Z kamerą w MPL Katowice

Z kamerą w MPL Katowice Kilka dni przed oficjalnym otwarciem Terminalu B Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach redakcja portalu Pasazer.com gościła w nowym obiekcie. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego prezentującego nowy terminal.Paweł Cybulak
07/08/2007 16:08   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Cezary 2007-08-10 22:06   
Cezary - Profil Cezary
aynis: To polecam Ci zobacz link Tu możesz znaleźć coś dla tak dużej grupy osób. Ceny z tego co widzę w Lizbonie zaczynaja się od 17,5 euro od osoby.
aynis 2007-08-10 21:58   
aynis - Profil aynis
Cezary: jeszcze nie, patrzyłam na te wszystkie strony, ale dla 10 osób to raczej ciężko - wygląda na to, że pojedziemy na dziko, będziemy szukać nie miejscu...
Cezary 2007-08-10 21:56   
Cezary - Profil Cezary
aynis: udało się znaleźć lokum dla 10 w Portugalii ?
aynis 2007-08-10 21:54   
aynis - Profil aynis
Ależ zażarte dyskusje - powinniście się wszyscy spotkać na grillu i podyskutować przy YYY,UUU czy jeszcze czymś innym :))
chris 2007-08-10 21:44   
chris - Profil chris
kacperek_9 : Nie martw sie ja pogadam normalnie. Doswiadczenie mam niewielkie , zwykle siedze daleko z tylu za pilotami :)
kacperek_9 2007-08-10 21:38   
kacperek_9 - Profil kacperek_9
maxx: oki ni ebede juz nic mowil bo faktycznie watek jest o katowicach... ja wyrazilem swoje zdanie i zostalem zjechany to chyba mam prawo wyrazic niezadowolenie jak sam zauwazyles nie wszytsko jest idealne... nie wiem co rozumiesz przez doswiadczenie lotnicze?? liczbe godzin wylatanych za sterami B737:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
maxx 2007-08-10 21:33   
maxx - Profil maxx
kacperek: posiedź trochę na forum, zanim zaczniesz krytykować innych... tu każdy ma swoje wady i zalety, jak w życiu. A tak zaczynasz atakować ludzi, którzy siedzą na forum od lat i naprawdę mają więcej doświadczenia lotnicznego... nic dobrego z tego nie wyjdzie... trochę szacunku dla ludzi, którzy byli przed tobą naprawdę nie zaszkodzi. Przyznałem ci rację, jak złapałeś kogoś na błędzie, ale każdemu się może zdarzyć. To jeszcze nie znaczy, że jesteś gość - na to sobie trzeba zasłużyć. Chyba, że nie chcesz być traktowany poważnie, a już byli tu tacy... :P // a w ogóle wątek jest o KTW. Cy zawsze na Pasażerze musi wyjść jakaś pyskówka na forum?
kacperek_9 2007-08-10 21:27   
kacperek_9 - Profil kacperek_9
ja nie twierdze ze glupszy tylko twierdze ze jest tu dwoch (moze wiecej nie spotkalem jeszcze) takich co mysla ze zjedli wszystkie rozumy bo nauczyli sie wszystkich informacji dotyczacych lotnictwa z wikipedii...:/ i tyle mialem nadzieje ze tu z kims normalnie pogadam ale jak tylko wyrazilem swoje zdanie od razu zostalem zjechany przez jakichs szanownych mieskancow katowic i okolic... widac tu mozna miec tylko zdanie ogolu...:/
Cezary 2007-08-10 21:12   
Cezary - Profil Cezary
Czasem można nieźle sie uśmiać czytając wpisy na forum.
maxx 2007-08-10 21:00   
maxx - Profil maxx
dzieci, dzieci... te 10 mln to dojadą do Katowic i Krakowa. Sferę zasięgu lotniska liczy się różnie, w km, w godzinach, ale spokojnie 2-3 godziny dojazdu do lotniska to nie tragedia. I nawet Warszaffka do KTW się łapie, a jak będzie pociąg, to w ogóle. // stenus: Ty uczysz 15-latków? sorry, ale moim zdaniem powinieneś poszukać innego zajęcia :/ // kacperek: nie obrażaj. Jak ktoś jest od ciebie 2 czy 3x starszy, to niekoniecznie głupszy. Zrozumiesz jak dorośniesz :D
millo 2007-08-10 20:46   
millo - Profil millo
p79: on to wziął ze strony lotniska nie on to wymyslił:P
paolo-79 2007-08-10 20:42   
paolo-79 - Profil paolo-79
no rzeczywiscie,dojazd z bydgoszczy,poznania,torunia i warszawy to rozsadna odleglosc od lodzi...cos jak gliwice,tychy,bielsko dla pyrzowic,tak kacperek, to to samo...dziecko,skad taki atak i propozycja popatrzenia w lustro??jakies komplexy?
kacperek_9 2007-08-10 20:38   
kacperek_9 - Profil kacperek_9
poprawilem sie na 100 do 200 a tam masz wawe czestochowe powinien sie zalapac torun i bydgoszc (nie jestem pewien bo ode mnie mam tam inna odleglosc) powinien zalapac sie tez poznan i jeszcze kupa innych wiekszych i srednich miast.... w zasadzie cale mazowieckie ktore jeest jednym z najludniejszych... :/ Apropo dziwisz sie ze sie na ciebie zloszcza spojrz w lustro i zacznij mowic sam do siebie a bedziesz mial mysli samobojcze...:/:/:/
paolo-79 2007-08-10 20:31   
paolo-79 - Profil paolo-79
kacperek;nie ty pierwszy i nie ostatn zloscisz sie na tgo calego podlego p79...:O)w promieniu 100km od lodzi jest 10mln ludzi?cos chyba pominalem studiujac geografie polski...hmmm
kacperek_9 2007-08-10 20:18   
kacperek_9 - Profil kacperek_9
ups... rozpedzilem sie ze zlosci na tego calego paolo-79 tam powinno byc 100-200 bo ie wiem ile tam bylo dokladnie podane... sorka
kacperek_9 2007-08-10 20:11   
kacperek_9 - Profil kacperek_9
no Na stronie lotniska w lodzi pisze ze w promienu 100 km a to jest dojazd kolo poltorej godzinki... Nie nie mam tak na imie... Czy wy tu ludzie nie mozecie niektorych zalosnych tekscikow zachowac dla siebie ja nie wiem co wam sie wydaje ze wkuliscie na pamiec kilka kodow iata lotnisk z calego swiata i mozecie wszystko... :/ ech... zalosne:/
paolo-79 2007-08-10 20:04   
paolo-79 - Profil paolo-79
skad w sensownym czasie 10mln moze dojechac do lodzi???kacperek,czy ty nie masz na drugie rufus/dolly/zosia?
kacperek_9 2007-08-10 20:02   
kacperek_9 - Profil kacperek_9
*sie nie sorka net sie przycina i glupoty wychodza:P
kacperek_9 2007-08-10 19:58   
kacperek_9 - Profil kacperek_9
maxx : nie wiem czy wiesz ale jak liczysz sensowny dojazd to z lodzi tez masz 10 mln ludzi w takim promieniu:P Krispek: nie 9 to nie moj wiek... poprostu mialo byc 92 ale soie sie miesci wiec zostalo tylko 9:D:D
krispiek 2007-08-10 06:20   
krispiek - Profil krispiek
kacperek_9 : po twoich wypowiedziach na forum aż mnie korci żeby stwierdzić ,że "9" przy imieniu w twoim loginie to twój wiek :) A teraz będę złośliwy :P:P To nie zębowa wróżka zostawia Ci pieniążki za Twoje mleczaki pod poduszką :P:P
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy