Kamiński podsumowuje półtora roku

Kamiński podsumowuje półtora roku Kamil Kamiński podsumowuje swoje półtora roku na stanowisku prezesa MPL Kraków-Balice. W rozmowie z Pasazer.com, która odbyła się podczas III Kongresu Lotniczego w Krakowie Kamiński mówił m.i. o prawie dysponowania gruntami wojskowymi, otwarciu nowej części terminala, przeniesieniu części ruchu międzynarodowego do terminala krajowego, a także skomentował sprawę ewentualnego...
11/06/2007 00:09   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szot 2007-06-15 07:28   
szot - Profil szot
stenus: nie ja nie z tych, co wyjeżdzają (jeszcze nie z tych) - przecież ktoś musi w tym kraju utrzymywać emerytów i płacić składki ;-)
humbak 2007-06-14 23:37   
humbak - Profil humbak
szot, szalenie sie ciesze, a moderatorowi dziekuje za pozytywne ustosunkowanie sie do prosby. Przy okazji widze, szot, zes sie przemalowal na brytyjsko z polskiego? Czyzby jakas zmiana fanklubu? Lub co gorsza zes emigrowal za Kanal?
gosc_przem 2007-06-14 22:06   
gosc_przem - Profil gosc_przem
ten angielski akcent, hmm po prostu favoloso! A jesli chodzi o konkret?
szot 2007-06-12 15:18   
szot - Profil szot
stenus: i znów zrobili mnie na szaro ;-)
humbak 2007-06-12 01:31   
humbak - Profil humbak
szot na szaro, poprosze!
paolo-79 2007-06-11 18:27   
paolo-79 - Profil paolo-79
szot:kazdy z zielonym tlem moze akceptowqac post'y ''gosc''..ja natomiast znow poprosze moderatora aby zamazal to zolte szot'owi...tak a'proposito, ten brzydki post "gosc_Gena 2007-06-11 15:01" to oczywiscie rufus/zosia/dolly, mutant ktory wywalany drzwiami,oknem-probuje wejsc kanalami...a co do wypowiedzi pana kamila-paplanina bez konkretow,wykrecanie sie z portu w kielcach itd...btw, widzieliscie jak sie ruszylo cenowo w LCC ostatnio? najpierw Wizz obnizyl widocznie ceny, o FR juz nie wspomne, a teraz nawet pseudo LCC broken wings oferuje bilety po 79pln all inclusive...oby tak dalej
szot 2007-06-11 16:08   
szot - Profil szot
no paolo gratuluję awansu...
paolo-79 2007-06-11 16:00   
paolo-79 - Profil paolo-79
moderatorze:sorry,ponizej byla opinia o linii lotn do akceptu i przypadkiem kliknalem dwa akcepty..
gosc_Gena 2007-06-11 15:01   
gosc_Gena - Profil gosc_Gena
* Komentarz moderatora: paolo-79: prosze nie akceptuj takich postow!!
gosc_kamil 2007-06-11 14:29   
gosc_kamil - Profil gosc_kamil
Hmmm... chyba najprzystojniejszy prezes z wszystkich polskich portow:)
tos 2007-06-11 13:42   
tos - Profil tos
"Do zrobienia pozostaje wciaz bardzo wiele tematow...". Stylistyka wypowiedzi i dykcja nie gorsza niz u obecnego prezdenta (nie wspominajac o jednym z poprzednikow). Jesli ma sie juz silic na wypowiadanie angielskich slow, to niech chociaz sie nauczy je poprawnie akcentowac. Ciekawe, czy srednia ze studiow mial taka jak bliski przyjaciel Ziobro (3,2) czy nizsza. Mierny, bierny, ale wierny. Wystarczy zeby zostac prezesem drugiego co do wielkosci lotniska w Polsce bez zadnego doswiadczenia w lotnictwie.
qshshyeck 2007-06-11 13:21   
qshshyeck - Profil qshshyeck
Ja to podsumuję tak:"Kończ(podaj się do dymisji) waść ,wstydu oszczędź".Jak ja nie lubię,gdy ktoś używa słów,których nie rozumie.AQ tak jest z Panem Kamińskim.Typowy desant!!!
marqoos_pl 2007-06-11 00:47   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
W końcu rozmowa z Kaminskim się udała... No to ja mam swoje trzy grosze... Myślę, że przez ten czas, który Pan Kamiński rządzi lotniskiem w Balicach zmieniło się troszkę, jednak nie jest to chyba zgodne z powszechnymi oczekiwaniami... /// No dobra, został otwarty nowy terminal krajowy, który jednak ma beznadziejną komunikację z terminalem głównym... Prawdopodobnie Ryanair będzie rozważał otwarcie nowych połączeń z Krakowa, ale tylko w wypadku dużej zniżki na opłatach. Będzie to, również prawdopodobnie, związane z tym, że terminal krajowy w części będzie obsługiwał loty Ryanaira. I tym sposobem będziemy mieli bazę FR w KRK. /// Komunikacja lotnisko-miasto. Zostało otwarte połączenie szynobusem, które jest śmiechy warte. Parodia, bałagan, popsute szynobusy, groteskowa obsługa (tutaj 'zasługa' PKP). Wciąż nie ma dobrej informacji na terenie lotniska, automat biletowy bardzo często nie działa. Owszem, jest to połączenie Urzędu Marszałkowskiego i PKP, a nie lotniska, jednak lotnisko powinno wymusić poprawę jakości tego połączenia. /// Tłok w terminalu. Miejmy nadzieję, że po otwarciu tych nowych check-in'ów, gate'ów itd. ten tłok zostanie nieco rozładowany. Miejmy nadzieję. /// Obice i Nowy Targ. Jakoś nie szczególnie wierzę, że lotnisko krakowskie nie wejdzie kapitałowo w te księżycowe (lub gosiowe jak mówią niektórzy) inwestycje. Powinno zająć się głównie promocją i rozbudową własnego poletka. Zgadzam się, że trzeba również trzymać 'rękę na pulsie' co do ruchow potencjalnej konkurencji (nawet jeżeli będzie to za kilka lat). /// Infrastruktura okołolotniskowa. W tej kwestii nie zostało chyba nic zrobione. Dalej jest brak hoteli, parkingów piętrowych itd. /// Podsumowując, uważam, ze nie bylo tak źle, jednak mogło by być dużo dużo lepiej. Niestety, zapewne Pan Kamiński nie jest we wszystkim władny (lotnisko w Obicach już maszkaron gosiewski sobie wymyślił, więc będzie robił wszystko, żeby powstało...). Od samego początku mówiłem, że trzeba Panu Kamińskiemu dać szanę i widzę, że myśli dobrze. Żeby się mu jeszcze tylko udało nieco przysipieszyc działania na rzecz udoskonalenia lotniska Kraków-Balice i będzie wszystko OK. Powodzenia!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy