583 tys. pasażerów w lipcu

583 tys. pasażerów w lipcu Łączna liczba pasażerów przewiezionych w lipcu 2007 wyniosła 583.013 w porównaniu z 495.204 w tym samym miesiącu 2006 roku, co oznacza wzrost liczby przewiezionych pasażerów o 87.809 (18 %) oraz 23 % zwiększenie ruchu pasażerskiego. Całkowity ruch pasażerski (mierzony w RPK) wzrósł o 23 %, w porównaniu z lipcem 2006 r. Całkowita liczba oferowanych miejsc (ASK)...
09/08/2007 00:28   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2007-08-11 11:30   
humbak - Profil humbak
damian: Jesli nie zgłosiłeś uszkodzenia w strefie bezpieczeństwa lotniska w biurze bagażu zaginionego, to sprawa sie bardzo skomplikowała, gdyż możesz co prawda reklamować pisemnie do LOTu, ale tylko ciągu 7 dni od odebrania bagażu, i musisz udowodnić, że uszkodzenie nastąpiło podczas tej właśnie podróży. Jesli już jest więcej niż 7 dni, to daj sobie spokój. Zabawne, ale właśnie przygotowuję artykuł do mojej gazety z poradami, co robić jak bagaż jest zgubiony lub uszkodzony. Będzie w ostatni piątek miesiąca i polecam poczytać. :o) [reklama]
maxx 2007-08-10 17:28   
maxx - Profil maxx
damian: a zgłosiłeś to od razu? Zdecydowanie warto zgłaszać takie rzeczy ZANIM wyjdziesz z terminala, bo teraz pewnie nie masz już tagu z walizki? jeśli nie zgłosiłeś uszkodzenia od razu, mogą cię zignorować i zdaje się całkowicie zgodnie z prawem. Formalnie masz chyba 7 dni za zgłoszenie zagubienia? ale to Ty będziesz teraz musiał udowodnić, że akurat ta walizka z Toba leciała, i że uszkodzenie nastąpiło w samolocie, a nie rozwaliło Ci jej dziecko czy pies. Albo inna linia (agent handlingowy tak naprawdę)
paolo-79 2007-08-10 17:22   
paolo-79 - Profil paolo-79
droga nie droga,Damian,pisz reklamacje,zdaje sie ze kompanie lotnicze chca wtedy rachunku zakupu-ile byla warta,ale mysle ze tak powazna kompania jak nielot feat LH uznaja reklamacje...
damian.de 2007-08-10 17:12   
damian.de - Profil damian.de
OT: Mam pytanie. Przed kilkoma dniami leciałem LOTem/LH i została mi uszkodzona dość droga walizka. Chodzi o pęknięcie z wgnieceniem. Szkoda niby na pierwszy rzut oka niewielka, ale do walizki dostać się może teraz na przykład jakaś ciecz. Czy mam szanse na jakiekolwiek odszkodowanie? Macie doświadczenia w tej materii?
humbak 2007-08-10 15:34   
humbak - Profil humbak
maxx: Już tam byłem i jak widzisz wyszedłem.
maxx 2007-08-10 14:38   
maxx - Profil maxx
z Ciampino jest blisko do katakumb na Via Appia. Możesz się zakopać ;)
humbak 2007-08-10 14:34   
humbak - Profil humbak
Ja tam bardzo lubię Ciampino. I miasteczka dookoła: Frascati, Grottaferrata, Castel Gandolfo, etc. :o)
paolo-79 2007-08-10 13:59   
paolo-79 - Profil paolo-79
Cezary...w Leonardo nigdy mi sie nie zdrzyla kontrola...poza tym taryfy pociagow na lotniska w IT sa okropne..Milano Cadorna do Malensa 13 e, Roma Termini do Fiumicino 11e, a Ciampino-Termini tylko 2e bo stacja nie lezy bezposrednio przy lotnisku...polecam ta opcje,chyba ze chcesz dotrzec w okreslone miejsce na linii metro to lepiej metro..pozdrawiam
Cezary 2007-08-10 13:53   
Cezary - Profil Cezary
Dzięki ! Z tego co widzę to opcja z pociągiem jest chyba nawet szybsza niż z metrem. Poza tym jestem zmęczony lotniskiem Fumicino. Ile razy byłem zawsze był bałagan i opóżnienia... Raz z powodu bardzo opóźnego dolotu ledwie zdążyłem na ostatni pociąg Leonardo Expres, który był chyba o 23:37. Nie było czasu nawet kupić biletu i pierwszy raz w życiu jechałem na gape.. ale się jakoś udało.
paolo-79 2007-08-10 13:46   
paolo-79 - Profil paolo-79
Cezary:gratuluje dobrego wyboru...sa 2 opcje:bus cotral z CIA do MetroA Anagnina 15',1€)+metro do centrum(1€) lub jesli kierujesz sie stricte do Termini bus cotral CIA-Stazione Ciampino (5')+pociag Ciampino-Termini (15')..sa tez terravision ale oni kradna,chca 8€.polecam Cotral+pociag.rozklady na zobacz link
Cezary 2007-08-10 13:40   
Cezary - Profil Cezary
paolo-79: Po raz pierwszy polece do Rzymu na weekend na Ciampino a nie Fiumicino. Zasugerowałem sie Twoim zachwalaniem lotniska Ciampino i rewelacyjną ceną (150 zł za cały lot). Czy dobrze się orientuję że najtańszy i najsprawniejszy dojazd na Termini to autobus Cotral+metro z Anagniny ?
paolo-79 2007-08-10 13:26   
paolo-79 - Profil paolo-79
szumny:STN u NE to bez sens,tam z FR nie wygraja...wiec chyba dlatego ida na LTN.poza tym NE nie pasuje na porty typu STN,te ryanowate i wizzowate..a'proposito londynu,wszyscy nadal sie na niego rzucaja...wizz juz sobie leci na gatwick...
szumny 2007-08-10 13:18   
szumny - Profil szumny
OT: Sky szykuje jakąś rewolucję w połączeniach do Londynu. Zaczynają latać na Luton. Nowe połączenia z Popradu, Koszyc (te podaję bo blisko z PL) i mnóstwo innych. I chyba zrezygnują z STN (?)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy