Magazyn pokładowy

Magazyn pokładowy Centralwings ma swj magazyn pokładowy "Wings Magazine". Dzięki magazynowi, pasażerowie będą mogli już w trakcie lotu poznać miejsca, do których się udają. W "Wings Magazine" znajdą nie tylko opisy atrakcji turystycznych, ale także informacje praktyczne, np. jakimi środkami komunikacji najszybciej i najtaniej do nich dotrzeć. "Wings Magazine" to...
17/06/2007 09:59   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
maxx 2007-06-22 23:52   
maxx - Profil maxx
Czy można liczyć po prostu na coś w PDF? Chyba by ich to nie zabiło?
1234kuba 2007-06-20 14:25   
1234kuba - Profil 1234kuba
Ja Ci mogę wysłać Paolo.
paolo-79 2007-06-18 00:07   
paolo-79 - Profil paolo-79
...wprost nie moge sie doczekac kiedy wpadnie w moje rece..raczej niepredko bo nimi nie latam..czy moge prosic kogos z forum kto bedzie lecial c-zero zeby mi ukradl jeden exemplar i wyslal?z gory dzieki..moze pasazer?on czesto lata c-zerem...
michalb 2007-06-17 19:23   
michalb - Profil michalb
niesamowita rewolucja w C0,magazyn pokladowany ;-) no ale lepiej pozno niz wcale
paolo-79 2007-06-17 11:44   
paolo-79 - Profil paolo-79
aynis:taa,najbardziej podobal mi sie tytul tego artykulu: oh my byd-goszcz:)
aynis 2007-06-17 10:59   
aynis - Profil aynis
Mapy połączeń nie ma. W ostatnim numerze (maj/czerwiec) opisywali np. Bydgoszcz.
marqoos_pl 2007-06-17 10:56   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
stenus: ale w magazynie pokładowym Ryanaira jest zawsze kilka stron, które opisują kilka miast z ich siatki połączeń... Nie pamiętam, ale chyba nie ma mapy połączeń (duuuża mapa by to musiała być...).
aynis 2007-06-17 10:18   
aynis - Profil aynis
O tak, nawet ostatnio wyniosłam taki magazyn z Ryanaira i z nudów sobie obejrzałam podczas powrotu z lotniska do domu. Oprócz sporej ilości reklam, połowę tego magazynu zajmuje sprzedaż wysyłkowa nijak związana z aktualnym przelotem. Na końcu owszem znajdują się kanapki/napoje oraz perfumy, ale cała reszta to artykuły, o których nie wiesz, że masz potrzebę, żeby je posiadać. Sprzęt elektroniczny, zegarki, kije golfowe, krem na zmarszczki - jednym słowem latający supermarket ;]
szot 2007-06-17 10:16   
szot - Profil szot
stenus: tak spytałem, bo ostatnio w LO stewardessa na mnie krzywo spojrzała, jak widziała moją rączkę zbliżającą się do magazynu i chowającą do plecaczka...
humbak 2007-06-17 10:11   
humbak - Profil humbak
szot: raczej poszli śladem innych linii, które mają magazyny pokładowe generalnie. A nawet linie takie jak FR, NE i W6 mają magazyny pokładowe (co prawda w FR personel je rozdaje - zresztą słusznie, bo przecież samoloty FR nie mają kieszonek w fotelach, aby bydło nie wkładało tam śmieci). Skoro piszą, że jest bezpłatny, to można wziąć. Zresztą w FR też można wziąć ze sobą (magazyn FR to jedyny jaki spotkałem, który nie ma w ogóle moich ulbionych stron typu "Dokąd latamy" i "Nasza flota", za to masę produktów do sprzedaży).
szot 2007-06-17 10:05   
szot - Profil szot
no C0 poszło śladem LOTu i InterCity; a czy można sobie numer wziąć na pamiątkę?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy