Wyprzedaż lata 2007

Wyprzedaż lata 2007 Od dzisiaj (29.08) pasażerowie mają możliwość rezerwacji przelotu już od 49 zł z wszystkimi opłatami, na wielu trasach Wizz Air. Właśnie została uruchomiona Wielka Wyprzedaż, która potrwa do 5 września. John Stephenson, Członek Zarządu ds Komercyjnych powiedział: - Z wielką przyjemnością ogłaszam rozpoczęcie wielkiej wyprzedaży. Stało się naszym dobrym zwyczajem, by...
29/08/2007 15:13   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
iskrateror 2007-09-07 00:50   
iskrateror - Profil iskrateror
Sukces Wizzaira! W zeszły czwartek (po licznych opoznieniach samolotow wizz i odwolanych lotach) samolot linii Wizzair wystartowal z Liverpoolu do Katowic ZALEDWIE z 2 godzinnym opoznieniem! moje szczescie nie mialo granic. Powrot w niedziele o CZASIE :-o Za duzo stresu... Predko z Wizza nie skorzystam. Sprobuje polatac z jet2:> Najpier Polska, potem Hiszpania...Moze bedzie bardziej o czasie ;)
Cezary 2007-09-06 22:25   
Cezary - Profil Cezary
Stenus lepieer nie wywołuj wilka z lasu. /ktka, rfs - brr wrrr , niech takie coś nie wraca/ Już lepiej zaakceptować Maciusia. Przynajmniej nie używa brzydkich słów. Ani słownika.
humbak 2007-09-06 22:18   
humbak - Profil humbak
Ja odnosze wrażenie, że maciuś krk pyta się już także i o swoje zdanie. :o) Zdecydowanie to teraz nasza maskotka portalowa i musimy o niego (nią?) dbać. Zdecydowanie inny format niż rufus, katka, etc. :o)
aguirre 2007-09-06 22:11   
aguirre - Profil aguirre
maciek krk - to nie ten wątek. Ale moim zdaniem nie zbazuje. Central nie potrafi zarobić na żadnym nie wyspiarskim połączeniu. A na tym kierunku z liniami, zarządzanymi przez managerów nie należących do rządzącego w Polsce układu nic nie wygra.
maciek_krk 2007-09-06 21:53   
maciek_krk - Profil maciek_krk
pytam sie o wasze zdanie a nie swoje
Cezary 2007-09-06 21:44   
Cezary - Profil Cezary
Maciuś przecież na Twoje pytanie już sobie odpowiedziałeś sam głupio:"i podobno na wiosnę ma bazować w krk 3 maszyny centrala hahaha chyba jak sie popsuje jeden a kolejny tez i 3 będzie sprawny,a tak serio to ezy już nie otworzy żadnej trasy,na szczęście wybory i nowy zarząd kurnika będzie może sie coś zmieni.." oraz szczerze:"w środe będzie info i wszystko sie wyjasni". Skoro sam sobie zadajesz pytania to po co zawracasz głowę forumowiczom ?
maciek_krk 2007-09-06 21:32   
maciek_krk - Profil maciek_krk
a wy jak uważacie central zbazuje w krakowie 3 maszyny-proszę o szczera odpowiedz a nie głupią
Cezary 2007-09-06 21:27   
Cezary - Profil Cezary
O jej. Tylu komentarzy i gwiazdek w życiu nie widziałem. Kręci mi się w głowie.
aguirre 2007-09-06 21:15   
aguirre - Profil aguirre
Trochę OT, ale gdzie to wsadzić, skoro redakcja jeszcze nie napisała o zakończeniu lotów przez Wizzair do Frankfurtu-Hahn z dniem 30 września :((((.
humbak 2007-08-31 13:27   
humbak - Profil humbak
Wiecie co.. bardzo trudno jest opóścić portal na kilka/kilkanaście dni, bo jak się wraca, to ma się setki postów na forum do przeczytania, a większość to pyskówki, przepychanki i jakieś osobiste wycieczki. Faktycznie niemiło się zrobiło na forum i nie zamierzam już wszystkiego tego czytać. AYYYnis, PaOOOlo, maXXX, szUUUmny, szOOOt, CezAAAry, MiMMMis, baVVVok, WOOOjtek, chrOOOmista, MichAAAlB, maCCCiekkrk - wielkie YYY!
bavok 2007-08-30 19:50   
bavok - Profil bavok
BTW. Czy portal pasazer.com może sprawdzić info i napisać tutaj na forum czy prawdą jest to że od lutego W6 kasuje Paryż, Rzym i Cork? Bilety kończą się tak na przełomie styczeń/luty. Mam nadzieję że to jednak przyczyna np. planowania nowych połączeń i zmian w godzinach lotów z KTW do tych miast... Komentarz moderatora: Nie jest to prawdą... nie ma takich planów...
paolo-79 2007-08-30 16:06   
paolo-79 - Profil paolo-79
bavok:maxymalnie bedzie to centralwings...z trasami ktore za 6 miesiecy skasuje.bravo dla managmentu Kurnik'a:))a tymczasem Wizz prezentuje nam super wyprzedaz...i ratuje wystawienych pasazerow z KRK ogromem tras za 49PLN:))czyli nie easy...maciek:relax,take it easy... Komentarz moderatora: zobacz link
mimis 2007-08-30 15:31   
mimis - Profil mimis
Nie mogę śledzić forum na bieżąco, a widzę że tu niezła rzeźnia była... Ja niestety w promocji nic nie kupię bo mi trochę nie po drodze a to co miałem kupić już kupiłem, niestety bez promocji.
bavok 2007-08-30 14:56   
bavok - Profil bavok
Nie będzie to EZY, Macku co teraz zrobisz?
chromista 2007-08-30 14:15   
chromista - Profil chromista
*** Komentarz moderatora: Przy każdym poście jest opcja "zgłoś do sprawdzenia", proszę z niej częściej korzystać, i nie wdawać się w niepotrzebne dyskusje.
paolo-79 2007-08-30 14:14   
paolo-79 - Profil paolo-79
a ja w ''Wyprzedaz lata'' kupilem sobie bilecik Girona-Katowice za 24euro:)jak milo...wojtek:chromiste ponioslo,przekonal mnie ze mam komplexy i chcial zbierac podpisy aby usunac mnie z forum...ufffffff...te emocje w KRK..nie bojcie sie tak,ktos moze zalozy kiedys ta baze:)))
wojtek 2007-08-30 14:12   
wojtek - Profil wojtek
*** Komentarz moderatora: Prosze się przenieść na komunikator bo to jest forum lotnicze.
wojtek 2007-08-30 14:05   
wojtek - Profil wojtek
Dlaczego mój post został usunięty? Prawda w oczy kole? Naprawde nie potrafisz przyjąć ani jednego słowa krytyki pod Twoim adresem? Komentarz moderatora: To nie jest komunikator zaraz wszyscy dostaniecie bana
paolo-79 2007-08-30 14:03   
paolo-79 - Profil paolo-79
no to niewiele ludzkiego przypadku widziales...najgorsze ze Ty wojtek i niektorzy inni nie potrafia zrozumiec ze te wszystkie post'y sa a pol-serio,troche na zarty,ale widze w KRK stres w zwiazku z baza jest tak duzy z nie potraficie sie wyluzowac:(((
mimis 2007-08-30 13:26   
mimis - Profil mimis
...w moim rodzinnym kurniku oczywiście tę bazę ;)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy