Odświeżona strona SkyEurope

Odświeżona strona SkyEurope Tanie linie lotnicze SkyEurope odświeżyły swoją stronę internetową. Nowa strona przewoźnika zawiera polską wersję językową tylko dla głównej strony serwisu. Pozostałe strony prezentowane są w języku angielskim.Paweł Cybulak
18/08/2007 10:08   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
kubik 2007-08-20 22:40   
kubik - Profil kubik
Madryt (KRK) i Paryż (WAW)
maciek_krk 2007-08-20 21:44   
maciek_krk - Profil maciek_krk
jakie wirtualne trasy
kubik 2007-08-20 20:10   
kubik - Profil kubik
a już od dziś dostępne nowe (wirtualne) połączenia z Krakowa i Warszawy ;)
wojtek 2007-08-20 20:07   
wojtek - Profil wojtek
Zastanawiam się czy jeśli powstanie baza w KRK, to obecnie wykonywane połączenia będą wykonywane nadal jako loty z innych baz, a z KRK otwarte zostaną zupełnie nowe połączenia czy KRK przejmie wszystkie te loty, "zwalniając" przy tym samoloty w innych bazach i tworząc możliwości otwarcia tam nowych połączeń, ograniczając przy tym liczbę nowych z KRK... Jak to było w przypadku Alicante i Walencji?
bavok 2007-08-20 19:16   
bavok - Profil bavok
szumny: FR nie założy bazy w KTW i nigdy FR nie przejmie W6. Za W6 stoją naprawdę duże pieniądze z USA i Japonii żeby dać się wykupić przez FR ;) EZY nie założy bazy w KRK jestem tego wręcz pewny. Natomiast wkrótce zostanie ogłoszona informacja o tym że to FR zakłada bazę ;)
szumny 2007-08-20 13:48   
szumny - Profil szumny
A może maxx inaczej: dogadali się już że wychodzą z KRK gdzie swoją bazę zrobi Easy. A FR w KTW.
maxx 2007-08-20 13:33   
maxx - Profil maxx
OK ale jest fundamentalna różnica - WIZZ mocno pracuje nad własną pozycją i stara się być komplementany do FR, a NE pcha się pod nóż, zamiast chcieć byś silnym graczem w naszym regionie. Raczej można uznać, że NE nie poradził sobie z utrzymaniem się u nas i rozpaczliwie szuka zysków gdzieś indziej. A jak nie znajdzie, to padnie.
mimis 2007-08-20 12:34   
mimis - Profil mimis
To się zamienią flotami i bedzie ;))
szumny 2007-08-20 12:23   
szumny - Profil szumny
A ja mam wrażenie że zarówno Sky jak i Wizz upodobniają się odpowiednio do Easy i FR tak jakby chciałyby być przez nie kupione. Te same porty docelowe, zmiana STN na LTN (w przypadku Sky). Flotowo tylko nie bardzo pasują.
maxx 2007-08-19 00:49   
maxx - Profil maxx
Bezpośredni Rozporek to taki sam kiks, jak polski szampan GRAN CAZZANO (paolo, tłumacz, ja si wstydzę ;P), osiedle FIKAKOWO w Gdyni (znajomy Włoch prawie padł :) czy stare rejestracje samochodowe GAY w Gdyni... to miło się pośmiać. Chyba Chevrolet wypuścił do Ameryki Łacińskie model NOVA (no va = nie jedzie :P)... wpadki takie, jak CeZero (prowokuje, nie?!) zawsze psują trochę image firmy. No ale nic to w porównaniu ze zwijaniem interesu, które nam zafundowali Słowacy.
Cezary 2007-08-19 00:19   
Cezary - Profil Cezary
Coś mi się zdaje że DirectFly miał być DirectFlight. Byli dErektorzy Air Polonia i DirectFly mieli chyba na myśli "BezpośredniLot". Ze sloganu "Fly by LOT" wywnioskowali że 'fly' znaczy po polsku latać.
maxx 2007-08-19 00:09   
maxx - Profil maxx
W Gdańsku przez parę lat była taka piracka telewizja Sky Orunia. Straszny szajs. Od tego wszystkie Sky kojarzą mi się niefajnie. Zresztą.... DirectFly to inaczej Sky Express.... hehehe... pac pac...
Cezary 2007-08-19 00:03   
Cezary - Profil Cezary
Maxx: z muchą się robi tak : pac pac i po muszce....DirectFly miało owadzią nazwę. (Fly to po naszemu mucha lub rozporek. Jak kto woli..)Sky Europe ma bardzo pompatyczną nazwę. Europejskie Niebo. Jakoś się to niebo kurczy od zimowego rozkładu...
maxx 2007-08-18 23:56   
maxx - Profil maxx
No przecież to dawno prawda... gdyby nie była prawda, to by podali rozkład, zatrudnili ludzi z powrotem... tego się nie robi z dnia na dzień. Bye, bye... to taki sam rzut na taśmę, jak pod koniec żywota miała AirPolonia, a potem DirectFly. Padną szybciej niż mucha.
Cezary 2007-08-18 23:27   
Cezary - Profil Cezary
My tu gadka-szmatka a Szanowny Redaktor Naczelny siedzi cichutko. Przecież aż się prosi o telefon do rzecznika lini Sky Europe. Z jednym zasadniczym pytaniem: "Czy to prawda że linia wycofuje się z Polski czy może to tylko jakieś niedopracowanie strony internetowej ?" Czy 'public relations officer' w Sky to nadal Pan Kłopotowski ? Komentarz moderatora: Drogi Czarku, tak sie sklada ze pan Klopotowski od poczatku sierpnia nie pracuje juz dla SkyEurope, wiec nie ma sie kogo zapytac:) Z naszych informacji wynika ze w najblizszym tygodniu SkyEurope oglosi zimowy rozklad z Krakowa, o czym z pewnoscia poinformujemy.
maxx 2007-08-18 22:05   
maxx - Profil maxx
znajomi jadą do Kraka, żeby polecieć we wrześniu do Barcelony - pierwszy i ostatni raz...
gosc_skasz 2007-08-18 21:44   
gosc_skasz - Profil gosc_skasz
stronka wizualnie słaba, ale najbardziej szkoda mi NE z KRKa :( latałem z nimi często, i to jeżdżąc samochodem z pomorza na lotnisko, bo GDN ma nie ma nic na południe europy. naprawdę szkoda, tym bardziej ze w nowych maszynach było wygodnie. Przesiadam sie już ma Norwegiana i na jesień kupiłem z WAW do ATH :)
pozdrawiam
paolo-79 2007-08-18 21:02   
paolo-79 - Profil paolo-79
Maxx:ja tez nie wierze..nie ma wielu miejsc w Europie gdzie mogli by otworzyc baze z taka pompa i sukcesem jak w KRK...zachod EU jest zapchany ezy,fr i lokalnymi LCC..mysle ze to poczatek lifting'u tej strony,jest totalnie surowa...
maxx 2007-08-18 19:36   
maxx - Profil maxx
bagi: no testują jak to będzie z firmą po wynieniesiu się z Polski i z Węgier. Nie wierzę w powodzenie.
bagi 2007-08-18 19:18   
bagi - Profil bagi
Tragedia, wizualnie masakra, niefunkcjonalna, Skye zbierała u mnie same plusy za loty, ale ta strona, brak j,polskiego no i zamknięcie bazy w KRK.
chyba, że dopiero testują i coś się zmieni....
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy