Air Berlin przejmuje czartery

Air Berlin przejmuje czartery Niemiecki przewoźnik Air Berlin ogłosił, że uzyskał zgodę niemieckiego i szwajcarskiego urzędu ds. konkurencji na przejęcie szwajcarskich czarterowych linii lotniczych Belair.- podaje miesięcznik Lotnictwo. Air Berlin oferuje przeloty do europejskich metropolii oraz do najbardziej ulubionych miejsc wakacyjnych nad Morzem Śródziemnym, na Wyspach Kanaryjskich i w Afryce...
22/08/2007 15:19   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
paolo-79 2007-08-23 19:22   
paolo-79 - Profil paolo-79
bavok:no wlasnie najbardziej smieszy mnie gadanie ze przyjzie jakis ktos i nagle otworzy 15-20 polaczen...FANTASIA!!!!!!!!!!!!maciek:bergamo,venezia,torino,napoli,fiumicino, moze jeszcze ancona,pisa,catania i cagliari?moze kiedys te 21polaczen qrnik w czesci odzyska...ale nie od 1 listopada jak przewiduje maciek...mnie FR tez z Ciampino kasuje 5 tras (glownie hit do Bergamo,ale to dlatego ze minister transportu ograniczyl trafic na Ciampino)
Cezary 2007-08-23 19:22   
Cezary - Profil Cezary
paolo79: bo to widocznie jest WIELKA tajemnica. Nikt nic nie wie. Kiedyś na mój post na tutejszym forum bardzo oburzony rzecznik Klopotowski interweniował że SKY wcale nie jest "cygańską" linią. A teraz ponoć nie ma już rzecznika i nie ma kogo spytać....
bavok 2007-08-23 19:16   
bavok - Profil bavok
Oni nie poinformują o tym! Zawieszą od tego sezonu 99% lotów i będzie po ptokach. Nawet jeśli wejdzie jakaś linia do KRK to nie ma szans na 21 nowych połączeń! Góra otworzy 3 lub 4. Ten kto liczy na coś takiego co zrobił NE w KRK to się bardzo myli. Mi tam nie żal Krakowa ;)
paolo-79 2007-08-23 19:12   
paolo-79 - Profil paolo-79
czemu SKY wprost nie powie co zamierza!jest 2 miesiace do zimowego rozkladu.powoli mi zaczyna byc zal Qrnika i Krakowa...pamieajcie jednak ze porzuconych klientow SKY chetnie uratuje PinkAir.Z Pyrzowic:)
bavok 2007-08-22 20:33   
bavok - Profil bavok
Połączenie do Wiednia z tego co wiem ma być dopiero od sezonu zimowego więc nic dziwnego że się pojawia ;) Jak NE zawiesi 99% połączeń to już widzę te nagłówki w prasie na temat Krakowa i zarządu tego lotniska ;)
Cezary 2007-08-22 19:55   
Cezary - Profil Cezary
Zainteresowanym SKY podpowiadam, że coś zaczyna się wykluwać w polskich stronach. Pomieszanie jest z poplątaniem ale coś jest o nowych kierunkach zimowych np z Krakowa do Wiednia mozna lecieć za 203 złote. Zacząłem sprawdzać na polskiej stronie, rezerwacja jest po słowacku z cena ostateczną w polskich złotych: Informace o letu Krakow > Vídeň NE3277 pá, II 22 13:15 odp. 14:20
Odlet: Vídeň > Krakow NE3276
Celková cena 203,03 PLN
maxx 2007-08-22 19:41   
maxx - Profil maxx
NIKI to partner AirBerlin, codeshare, albo i już jedna firma. Niki Lauda dawno opchnął swój biznes AB.
Cezary 2007-08-22 19:40   
Cezary - Profil Cezary
NIKI jakoś tam zdaje się jest powiązany z AirBerlin. Swego czasu NIKI latał z Warszawy do Wiednia taniej niż LOT i co ciekawe z lepszym bezpłatnym posiłkiem(co ja znowu z tym jedzeniem..). Gdzieś mi sie obiło o uszy że to Lufthansa wymusiła zamknięcie połączenia NIKI z Warszawy do Wiednia żeby nie robić konkurencji LOTowi i Austrianowi..
humbak 2007-08-22 19:21   
humbak - Profil humbak
No ladnie sie AB rozwija! Pzrejeli dba, LTU, a teraz BelAir. Pieeeknie! Wyrasta gigantycnzy konkurent LH. POza tym to dosyc znamienne - LH pzrejela LX, a AB - BelAir - obie pozostalosci po Swissair.
paolo-79 2007-08-22 19:21   
paolo-79 - Profil paolo-79
ufff marzenia...taki WRO-DUS,albo KRK-DUS ev.KRK-TXL..byloby fantastycznie...
aynis 2007-08-22 19:16   
aynis - Profil aynis
Mogliby powrócić na nasz rynek - w końcu cały czas jest dynamiczny rozwój i nawet niech to będą na początek połączenia do Niemiec, i tak miła odmiana w porównaniu do Wysp :))
marqoos_pl 2007-08-22 16:56   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Kiedy wreszcie zawitaja do Polski i Irlandii (to dla mnie, hehe)???
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy