami jakie mam z nieLOTem, uwierz ze po tej samej cenie wybiore Transavia a nie nieLOTa...a tak ponadto jesli kogos bulwersuja ceny ce zero,transavia etc...to pamietajcie ze jest taka linia ktora wyratuje Was z wysokich cen..i mozna sobie poleciec w zimie z WRO/POZ do Katalonii za 39PLN:))guess which one?:)
paolo-79 2007-09-18 18:07   
paolo-79 - Profil paolo-79
gratulacje dla kurnika.dzis rano akurat w Gironie Transavia skasowala lot do Orly i tak sobie pomyslalem przez moment..ktora linia otworzy ORY/BVA/CDG z KRK, bo moim zdaniem poza kierunkami UK, najlepiej oplacalnymi kierunkami LCC z KRK sa Rzym Mediolan i Paryz..Ryan wzial Bergamo,Transavia Paryz, brakuje jeszcze zeby jakas linia zrobila kreske do FCO..bo 3x w tygodniu KRK CIA to kpina...moge jeszcze OT?napisze o KTW jesli w topic'ach o KTW pisze sie o KRK to ja na odwrot...wyladowanie w terminalu B w KTW to bardzo mile przezycie...ciezko dac wiare ze to polskie lotnisko..:)oby wiecej takich terminal w PL...:)
malgorzata 2007-09-18 18:01   
malgorzata - Profil malgorzata
Tania linia ?... LOL ! Na razie mnie rozczarowali i rozśmieszyli zarazem. Ceny na Boże Narodzenie – jak w „Locie”. Ceny na koniec lutego (ferie zimowe we Francji) – tak samo, jak w przypadku przelotu na Święta, czyli 200 euraków od łeba. Gdzie ta taniość, bo ja jej nie widzę? Jeżeli cena biletów, których sprzedaż dopiero przecież się zaczyna, jest porównywalna z paskarską ceną praktykowaną przez PLL Lot, to ja „taniej” Transavii”, latającej w dodatku tylko trzy razy w tygodniu na trasie Paryż-Kraków, na razie dziękuję...
Jak ceny zejdą z sufitu do około 120 euraków od odsoby (może na kwietniowe przeloty, może na wakacje...), pewnie sobie z nimi polecę. Ale nie wcześniej. :-P
szot 2007-09-18 16:23   
szot - Profil szot
/taki mały OT: tak za niedługo ma wyglądać nowe malowanie samolotów CSA Czech Airlines: zobacz link nadzieję, że nie dostanie mi się od "Trzymających Władzę"
yach 2007-09-18 16:15   
yach - Profil yach
Nie lubię takiej ściemy, że oto dzięki mnie załatwiłem to i to dla Was ... Wiadomo, że LCC planują loty z dużym wyprzedzeniem, więc niech swoje bajki opowiada innym. Ciekaw jestem kto wprzejmie trasę po NE w WAW ? W6 zwięszy ilość do BVA czy DY zmniejszy do CPH lub OSL ?
humbak 2007-09-18 15:59   
humbak - Profil humbak
yach: Nie wiadomo jakie "srodki marketingowe" ma Prezes w rekawie. Moze... zaspiewa, zatanczy, a moze zrobi cos wiecej i sie nagle polaczenia pokaza nowe. :o)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy